INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Irene Burillo Escorihuela vs. Susan Bandecchi - Wzajemne mecze
31.03.21 | 1. runda | Susan Bandecchi | Irene Burillo Escorihuela | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | W25 Villa | ceglana |
11.09.18 | 1. runda | Susan Bandecchi | Irene Burillo Escorihuela | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | Santa Margherita | ceglana |
Irene Burillo Escorihuela form & Susan Bandecchi form
Irene Burillo Escorihuela - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
28.03.24 Ćwierćfinał | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.03.24 2. runda | vs. Nika Radisic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 4-6, 7-69 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 7-5, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Gergana Topalova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Yuliia Starodubtseva | 1-6, 7-67, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Mexico - twarda | ||||
22.02.24 Ćwierćfinał | vs. Dalayna Hewitt | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 2. runda | vs. Alana Smith | 6-71, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Zoe Hitt | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
15.02.24 Ćwierćfinał | vs. Jule Niemeier | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 2. runda | vs. Adriana Reami | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Ann Li | 6-4, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Malene Helgo | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Hanne Vandewinkel | 6-3, 1-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Polina Iatcenko | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Oana Gavrila | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Anastasija Sevastova | 7-66, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Andreea Mitu | 3-6, 7-67, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Sara Errani | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Dejana Radanovic | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Dea Herdzelas | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Susan Bandecchi - ostatnie mecze
W35 Santo - twarda | ||||
13.03.24 2. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda | vs. Yuliana Monroy | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
07.03.24 3. runda | vs. Maya Joint | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.03.24 2. runda | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Victoria Osuigwe | 6-4, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Celine Naef | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 Klasyf. | vs. Mona Barthel | 6-3, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Iva Primorac | 7-66, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 1-3, - Susan Bandecchi - krecz | szczegóły meczu | |
10.12.23 Klasyf. | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Erika Andreeva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
04.11.23 Półfinał | vs. Maria Bondarenko | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Dalma Galfi | 2-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Alize Cornet | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
15.10.23 Klasyf. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Lea Boskovic | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Gyeong Seo Lee | 7-5, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Arina Rodionova | 6-3, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Eva Guerrero Alvarez | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Leiria - twarda | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Marina Melnikova | 6-1, 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Lea Boskovic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 5-7, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu |