MECZ
07.09.19 | Półfinał | Susan Bandecchi | Lucrezia Stefanini | 6-4, 6-3 | W25 Trieste | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Susan Bandecchi | Lucrezia Stefanini | |
1. podanie % | 41/56 (73%) | 56/67 (84%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/41 (51%) | 24/56 (43%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/15 (53%) | 5/11 (45%) |
Zdobyte break-ball | 7/10 (70%) | 4/8 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 38/67 (57%) | 27/56 (48%) |
Zdobyte punkty – razem | 67/123 (54%) | 56/123 (46%) |
Double foul | 3 | 2 |
Asy | 1 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Lucrezia Stefanini | |
0-0, 40-0[BP] | ||
Susan Bandecchi | 1-0 | |
0-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Lucrezia Stefanini | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Susan Bandecchi | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
3-1 | Lucrezia Stefanini | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Susan Bandecchi | 3-2 | |
0-0 | ||
3-3 | Lucrezia Stefanini | |
Susan Bandecchi | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
5-3 | Lucrezia Stefanini | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Susan Bandecchi | 5-4 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Lucrezia Stefanini | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
Susan Bandecchi | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Lucrezia Stefanini | |
Susan Bandecchi | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Lucrezia Stefanini | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Susan Bandecchi | 3-2 | |
0-0 | ||
3-3 | Lucrezia Stefanini | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Susan Bandecchi | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, A-40 | ||
5-3 | Lucrezia Stefanini | |
0-0, 15-0 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Susan Bandecchi vs. Lucrezia Stefanini - Wzajemne mecze
16.05.21 | Finał | Lucrezia Stefanini | Susan Bandecchi | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | W25 Salinas | twarda |
17.04.21 | Półfinał | Susan Bandecchi | Lucrezia Stefanini | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | W25+H Calvi | twarda |
07.09.19 | Półfinał | Susan Bandecchi | Lucrezia Stefanini | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | W25 Trieste | ceglana |
18.02.19 | 1. runda klasyf. | Susan Bandecchi | Lucrezia Stefanini | 6-2, 7-61 | szczegóły meczu | W25 Altenkirchen | dywanowa |
Susan Bandecchi form & Lucrezia Stefanini form
Susan Bandecchi - ostatnie mecze
W35 Santo - twarda | ||||
13.03.24 2. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda | vs. Yuliana Monroy | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
07.03.24 3. runda | vs. Maya Joint | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.03.24 2. runda | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Victoria Osuigwe | 6-4, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Celine Naef | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 Klasyf. | vs. Mona Barthel | 6-3, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Iva Primorac | 7-66, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 1-3, - Susan Bandecchi - krecz | szczegóły meczu | |
10.12.23 Klasyf. | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Erika Andreeva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
04.11.23 Półfinał | vs. Maria Bondarenko | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Dalma Galfi | 2-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Alize Cornet | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
15.10.23 Klasyf. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Lea Boskovic | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Gyeong Seo Lee | 7-5, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Arina Rodionova | 6-3, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Eva Guerrero Alvarez | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Leiria - twarda | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Marina Melnikova | 6-1, 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Lea Boskovic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 5-7, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu |
Lucrezia Stefanini - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Erika Andreeva | 5-0, Erika Andreeva - krecz | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Zeynep Sonmez | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Anastasiia Gureva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Kali Supova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
04.02.24 Klasyf. | vs. Emiliana Arango | 7-62, 4-6, - Lucrezia Stefanini - krecz | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Elisabetta Cocciaretto | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Marina Bassols Ribera | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alycia Parks | 5-7, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Nefisa Berberovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Ella Seidel | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Clara Burel | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 2. runda | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda | vs. Camilla Rosatello | 5-7, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Jaqueline Cristian | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Fiona Ferro | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Valentina Ryser | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Francisca Jorge | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
24.08.23 2. runda klasyf. | vs. Na-Lae Han | 4-6, 7-5, 6-74 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
03.09.23 Finał | vs. Chloe Paquet | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.09.23 Półfinał | vs. Conny Perrin | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lois Boisson | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Amandine Hesse | 6-0, 4-1, Amandine Hesse - krecz | szczegóły meczu |