MECZ
15.10.16 | Finał | Tadeja Majeric | Conny Perrin | 3-6, 6-1, 6-1 | Lagos | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Tadeja Majeric | Conny Perrin | |
1. podanie % | 56/82 (68%) | 55/84 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 31/56 (55%) | 23/55 (42%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/26 (38%) | 9/29 (31%) |
Zdobyte break-ball | 10/20 (50%) | 6/12 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 52/84 (62%) | 41/82 (50%) |
Zdobyte punkty – razem | 93/166 (56%) | 73/166 (44%) |
Double foul | 5 | 2 |
Asy | 3 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Tadeja Majeric vs. Conny Perrin - Wzajemne mecze
22.10.16 | Finał | Conny Perrin | Tadeja Majeric | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Lagos | twarda |
15.10.16 | Finał | Tadeja Majeric | Conny Perrin | 3-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Lagos | twarda |
14.12.15 | Finał | Conny Perrin | Tadeja Majeric | 3-6, 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | Lagos | twarda |
07.12.15 | Półfinał | Tadeja Majeric | Conny Perrin | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | Lagos | twarda |
Tadeja Majeric form & Conny Perrin form
Tadeja Majeric - ostatnie mecze
Banja Luka - ceglana | ||||
06.06.18 1. runda | vs. Milana Spremo | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul - halowa | ||||
24.10.17 1. runda | vs. Raluca Georgiana Serban | 1-6, - Tadeja Majeric - krecz | szczegóły meczu | |
Lagos - twarda | ||||
19.10.17 Ćwierćfinał | vs. Estelle Cascino | 3-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.10.17 2. runda | vs. Valeria Bhunu | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.10.17 1. runda | vs. Angel Macleod | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Lagos - twarda | ||||
10.10.17 1. runda | vs. Estelle Cascino | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
12.01.17 1. runda klasyf. | vs. Ellen Perez | 3-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
14.12.16 2. runda | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.12.16 1. runda | vs. Rebecca Sramkova | 0-6, 7-67, 7-5 | szczegóły meczu | |
Pune - twarda | ||||
10.11.16 Ćwierćfinał | vs. Riko Sawayanagi | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
09.11.16 2. runda | vs. Harmony Tan | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.11.16 1. runda | vs. Veronika Kapshay | 7-61, 7-64 | szczegóły meczu | |
Lagos - twarda | ||||
22.10.16 Finał | vs. Conny Perrin | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.10.16 Półfinał | vs. Julia Terziyska | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.10.16 Ćwierćfinał | vs. Fatma Al Nabhani | 4-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.10.16 2. runda | vs. Akilah James | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.10.16 1. runda | vs. Fiona Codino | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Lagos - twarda | ||||
15.10.16 Finał | vs. Conny Perrin | 3-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.10.16 Półfinał | vs. Deniz Khazaniuk | 6-2, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.10.16 Ćwierćfinał | vs. Fatma Al Nabhani | 6-0, 7-62 | szczegóły meczu | |
12.10.16 2. runda | vs. Dhruthi Tatachar Venugopal | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.10.16 1. runda | vs. Valeria Bhunu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Podgorica - ceglana | ||||
24.09.16 Półfinał | vs. Paula Ormaechea | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.09.16 Ćwierćfinał | vs. Irina Maria Bara | 0-6, 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
21.09.16 2. runda | vs. Lenka Jurikova | 5-7, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.09.16 1. runda | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Darmstadt - ceglana | ||||
21.07.16 2. runda | vs. Elyne Boeykens | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.07.16 1. runda | vs. Olga Ianchuk | 7-69, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bursa - ceglana | ||||
14.07.16 2. runda | vs. Deniz Khazaniuk | 5-7, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.07.16 1. runda | vs. Oana Georgeta Simion | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |
Conny Perrin - ostatnie mecze
Charleston - twarda | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mai Hontama | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Iva Primorac | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sara Sarinova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-4, 1-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Morvayova | 6-1, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
29.11.23 2. runda | vs. Laura Pigossi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 Klasyf. | vs. Sada Nahimana | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Nadia Podoroska | 6-75, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.11.23 Klasyf. | vs. Paloma Goldsmith Weinreich | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Emma Navarro | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lulu Sun | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Camilla Rosatello | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
10.10.23 Klasyf. | vs. Alina Korneeva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Anna Bondar | 6-4, 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Laura Mair | 6-2, 7-610 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
02.09.23 Półfinał | vs. Lucrezia Stefanini | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Maklakova | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Fanny Ostlund | 7-62, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Sinja Kraus | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Verbier - ceglana | ||||
27.08.23 Finał | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.08.23 Półfinał | vs. Tina Nadine Smith | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Valentina Ryser | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Naima Karamoko | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Giorgia Pinto | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Ana Bogdan | 4-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |