MECZ
24.07.18 | 1. runda | Svetlana Iansitova | Irina Lapustina | 6-0, 6-1 | Tampere | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Svetlana Iansitova | Irina Lapustina | |
1. podanie % | 36/39 (92%) | 21/36 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 28/36 (78%) | 9/21 (43%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 1/3 (33%) | 4/15 (27%) |
Zdobyte break-ball | 5/7 (71%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 23/36 (64%) | 10/39 (26%) |
Zdobyte punkty – razem | 52/75 (69%) | 23/75 (31%) |
Double foul | 0 | 3 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Irina Lapustina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Svetlana Iansitova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Irina Lapustina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Svetlana Iansitova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-0 | Irina Lapustina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Svetlana Iansitova | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
6-0 |
2 | ||
Svetlana Iansitova | 0-0 | |
0-0, 40-15, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Irina Lapustina | |
0-0, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
2-0 | Irina Lapustina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Svetlana Iansitova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Irina Lapustina | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
4-1 | Irina Lapustina | |
0-0, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
5-1 | Irina Lapustina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
Rosja
14.06.00, 23 lat
14.06.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Lotwa
20.05.99, 24 lat
20.05.99, 24 lat
Svetlana Iansitova vs. Irina Lapustina - Wzajemne mecze
24.07.18 | 1. runda | Svetlana Iansitova | Irina Lapustina | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | Tampere | ceglana |
01.11.16 | 1. runda | Irina Lapustina | Svetlana Iansitova | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Svetlana Iansitova form & Irina Lapustina form
Svetlana Iansitova - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Miriam Kolodziejova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
10.12.19 Klasyf. | vs. Lara Panfilov | 4-6, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
09.12.19 2. runda klasyf. | vs. Maria Bianca Andrei | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Liubov Demidova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
03.12.19 Klasyf. | vs. Destinee Martins | 2-6, 6-1, 7-10 | szczegóły meczu | |
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Valeriya Denisenko | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Romy Koelzer | 6-2, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Anne-Sophie Morandais | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.11.19 Klasyf. | vs. Heydi Doldan | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Katharina Rothacker | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Anastasia Vdovenco | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
25.10.19 Ćwierćfinał | vs. Linnea Malmqvist | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.10.19 2. runda | vs. Barbora Matusova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Alica Rusova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Yara Abed | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.10.19 Klasyf. | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
03.12.18 Klasyf. | vs. Noelly Longi Nsimba | 5-7, 6-77 | szczegóły meczu | |
02.12.18 1. runda klasyf. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
27.11.18 1. runda | vs. Daria Lodikova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.11.18 Klasyf. | vs. Andreea Velcea | 7-65, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.11.18 1. runda klasyf. | vs. Daria Kazantseva | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
22.11.18 2. runda | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.11.18 1. runda | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.11.18 1. runda klasyf. | vs. Sara Guglielminotti | 6-1, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.11.18 Klasyf. | vs. Maria Tanasescu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Oldenzaal - ceglana | ||||
15.08.18 1. runda | vs. Pauline Demel | 3-6, 1-4, - Svetlana Iansitova - krecz | szczegóły meczu | |
14.08.18 2. runda klasyf. | vs. Paula Perez Garcia | 7-63, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.08.18 Klasyf. | vs. Pauline Demel | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.08.18 1. runda klasyf. | vs. Regina Husak | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tampere - ceglana | ||||
26.07.18 2. runda | vs. Ekaterina Shalimova | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Irina Lapustina - ostatnie mecze
Warsaw - ceglana | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Juliane Triebe | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Savitaipale - ceglana | ||||
01.08.18 1. runda | vs. Csilla Argyelan | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tampere - ceglana | ||||
24.07.18 1. runda | vs. Svetlana Iansitova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Astana - twarda | ||||
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Frolova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Torun - ceglana | ||||
26.06.18 Klasyf. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.06.18 2. runda klasyf. | vs. Michelle Schmitz | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hodmezovasarhely - ceglana | ||||
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Draginja Vukovic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
06.06.18 1. runda | vs. Daria Lopatetskaya | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
29.05.18 1. runda | vs. Oliwia Szymczuch | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
21.05.18 Klasyf. | vs. Erika Drozd Pereira | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.05.18 1. runda klasyf. | vs. Larissa Ravanini De Souza | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
14.05.18 Klasyf. | vs. Claudia Cianci | 2-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.05.18 1. runda klasyf. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kaposvar - ceglana | ||||
08.05.18 1. runda | vs. Lea Boskovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tbilisi - twarda | ||||
30.04.18 Klasyf. | vs. Ani Amiraghyan | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.04.18 1. runda klasyf. | vs. Alina Kozaeva | 5-7, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
23.04.18 Klasyf. | vs. Liudmila Samsonova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.04.18 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Krasnyan | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
15.04.18 1. runda klasyf. | vs. Luna Meers | 6-3, 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
14.03.18 1. runda | vs. Vitalia Stamat | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
08.03.18 2. runda | vs. Daniela Vukovic | 0-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
07.03.18 1. runda | vs. Andrijana Stoilkovic | 6-1, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
25.02.18 2. runda klasyf. | vs. Caroline Ilowska | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
19.02.18 Klasyf. | vs. Anri Nagata | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.02.18 2. runda klasyf. | vs. Sophie Muntean | 6-1, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
19.12.17 1. runda | vs. Elixane Lechemia | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
12.12.17 1. runda | vs. Ana Biskic | 5-7, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
Jablonec Nad - dywanowa | ||||
04.12.17 Klasyf. | vs. Adela Dorreova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Milovice - halowa | ||||
27.11.17 1. runda klasyf. | vs. Dagmar Dudlakova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
02.11.17 2. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu |