INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Natalia Vajdova vs. Susan Bandecchi - Wzajemne mecze
21.03.18 | 1. runda | Natalia Vajdova | Susan Bandecchi | 5-7, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
Natalia Vajdova form & Susan Bandecchi form
Natalia Vajdova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.02.19 1. runda | vs. Vlada Ekshibarova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.02.19 Klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.02.19 1. runda klasyf. | vs. Ayano Sonoda | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.02.19 1. runda | vs. Viktoriia Dema | 6-3, 6-75, 5-10 | szczegóły meczu | |
30.01.19 Klasyf. | vs. Anja Gal | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.01.19 1. runda klasyf. | vs. Deniz Paykoc | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar - ceglana | ||||
05.09.18 1. runda | vs. Nikola Breckova | 4-6, 1-5, - Natalia Vajdova - krecz | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
22.08.18 2. runda | vs. Agnes Bukta | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.08.18 1. runda | vs. Adrienn Horvath | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Vienna - ceglana | ||||
17.07.18 1. runda | vs. Mira Antonitsch | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Trnava - ceglana | ||||
13.05.18 1. runda klasyf. | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
29.03.18 2. runda | vs. Yuliya Hatouka | 7-64, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.03.18 1. runda | vs. Nadja Gilchrist | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
23.03.18 Ćwierćfinał | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.03.18 2. runda | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 6-74, 6-3, 7-69 | szczegóły meczu | |
21.03.18 1. runda | vs. Susan Bandecchi | 5-7, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.03.18 Klasyf. | vs. Anjana Suresh | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.03.18 2. runda klasyf. | vs. Sem Wensveen | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
10.02.18 Półfinał | vs. Nina Stadler | 6-2, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.02.18 Ćwierćfinał | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.02.18 2. runda | vs. Aleksandra Pospelova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.02.18 1. runda | vs. Oana Georgeta Simion | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.02.18 Klasyf. | vs. Mana Ayukawa | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.02.18 2. runda klasyf. | vs. Saki Nakayama | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.02.18 1. runda klasyf. | vs. Alana Tuayeva | 4-6, 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
02.02.18 Ćwierćfinał | vs. Cristina Ene | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.02.18 2. runda | vs. Aleksandra Pospelova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.01.18 1. runda | vs. Haruna Arakawa | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.01.18 Klasyf. | vs. Annelou Nab | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.01.18 2. runda klasyf. | vs. Juliana Valero | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |
Susan Bandecchi - ostatnie mecze
W35 Santo - twarda | ||||
13.03.24 2. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda | vs. Yuliana Monroy | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
07.03.24 3. runda | vs. Maya Joint | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.03.24 2. runda | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Victoria Osuigwe | 6-4, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Celine Naef | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 Klasyf. | vs. Mona Barthel | 6-3, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Iva Primorac | 7-66, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 1-3, - Susan Bandecchi - krecz | szczegóły meczu | |
10.12.23 Klasyf. | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Erika Andreeva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
04.11.23 Półfinał | vs. Maria Bondarenko | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Dalma Galfi | 2-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Alize Cornet | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
15.10.23 Klasyf. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Lea Boskovic | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Gyeong Seo Lee | 7-5, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Arina Rodionova | 6-3, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Eva Guerrero Alvarez | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Leiria - twarda | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Marina Melnikova | 6-1, 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Lea Boskovic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 5-7, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu |