MECZ
17.08.17 | 2. runda | Suzan Lamens | Merel Hoedt | 4-6, 6-3, 6-4 | Oldenzaal | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Suzan Lamens | Merel Hoedt | |
1. podanie % | 47/89 (53%) | 57/112 (51%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 30/47 (64%) | 36/57 (63%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/42 (38%) | 19/55 (35%) |
Zdobyte break-ball | 9/14 (64%) | 7/11 (64%) |
Punkty zdobyte przez return | 57/112 (51%) | 43/89 (48%) |
Zdobyte punkty – razem | 103/201 (51%) | 98/201 (49%) |
Double foul | 8 | 17 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Suzan Lamens vs. Merel Hoedt - Wzajemne mecze
23.03.21 | 1. runda | Suzan Lamens | Merel Hoedt | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
17.08.17 | 2. runda | Suzan Lamens | Merel Hoedt | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Oldenzaal | ceglana |
04.07.17 | 1. runda | Merel Hoedt | Suzan Lamens | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Middelburg | ceglana |
26.06.17 | 2. runda klasyf. | Merel Hoedt | Suzan Lamens | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | De Haan | ceglana |
Suzan Lamens form & Merel Hoedt form
Suzan Lamens - ostatnie mecze
Oeiras - ceglana | ||||
19.04.24 Ćwierćfinał | vs. Aliona Falei | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.04.24 2. runda | vs. Julia Avdeeva | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.04.24 1. runda | vs. Emiliana Arango | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - ceglana | ||||
13.04.24 | vs. Sinja Kraus | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.04.24 | vs. Mia Ristic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.04.24 | vs. Jelena Ostapenko | 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.04.24 | vs. Zeynep Sonmez | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
31.03.24 Klasyf. | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.03.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
San Luis - ceglana | ||||
29.03.24 Ćwierćfinał | vs. Julia Riera | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.03.24 2. runda | vs. Linda Fruhvirtova | 2-6, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Tereza Valentova | 6-3, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
10.03.24 Finał | vs. Celine Naef | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.03.24 Półfinał | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 6-74, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Zeynep Sonmez | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Lucie Havlickova | 6-72, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Moyuka Uchijima | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Valentina Ryser | 6-1, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Julie Struplova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
24.02.24 Półfinał | vs. Noma Akugue Noha | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-77, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Irina Maria Bara | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Lea Boskovic | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Eudice Wong Chong | 6-3, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Arina Rodionova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Katie Volynets | 6-76, 6-74 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
31.12.23 Klasyf. | vs. Sachia Vickery | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.12.23 1. runda klasyf. | vs. Harmony Tan | 3-6, 6-0, 3-0, Harmony Tan - krecz | szczegóły meczu |
Merel Hoedt - ostatnie mecze
W35 Bujumbura - ceglana | ||||
12.04.24 Ćwierćfinał | vs. Maelys Bougrat | 4-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.04.24 2. runda | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.04.24 1. runda | vs. Natalia Kowalczyk | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Bujumbura - ceglana | ||||
05.04.24 Ćwierćfinał | vs. Alice Robbe | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.04.24 2. runda | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.04.24 1. runda | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
W15 Le - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Enola Chiesa | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Jessica Bertoldo | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Margot Phanthala | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Carmen Lopez Martinez | 2-6, 6-3, 6-72 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Lulu Sun | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Katarina Jokic | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Yasmin Ezzat | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Sarah Van Emst | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Esch/Alzette - halowa | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Tamara Kostic | 6-4, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Iulia Bucea | 6-76, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. Johanne Svendsen | 6-1, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Liz Badde | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Mia Pohankova | 4-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sara Sarinova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |