MECZ
01.05.18 | Klasyf. | Supapitch Kuearum | Yuka Hosoki | 6-3, 2-6, 6-2 | Hua Hin | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Supapitch Kuearum | Yuka Hosoki | |
1. podanie % | 48/83 (58%) | 54/81 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/48 (54%) | 26/54 (48%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 18/35 (51%) | 13/27 (48%) |
Zdobyte break-ball | 7/12 (58%) | 5/10 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 42/81 (52%) | 39/83 (47%) |
Zdobyte punkty – razem | 86/164 (52%) | 78/164 (48%) |
Double foul | 6 | 5 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Tajlandia
28.03.02, 22 lat
10407 $
28.03.02, 22 lat
10407 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Supapitch Kuearum vs. Yuka Hosoki - Wzajemne mecze
01.05.18 | Klasyf. | Supapitch Kuearum | Yuka Hosoki | 6-3, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | Hua Hin | twarda |
Supapitch Kuearum form & Yuka Hosoki form
Supapitch Kuearum - ostatnie mecze
W15 Nakhon - twarda | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Anri Nagata | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.07.23 Klasyf. | vs. Sue Yan Tan | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Rikke De Koning | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Lanlana Tararudee | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.07.23 Klasyf. | vs. Alicia Smith | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ai Yamaguchi | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Lubbock - twarda | ||||
19.09.22 1. runda klasyf. | vs. Ange Oby Kajuru | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Chiang - twarda | ||||
24.06.22 Ćwierćfinał | vs. Thasaporn Naklo | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.06.22 2. runda | vs. Nana Kawagishi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.06.22 1. runda | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Chiang - twarda | ||||
14.06.22 Klasyf. | vs. Kamonwan Yodpetch | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.06.22 2. runda klasyf. | vs. Sanjana Sirimalla | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Niharika Deshmukh | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Chiang - twarda | ||||
06.06.22 2. runda klasyf. | vs. Eri Shimizu | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Sin Yu Che | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Jodhpur - twarda | ||||
17.02.20 Klasyf. | vs. Soha Sadiq | 2-6, 6-1, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Nonthaburi - twarda | ||||
05.02.20 1. runda | vs. Patcharin Cheapchadej | 0-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nonthaburi - twarda | ||||
31.01.20 Ćwierćfinał | vs. Leonie Kung | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.01.20 2. runda | vs. Varvara Flink | 0-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.01.20 1. runda | vs. Marianna Zakarlyuk | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Hong - twarda | ||||
08.01.20 1. runda | vs. Mana Ayukawa | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.01.20 Klasyf. | vs. Sohyun Park | 6-3, 2-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
06.01.20 1. runda klasyf. | vs. Funa Kozaki | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Hong - twarda | ||||
30.12.19 1. runda klasyf. | vs. Olga Doroshina | 6-4, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Nonthaburi - twarda | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Jiangxue Han | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nonthaburi - twarda | ||||
28.11.19 2. runda | vs. Ying Zhang | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.19 1. runda | vs. Funa Kozaki | 6-4, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Hua - twarda | ||||
12.11.19 Klasyf. | vs. Man Ying Maggie Ng | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.11.19 1. runda klasyf. | vs. Aunchisa Chanta | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Jiangxue Han | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu |
Yuka Hosoki - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Mara Guth | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Karolina Kozakova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Louna Zoppas | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Mariia Masiianskaia | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Yufei Ren | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 Klasyf. | vs. Luisa Hrda | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Mariia Bergen | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.02.24 Klasyf. | vs. Meng Yi Chen | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Milana Maslenkova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Papamoa - twarda | ||||
18.12.23 1. runda | vs. Nanari Katsumi | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Wellington - twarda | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Amelia Zylberman | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.12.23 2. runda | vs. Carolann Delaunay | 6-3, 7-610 | szczegóły meczu | |
13.12.23 Ćwierćfinał | vs. Michaela Bayerlova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Yokohama - twarda | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Hina Nishi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Makinohara - dywanowa | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Hayu Kinoshita | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W40 Nanao - dywanowa | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Haine Ogata | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sapporo - twarda | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Mei Hasegawa | 2-6, 0-1, - Yuka Hosoki - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Hong - twarda | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Haruka Kaji | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.07.23 Klasyf. | vs. Anastasiia Sergienko | 7-5, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Hong - twarda | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Akiko Omae | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.06.23 Klasyf. | vs. Ching Laam Lai | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Tainan - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Eri Shimizu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tainan - ceglana | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Ya-Hsuan Lee | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.06.23 1. runda | vs. Li Hsin Lin | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Tokyo - twarda | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Yukina Saigo | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Karuizawa - trawiasta | ||||
26.05.23 2. runda | vs. Haruka Kaji | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.05.23 1. runda | vs. Honami Sodeyama | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Kurume - trawiasta | ||||
15.05.23 Klasyf. | vs. Shiho Akita | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Fukuoka - dywanowa | ||||
10.05.23 1. runda | vs. Saki Imamura | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.05.23 1. runda klasyf. | vs. Yuki Mizuguchi | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |