Bułgaria
14.09.02, 21 lat
14.09.02, 21 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
14.06.00, 23 lat
14.06.00, 23 lat
Simona Ilieva vs. Svetlana Iansitova - Wzajemne mecze
28.04.18 | 1. runda klasyf. | Svetlana Iansitova | Simona Ilieva | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Simona Ilieva form & Svetlana Iansitova form
Simona Ilieva - ostatnie mecze
Varna - ceglana | ||||
08.09.18 1. runda klasyf. | vs. Ioana Toanchina | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sofia - ceglana | ||||
03.09.18 1. runda klasyf. | vs. Tereza Mihalikova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
28.04.18 1. runda klasyf. | vs. Svetlana Iansitova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
21.04.18 1. runda klasyf. | vs. Arabella Koller | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
14.04.18 1. runda klasyf. | vs. Eleanor Scarff | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Svetlana Iansitova - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Miriam Kolodziejova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
10.12.19 Klasyf. | vs. Lara Panfilov | 4-6, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
09.12.19 2. runda klasyf. | vs. Maria Bianca Andrei | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Liubov Demidova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
03.12.19 Klasyf. | vs. Destinee Martins | 2-6, 6-1, 7-10 | szczegóły meczu | |
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Valeriya Denisenko | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Romy Koelzer | 6-2, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Anne-Sophie Morandais | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.11.19 Klasyf. | vs. Heydi Doldan | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Katharina Rothacker | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Anastasia Vdovenco | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
25.10.19 Ćwierćfinał | vs. Linnea Malmqvist | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.10.19 2. runda | vs. Barbora Matusova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Alica Rusova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Yara Abed | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.10.19 Klasyf. | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
03.12.18 Klasyf. | vs. Noelly Longi Nsimba | 5-7, 6-77 | szczegóły meczu | |
02.12.18 1. runda klasyf. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
27.11.18 1. runda | vs. Daria Lodikova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.11.18 Klasyf. | vs. Andreea Velcea | 7-65, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.11.18 1. runda klasyf. | vs. Daria Kazantseva | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
22.11.18 2. runda | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.11.18 1. runda | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.11.18 1. runda klasyf. | vs. Sara Guglielminotti | 6-1, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.11.18 Klasyf. | vs. Maria Tanasescu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Oldenzaal - ceglana | ||||
15.08.18 1. runda | vs. Pauline Demel | 3-6, 1-4, - Svetlana Iansitova - krecz | szczegóły meczu | |
14.08.18 Klasyf. | vs. Pauline Demel | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.08.18 2. runda klasyf. | vs. Paula Perez Garcia | 7-63, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.08.18 1. runda klasyf. | vs. Regina Husak | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tampere - ceglana | ||||
26.07.18 2. runda | vs. Ekaterina Shalimova | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu |