Francja
30.01.01, 23 lat
30.01.01, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Agnes Gustafsson vs. Szabina Szlavikovics - Wzajemne mecze
22.04.18 | 2. runda klasyf. | Szabina Szlavikovics | Agnes Gustafsson | 1-6, 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Agnes Gustafsson form & Szabina Szlavikovics form
Agnes Gustafsson - ostatnie mecze
W25 Jonkoping - ceglana | ||||
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Stockholm - halowa | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Oona Orpana | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
22.09.19 2. runda klasyf. | vs. Kathleen Kanev | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Fanny Norin | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Anja Wildgruber | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Margaux Orange | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Varberg - ceglana | ||||
16.05.19 2. runda | vs. Alexandra Viktorovitch | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.05.19 1. runda | vs. Anna Makhorkina | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Gothenburg - ceglana | ||||
07.05.19 Klasyf. | vs. Ingrid Vojcinakova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Nelly Mezan | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
29.10.18 Klasyf. | vs. Liisa Vehvilainen | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Karlskrona - ceglana | ||||
06.05.18 1. runda klasyf. | vs. Sydney Berlin | 7-67, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
22.04.18 2. runda klasyf. | vs. Szabina Szlavikovics | 6-1, 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.04.18 1. runda klasyf. | vs. Zaklin Bokan | 5-4, Zaklin Bokan - krecz | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
15.04.18 2. runda klasyf. | vs. Arina Solomatina | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.04.18 1. runda klasyf. | vs. Cagla Teoman | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu |
Szabina Szlavikovics - ostatnie mecze
W60 Szekesfehervar - ceglana | ||||
14.10.19 1. runda klasyf. | vs. Johana Markova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kaposvar - ceglana | ||||
26.09.19 2. runda | vs. Anna Bondar | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Pia Cuk | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Arad - ceglana | ||||
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Tamara Malesevic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Zagreb - ceglana | ||||
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Estelle Cascino | 7-5, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Vrnjacka - ceglana | ||||
30.08.19 Ćwierćfinał | vs. Ena Kajevic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.08.19 2. runda | vs. Maria Tanasescu | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.08.19 1. runda | vs. Mariana Drazic | 7-69, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Cordenons - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Manca Pislak | 6-4, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Baja - ceglana | ||||
18.07.19 2. runda | vs. Mayar Sherif | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.07.19 1. runda | vs. Viktoria Morvayova | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
12.07.19 2. runda | vs. Mihaela Djakovic | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.07.19 1. runda | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.07.19 Klasyf. | vs. Izabela Gabriela Novac | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Katarina Kostic | 6-3, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
04.07.19 2. runda | vs. Seone Mendez | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.07.19 1. runda | vs. Galateia Mesochoritou | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.07.19 Klasyf. | vs. Kristina Novak | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
23.05.19 2. runda | vs. Lena Lutzeier | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.05.19 1. runda | vs. Jelena Stojanovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.05.19 Klasyf. | vs. Syria La Cerra | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Natalia Garcia Portero | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
06.05.19 Klasyf. | vs. Nina Kruijer | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
06.03.19 1. runda | vs. Katsiaryna Skachkova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.03.19 Klasyf. | vs. Agathe Timsit | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.02.19 1. runda | vs. Andrea Ka | 6-75, 6-75 | szczegóły meczu | |
25.02.19 1. runda klasyf. | vs. Anna Ustinoff | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.02.19 Klasyf. | vs. Emerald Able | 6-2, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu |