Bułgaria
29.10.99, 24 lat
29.10.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
14.06.00, 23 lat
14.06.00, 23 lat
Zinovia Vaneva vs. Svetlana Iansitova - Wzajemne mecze
30.04.18 | Klasyf. | Svetlana Iansitova | Zinovia Vaneva | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Zinovia Vaneva form & Svetlana Iansitova form
Zinovia Vaneva - ostatnie mecze
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ilay Yoruk | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sozopol - twarda | ||||
13.10.22 2. runda | vs. Kristina Dmitruk | 1-6, 0-3, - Zinovia Vaneva - krecz | szczegóły meczu | |
11.10.22 1. runda | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Sozopol - twarda | ||||
04.10.22 1. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
13.09.22 Klasyf. | vs. Alexandra Iordache | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.09.22 2. runda klasyf. | vs. Alexia Iulia Marginean | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.01.22 2. runda | vs. Nadine Keller | 4-6, 6-1, 10-7 | szczegóły meczu | |
29.01.22 Ćwierćfinał | vs. Martina Caregaro | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.01.22 1. runda | vs. Anja Wildgruber | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.01.22 2. runda klasyf. | vs. Chiara Girelli | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.01.22 Klasyf. | vs. Jade Haller | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.01.22 1. runda klasyf. | vs. Mariia Maksimova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
06.09.21 Klasyf. | vs. Maria Sara Popa | 6-2, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
06.09.21 2. runda klasyf. | vs. Mia Ristic | 4-6, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | |
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Alexa Karatancheva | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
18.04.21 1. runda klasyf. | vs. Ilay Yoruk | 6-3, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Pazardzhik - ceglana | ||||
27.10.20 Klasyf. | vs. Lia Karatancheva | 6-3, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
26.10.20 1. runda klasyf. | vs. Emilia Lubenova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
07.09.20 1. runda klasyf. | vs. Ralitsa Alexandrova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
21.11.19 2. runda | vs. Oona Orpana | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.11.19 1. runda | vs. Ema Vasic | 5-7, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.11.19 Klasyf. | vs. Ksenia Khlynova | 4-6, 6-1, 10-6 | szczegóły meczu | |
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Venla Ahti | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Viktoriya Petrenko | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.11.19 Klasyf. | vs. Linda Sevcikova | 7-64, 4-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
10.11.19 2. runda klasyf. | vs. Jordina Cegarra Ramirez | 6-3, 2-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
04.10.19 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Reyngold | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.10.19 2. runda | vs. Ania Hertel | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.10.19 1. runda | vs. Oana Smaranda Corneanu | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.05.19 1. runda | vs. Angelina Zhuravleva | 6-75, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu |
Svetlana Iansitova - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Miriam Kolodziejova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
10.12.19 Klasyf. | vs. Lara Panfilov | 4-6, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
09.12.19 2. runda klasyf. | vs. Maria Bianca Andrei | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Liubov Demidova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
03.12.19 Klasyf. | vs. Destinee Martins | 2-6, 6-1, 7-10 | szczegóły meczu | |
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Valeriya Denisenko | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Romy Koelzer | 6-2, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Anne-Sophie Morandais | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.11.19 Klasyf. | vs. Heydi Doldan | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Katharina Rothacker | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Anastasia Vdovenco | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
25.10.19 Ćwierćfinał | vs. Linnea Malmqvist | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.10.19 2. runda | vs. Barbora Matusova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Alica Rusova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.10.19 Klasyf. | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Yara Abed | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
03.12.18 Klasyf. | vs. Noelly Longi Nsimba | 5-7, 6-77 | szczegóły meczu | |
02.12.18 1. runda klasyf. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
27.11.18 1. runda | vs. Daria Lodikova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.11.18 Klasyf. | vs. Andreea Velcea | 7-65, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.11.18 1. runda klasyf. | vs. Daria Kazantseva | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
22.11.18 2. runda | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.11.18 1. runda | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.11.18 Klasyf. | vs. Maria Tanasescu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.11.18 1. runda klasyf. | vs. Sara Guglielminotti | 6-1, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Oldenzaal - ceglana | ||||
15.08.18 1. runda | vs. Pauline Demel | 3-6, 1-4, - Svetlana Iansitova - krecz | szczegóły meczu | |
14.08.18 Klasyf. | vs. Pauline Demel | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.08.18 2. runda klasyf. | vs. Paula Perez Garcia | 7-63, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.08.18 1. runda klasyf. | vs. Regina Husak | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tampere - ceglana | ||||
26.07.18 2. runda | vs. Ekaterina Shalimova | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu |