MECZ
27.04.16 | 2. runda | Sung-Hee Han | Viktoryia Mun | 6-1, 6-3 | Shymkent | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Sung-Hee Han | Viktoryia Mun | |
1. podanie % | 34/43 (79%) | 32/53 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/34 (65%) | 12/32 (38%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/9 (67%) | 8/21 (38%) |
Zdobyte break-ball | 6/13 (46%) | 2/2 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/53 (62%) | 15/43 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 61/96 (64%) | 35/96 (36%) |
Double foul | 1 | 3 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Białoruś
14.12.94, 29 lat
12512 $
14.12.94, 29 lat
12512 $
Sung-Hee Han vs. Viktoryia Mun - Wzajemne mecze
27.04.16 | 2. runda | Sung-Hee Han | Viktoryia Mun | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Shymkent | ceglana |
Sung-Hee Han form & Viktoryia Mun form
Sung-Hee Han - ostatnie mecze
Gimcheon - twarda | ||||
21.08.18 1. runda | vs. Rio Kitagawa | 1-2, - Sung-Hee Han - krecz | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
15.08.18 2. runda | vs. Joanna Garland | 2-6, 0-1, - Sung-Hee Han - krecz | szczegóły meczu | |
15.08.18 1. runda | vs. Ya Yun Pai | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Daegu - twarda | ||||
19.06.18 Klasyf. | vs. Yeong Won Jeong | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.06.18 2. runda klasyf. | vs. Ah Song | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Gyeongsan - twarda | ||||
13.06.18 1. runda | vs. Hyojung Yea | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sangju - halowa | ||||
06.06.18 1. runda | vs. Jin Ju Lee | 6-0, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
19.07.17 2. runda | vs. Dhruthi Tatachar Venugopal | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.07.17 1. runda | vs. Angelina Gabueva | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
12.07.17 2. runda | vs. Se-Hyun Kim | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.07.17 1. runda | vs. Fatma Al Nabhani | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
17.06.17 Półfinał | vs. Nudnida Luangnam | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.06.17 Finał | vs. Sunam Jeong | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.06.17 Ćwierćfinał | vs. Seung-Yeon Hong | 4-6, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.06.17 2. runda | vs. Varunya Wongteanchai | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.06.17 1. runda | vs. Sri Peddi Reddy | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
07.06.17 1. runda | vs. Ji-Hee Choi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Goyang - twarda | ||||
25.05.17 2. runda | vs. Peangtarn Plipuech | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.05.17 1. runda | vs. Martina Caregaro | 1-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.05.17 1. runda klasyf. | vs. Subin Park | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
22.05.17 Klasyf. | vs. Eun Se Jang | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Incheon - twarda | ||||
17.05.17 1. runda | vs. Na-Ri Kim | 2-6, 7-66, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.05.17 2. runda klasyf. | vs. Hoyeon Nor | 1-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.05.17 Klasyf. | vs. Sumin Kim | 6-0, 7-64 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
08.05.17 1. runda klasyf. | vs. Chompoothip Jandakate | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
04.05.17 Ćwierćfinał | vs. Nudnida Luangnam | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.05.17 2. runda | vs. Sarah Beth Grey | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.05.17 1. runda | vs. Natcharee Teerachodjiranon | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
26.04.17 2. runda | vs. Britt Geukens | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.04.17 1. runda | vs. Natasha Palha | 3-6, 7-64, 7-64 | szczegóły meczu |
Viktoryia Mun - ostatnie mecze
Almaty - halowa | ||||
30.01.17 Klasyf. | vs. Albina Khabibulina | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.01.17 1. runda klasyf. | vs. Kamilla Bolatova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Almaty - halowa | ||||
24.01.17 1. runda | vs. Kamila Kerimbayeva | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.01.17 1. runda klasyf. | vs. Larisa Bekmetova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.01.17 Klasyf. | vs. Diana Shevchenko | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Minsk - halowa | ||||
07.11.16 1. runda klasyf. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 6-3, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
02.10.16 1. runda | vs. Arina Folts | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
28.09.16 2. runda | vs. Julyette Steur | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.09.16 1. runda | vs. Lizaveta Hancharova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
19.09.16 1. runda | vs. Anna Pribylova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Bucha - ceglana | ||||
12.09.16 1. runda klasyf. | vs. Julia Helbet | 0-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bucha - ceglana | ||||
05.09.16 2. runda klasyf. | vs. Ksieniia Rudenko | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.09.16 Klasyf. | vs. Alexandra Pisareva | 6-71, 6-0, 4-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
15.08.16 1. runda klasyf. | vs. Elina Vikhryanova | 6-75, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
08.08.16 1. runda klasyf. | vs. Karine Sarkisova | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Astana - twarda | ||||
25.07.16 Klasyf. | vs. Olga Puchkova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.07.16 1. runda klasyf. | vs. Laura Barbu | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Astana - twarda | ||||
18.07.16 1. runda | vs. Arina Taluenko | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
13.06.16 2. runda klasyf. | vs. Polina Smolskaya | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.06.16 Klasyf. | vs. Lidziya Marozava | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
07.06.16 1. runda | vs. Viktoria Hruncakova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.06.16 2. runda klasyf. | vs. Yana Ulyanava | 4-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.06.16 Klasyf. | vs. Katyarina Paulenka | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
27.04.16 2. runda | vs. Sung-Hee Han | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.04.16 1. runda | vs. Daria Lodikova | 4-6, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.04.16 Klasyf. | vs. Tamara Cherkassova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.04.16 1. runda klasyf. | vs. Anjelika Vlasenkova | 6-0, Anjelika Vlasenkova - krecz | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
19.04.16 1. runda | vs. Sarvinoz Saidhujaeva | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - halowa | ||||
09.11.15 1. runda klasyf. | vs. Katsiaryna Kuzminas | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.11.15 Klasyf. | vs. Anna Kubareva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |