INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ola Abou Zekry vs. Susan Bandecchi - Wzajemne mecze
16.11.18 | Ćwierćfinał | Susan Bandecchi | Ola Abou Zekry | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
Ola Abou Zekry form & Susan Bandecchi form
Ola Abou Zekry - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Merna Refaat | 4-6, - Ola Abou Zekry - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Luna Meers | 6-2, 4-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.03.19 1. runda | vs. Eva Vedder | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Luna Meers | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
25.02.19 1. runda klasyf. | vs. Mira Antonitsch | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. Tamara Bizhukova | 4-6, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.02.19 Klasyf. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Nika Shytkouskaya | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
12.12.18 1. runda | vs. Merna Refaat | 3-6, 0-1, - Ola Abou Zekry - krecz | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
19.11.18 Klasyf. | vs. Jenny Duerst | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
16.11.18 Ćwierćfinał | vs. Susan Bandecchi | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.18 2. runda | vs. Fiona Ganz | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.11.18 1. runda | vs. Anna Pribylova | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
07.11.18 1. runda | vs. Anastasia Vdovenco | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
01.11.18 2. runda | vs. Agustina Chlpac | 5-7, 6-2, 6-75 | szczegóły meczu | |
31.10.18 1. runda | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
18.10.18 2. runda | vs. Karolina Berankova | 6-70, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.10.18 1. runda | vs. Francesca Rumi | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
09.10.18 1. runda | vs. Karolina Berankova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
27.09.18 2. runda | vs. Sandra Samir | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.09.18 1. runda | vs. Snehal Mane | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
19.09.18 1. runda | vs. Nermeen Shawky | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
12.09.18 1. runda | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
12.08.18 Klasyf. | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 7-61, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Aunchisa Chanta | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Hua-Chen Lee | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Vienna - ceglana | ||||
17.07.18 1. runda | vs. Marlies Szupper | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
10.07.18 1. runda | vs. Basak Akbas | 2-6, 7-5, 6-72 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
04.07.18 1. runda | vs. Andjela Skrobonja | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
05.06.18 1. runda | vs. Yulia Kulikova | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Susan Bandecchi - ostatnie mecze
W35 Santo - twarda | ||||
13.03.24 2. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda | vs. Yuliana Monroy | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
07.03.24 3. runda | vs. Maya Joint | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.03.24 2. runda | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Victoria Osuigwe | 6-4, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Celine Naef | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 Klasyf. | vs. Mona Barthel | 6-3, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Iva Primorac | 7-66, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 1-3, - Susan Bandecchi - krecz | szczegóły meczu | |
10.12.23 Klasyf. | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Erika Andreeva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
04.11.23 Półfinał | vs. Maria Bondarenko | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Dalma Galfi | 2-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Alize Cornet | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
15.10.23 Klasyf. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Lea Boskovic | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Gyeong Seo Lee | 7-5, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Arina Rodionova | 6-3, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Eva Guerrero Alvarez | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Leiria - twarda | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Marina Melnikova | 6-1, 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Lea Boskovic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 5-7, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu |