Sylvie Zund vs. Marta Custic 01.03.2020

Sylvie Zund vs. Marta Custic 01.03.2020 - W15 Heraklion - porównanie

MECZ

01.03.201. runda klasyf.Sylvie Zund Marta Custic 6-2, 6-3 Greece W15 Heraklion ceglana

STATYSTYKA MECZU

6-3

Sylvie Zund
Lichtensztein








Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Hiszpania
09.02.02, 18 lat







Marta Custic
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Sylvie Zund vs. Marta Custic - Wzajemne mecze

01.03.201. runda klasyf.Sylvie ZundMarta Custic6-2, 6-3 szczegóły meczuGreece W15 Heraklion ceglana

Sylvie Zund - ostatnie mecze

Greece W15 Heraklion - ceglana
10.03.20
2. runda klasyf.
vs. Ilinca Dalina Amariei6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
10.03.20
Klasyf.
vs. Darya Astakhova6-72, 4-6 porażkaszczegóły meczu
08.03.20
1. runda klasyf.
vs. Olivia Malm6-1, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Greece W15 Heraklion - ceglana
02.03.20
2. runda klasyf.
vs. Elena-Teodora Cadar5-7, 6-1, 6-10 porażkaszczegóły meczu
01.03.20
1. runda klasyf.
vs. Marta Custic6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Mexico W15 Cancun - twarda
03.02.20
2. runda klasyf.
vs. Sophie Williams- porażkaszczegóły meczu
Mexico W15 Cancun - twarda
27.01.20
2. runda klasyf.
vs. Kylie Collins1-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
27.01.20
1. runda klasyf.
vs. Hind Abdelouahid6-1, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Mexico W15 Cancun - twarda
21.01.20
Klasyf.
vs. Roosh Wijesundera6-3, 2-6, 7-10 porażkaszczegóły meczu
20.01.20
2. runda klasyf.
vs. Demi Tran6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
20.01.20
1. runda klasyf.
vs. Rachel Leighton6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Mexico W15 Cancun - twarda
16.01.20
2. runda
vs. Joelle Kissell5-7, 6-4, 5-7 porażkaszczegóły meczu
14.01.20
1. runda
vs. Elena Keitt6-2, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey W15 Antalya - twarda
07.10.19
Klasyf.
vs. Romy Koelzer2-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
06.10.19
2. runda klasyf.
vs. Maria Gomez3-0, Maria Gomez - kreczzwycięstwoszczegóły meczu
Turkey W15 Antalya - twarda
29.09.19
1. runda klasyf.
vs. Antonia Schmidt5-7, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Turkey W15 Antalya - twarda
16.09.19
2. runda klasyf.
vs. Jantje Tilbuerger6-3, 6-76, 4-10 porażkaszczegóły meczu
Austria W25 St. - ceglana
08.09.19
2. runda klasyf.
vs. Emiliana Arango3-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
08.09.19
1. runda klasyf.
vs. Alina Michalitsch6-1, 5-7, 10-5 zwycięstwoszczegóły meczu
Holland W15 Haren - ceglana
27.08.19
Klasyf.
vs. Emily Arbuthnott4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
26.08.19
1. runda klasyf.
vs. Marie-Charlot Lonnemann6-4, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
26.08.19
2. runda klasyf.
vs. Celine Fritsch6-3, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Germany W25+H Bad - ceglana
31.07.19
1. runda
vs. Nathaly Kurata2-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
29.07.19
1. runda klasyf.
vs. Diana Sumova6-0, 4-6, 10-8 zwycięstwoszczegóły meczu
29.07.19
Klasyf.
vs. Julia Wachaczyk7-5, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Tunisia W15 Tabarka - ceglana
15.07.19
Klasyf.
vs. Alice Amendola4-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
15.07.19
1. runda klasyf.
vs. Amalia Azimova6-0, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Tunisia W15 Tabarka - ceglana
08.07.19
1. runda klasyf.
vs. Maria Zotova5-7, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Izrael W15 Netanya - twarda
19.06.19
1. runda
vs. Fiona Codino3-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
18.06.19
Klasyf.
vs. Lena Ruppert6-3, 3-6, 10-7 zwycięstwoszczegóły meczu

Marta Custic - ostatnie mecze

Greece W15 Heraklion - ceglana
10.03.20
2. runda klasyf.
vs. Maja Radenkovic7-5, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
10.03.20
Klasyf.
vs. Sinead Lohan3-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Greece W15 Heraklion - ceglana
01.03.20
1. runda klasyf.
vs. Sylvie Zund2-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
France W25 Macon - halowa
23.02.20
1. runda klasyf.
vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz4-6, 6-72 porażkaszczegóły meczu
Spain W15 Palmanova - ceglana
05.02.20
1. runda
vs. Carlota Martinez Cirez3-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Spain W15 Manacor - twarda
23.01.20
1. runda
vs. Margot Yerolymos4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Spain W25 Seville - ceglana
15.10.19
1. runda
vs. Alexandra Cadantu3-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Spain Roja De - ceglana
09.10.19
2. runda
vs. Katharina Gerlach1-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
08.10.19
1. runda
vs. Dalma Galfi2-4, Dalma Galfi - kreczzwycięstwoszczegóły meczu
Spain W60+H Valencia - ceglana
24.09.19
Klasyf.
vs. Maryna Zanevska3-6, 6-3, 7-10 porażkaszczegóły meczu
23.09.19
1. runda klasyf.
vs. Seone Mendez6-3, 3-6, 10-7 zwycięstwoszczegóły meczu
USA U.S. Open - twarda
04.09.19
2. runda
vs. Reese Brantmeier6-74, 7-65, 4-6 porażkaszczegóły meczu
02.09.19
1. runda
vs. Diane Parry6-4, 7-64 zwycięstwoszczegóły meczu
United Kingdom Wimbledon (juniors) - trawiasta
08.07.19
1. runda
vs. Robin Montgomery4-6, 6-75 porażkaszczegóły meczu
France French Open - ceglana
04.06.19
2. runda
vs. Leylah Annie Fernandez0-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
02.06.19
1. runda
vs. Darja Semenistaja3-6, 6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Spain W25 Monzon - twarda
08.05.19
1. runda
vs. Irene Burillo Escorihuela6-74, 2-6 porażkaszczegóły meczu
07.05.19
Klasyf.
vs. Daniella Medvedeva6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
06.05.19
1. runda klasyf.
vs. Ekaterina Vishnevskaya6-4, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Spain W60 Les - twarda
01.05.19
1. runda
vs. Ioana Loredana Rosca6-3, 3-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Australia Australian Open - twarda
21.01.19
2. runda
vs. Lisa Pigato6-3, 4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
19.01.19
1. runda
vs. Maria Krupenina6-4, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Spain Sant Cugat - ceglana
29.10.18
2. runda klasyf.
vs. Olga Saez Larra2-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
28.10.18
1. runda klasyf.
vs. Claudia De Las Heras Armenteras6-0, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
United Kingdom Wimbledon (juniors) - trawiasta
07.07.18
1. runda
vs. Lulu Sun1-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Spain Barcelona - ceglana
10.06.18
1. runda klasyf.
vs. Alicia Herrero Linana6-2, 2-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
Spain La Bisbal - ceglana
12.05.18
1. runda klasyf.
vs. Nadia Podoroska1-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
<