INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ekaterina Shalimova vs. Svenja Ochsner - Wzajemne mecze
28.05.18 | Klasyf. | Svenja Ochsner | Ekaterina Shalimova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Obidos | dywanowa |
Ekaterina Shalimova form & Svenja Ochsner form
Ekaterina Shalimova - ostatnie mecze
W50 Pretoria - twarda | ||||
28.02.24 2. runda | vs. Laura Pigossi | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Lilitha Sithenkosi Ndungane | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
21.02.24 2. runda | vs. Isabella Kruger | 6-74, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
19.02.24 Klasyf. | vs. Marjan Japarova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Dea Herdzelas | 6-76, 2-0, Dea Herdzelas - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Mariam Bolkvadze | 7-5, 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Elena Pridankina | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Gina Feistel | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.11.23 Półfinał | vs. Mariia Tkacheva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 6-73, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Nina Danisova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
05.11.23 Finał | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.11.23 Półfinał | vs. Tamara Kostic | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Alisa Kummel | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Elina Popescu | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Yasmin Ezzat | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 0-6, 0-2, - Ekaterina Shalimova - krecz | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Annika Kannan | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Radka Zelnickova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Nina Danisova | 5-7, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.08.23 Finał | vs. Merna Refaat | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.08.23 Półfinał | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu |
Svenja Ochsner - ostatnie mecze
W25 Telavi - ceglana | ||||
13.07.21 1. runda | vs. Anna Ukolova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.07.21 Klasyf. | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.07.21 1. runda klasyf. | vs. Sofiko Zeikidze | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
22.06.21 1. runda | vs. Lena Papadakis | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jonkoping - ceglana | ||||
15.06.21 1. runda | vs. Federica Di Sarra | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.06.21 Klasyf. | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Agnes Mitteregger | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
10.06.21 2. runda | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-2, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.06.21 1. runda | vs. Chloe Cirotte | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Salinas - twarda | ||||
10.05.21 1. runda klasyf. | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Salinas - twarda | ||||
05.05.21 1. runda | vs. Victoria Rodriguez | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.05.21 2. runda klasyf. | vs. Antonia Samudio | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.05.21 Klasyf. | vs. Rasheeda Mcadoo | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W60 Bellinzona - ceglana | ||||
05.04.21 Klasyf. | vs. Vivian Heisen | 6-3, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Irina Fetecau | 6-2, Irina Fetecau - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.03.21 2. runda klasyf. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-4, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Lena Ruppert | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Lia Karatancheva | 7-5, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
03.03.21 1. runda | vs. Lissi Kubre | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.02.21 Finał | vs. Sabine Rutlauka | 7-64, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.02.21 Półfinał | vs. Linda Noskova | 7-5, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.02.21 Ćwierćfinał | vs. Alina Charaeva | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.02.21 2. runda | vs. Naomi Broady | 6-3, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.02.21 1. runda | vs. Eleonora Alvisi | 6-1, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Potchefstroom - twarda | ||||
17.02.21 1. runda | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.02.21 Klasyf. | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.02.21 1. runda klasyf. | vs. Ntokozo Zungu | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Potchefstroom - twarda | ||||
08.02.21 Klasyf. | vs. Sandra Samir | 3-6, 7-66, 7-10 | szczegóły meczu | |
08.02.21 1. runda klasyf. | vs. Leigh Van Zyl | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.01.21 1. runda | vs. Daria Lopatetskaya | 6-75, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu |