Su-Wei Hsieh/Barbora Strycova vs. Gabriela Dabrowski/Yifan Xu 14.07.2019

Su-Wei Hsieh/Barbora Strycova vs. Gabriela Dabrowski/Yifan Xu 14.07.2019 - Wimbledon - London - porównanie

MECZ

14.07.19FinałSu-Wei Hsieh/Barbora Strycova Gabriela Dabrowski/Yifan Xu 6-2, 6-4 United Kingdom London trawiasta

STATYSTYKA MECZU

Su-Wei Hsieh/Barbora StrycovaGabriela Dabrowski/Yifan Xu
1. podanie %50/62 (81%)32/50 (64%)
Punkty zdobyte z 1. podania31/50 (62%)19/32 (59%)
Punkty zdobyte z 2. podania8/12 (67%)7/18 (39%)
Zdobyte break-ball4/6 (67%)1/5 (20%)
Punkty zdobyte przez return24/50 (48%)23/63 (37%)
Zdobyte punkty – razem64/112 (57%)49/113 (43%)
Double foul01
Asy20

STATYSTYKA MECZU

1
0-0Gabriela Dabrowski/Yifan Xu Gabriela Dabrowski/Yifan Xu serve
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 30-40
Su-Wei Hsieh/Barbora Strycova Su-Wei Hsieh/Barbora Strycova serve0-1
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40
1-1Gabriela Dabrowski/Yifan Xu Gabriela Dabrowski/Yifan Xu serve
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40
Su-Wei Hsieh/Barbora Strycova Su-Wei Hsieh/Barbora Strycova serve1-2
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30
2-2Gabriela Dabrowski/Yifan Xu Gabriela Dabrowski/Yifan Xu serve
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
Su-Wei Hsieh/Barbora Strycova Su-Wei Hsieh/Barbora Strycova serve3-2
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15
4-2Gabriela Dabrowski/Yifan Xu Gabriela Dabrowski/Yifan Xu serve
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP]
Su-Wei Hsieh/Barbora Strycova Su-Wei Hsieh/Barbora Strycova serve5-2
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30
6-2
2
0-0Gabriela Dabrowski/Yifan Xu Gabriela Dabrowski/Yifan Xu serve
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP]
Su-Wei Hsieh/Barbora Strycova Su-Wei Hsieh/Barbora Strycova serve1-0
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP]
1-1Gabriela Dabrowski/Yifan Xu Gabriela Dabrowski/Yifan Xu serve
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Su-Wei Hsieh/Barbora Strycova Su-Wei Hsieh/Barbora Strycova serve2-1
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
3-1Gabriela Dabrowski/Yifan Xu Gabriela Dabrowski/Yifan Xu serve
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-40, 40-A
Su-Wei Hsieh/Barbora Strycova Su-Wei Hsieh/Barbora Strycova serve3-2
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40
4-2Gabriela Dabrowski/Yifan Xu Gabriela Dabrowski/Yifan Xu serve
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40
Su-Wei Hsieh/Barbora Strycova Su-Wei Hsieh/Barbora Strycova serve4-3
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30
5-3Gabriela Dabrowski/Yifan Xu Gabriela Dabrowski/Yifan Xu serve
0-0, 0-15, 0-30, 0-40
Su-Wei Hsieh/Barbora Strycova Su-Wei Hsieh/Barbora Strycova serve5-4
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40
6-4

Su-Wei Hsieh
Tajwan
04.01.86, 34 lat
169 cm
57 kg

Praworęczny(a)



Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Kanada
01.04.92, 27 lat







Gabriela Dabrowski
Barbora Strycova
Czechy
28.03.86, 33 lat
164 cm
60 kg

Praworęczny(a)
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra

Chiny
08.08.88, 31 lat




Yifan Xu
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Su-Wei Hsieh/Barbora Strycova vs. Gabriela Dabrowski/Yifan Xu - Wzajemne mecze

31.10.19Gabriela DabrowskiSu-Wei Hsieh2-6, 6-4, 11-9 szczegóły meczuChina Shenzhen halowa
14.07.19FinałSu-Wei Hsieh/Barbora StrycovaGabriela Dabrowski/Yifan Xu6-2, 6-4 szczegóły meczuUnited Kingdom London trawiasta
11.05.19FinałSu-Wei Hsieh/Barbora StrycovaGabriela Dabrowski/Yifan Xu6-3, 6-1 szczegóły meczuSpain Madrid ceglana
15.03.18PółfinałSu-Wei Hsieh/Barbora StrycovaGabriela Dabrowski/Yifan Xu7-62, 6-3 szczegóły meczuUSA Indian Wells twarda

Su-Wei Hsieh/Barbora Strycova - ostatnie mecze

UAE Dubai - twarda
22.02.20
Finał
vs. Barbora Krejcikova/Saisai Zheng7-5, 3-6, 10-5 zwycięstwoszczegóły meczu
21.02.20
Półfinał
vs. Gabriela Dabrowski/Shuai Zhang7-5, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
20.02.20
Ćwierćfinał
vs. Sofia Kenin/Bethanie Mattek-Sands6-3, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
19.02.20
2. runda
vs. Xinyun Han/Shuai Peng6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Australia Melbourne - twarda
31.01.20
Finał
vs. Timea Babos/Kristina Mladenovic2-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
29.01.20
Półfinał
vs. Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
28.01.20
Ćwierćfinał
vs. Jennifer Brady/Caroline Dolehide6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
26.01.20
3. runda
vs. Darija Jurak/Nina Stojanovic6-4, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
25.01.20
2. runda
vs. Lauren Davis/Viktorija Golubic6-1, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
24.01.20
1. runda
vs. Marie Bouzkova/Tamara Zidansek6-3, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
Australia Brisbane - twarda
12.01.20
Finał
vs. Ashleigh Barty/Kiki Bertens3-6, 7-67, 10-8 zwycięstwoszczegóły meczu
11.01.20
Półfinał
vs. Lyudmyla Kichenok/Zhaoxuan Yang7-63, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
10.01.20
Ćwierćfinał
vs. Lucie Hradecka/Andreja Klepac7-5, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
08.01.20
1. runda
vs. Priscilla Hon/Storm Sanders6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
China Shenzhen - halowa
03.11.19
Finał
vs. Timea Babos/Kristina Mladenovic1-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
02.11.19
Półfinał
vs. Anna-Lena Groenefeld/Demi Schuurs6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
31.10.19
vs. Gabriela Dabrowski/Yifan Xu6-2, 4-6, 9-11 porażkaszczegóły meczu
29.10.19
vs. Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova6-2, 1-6, 10-5 zwycięstwoszczegóły meczu
27.10.19
vs. Samantha Stosur/Shuai Zhang6-4, 4-6, 10-5 zwycięstwoszczegóły meczu
China Beijing - twarda
02.10.19
2. runda
vs. Jelena Ostapenko/Dayana Yastremska4-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
China Wuhan - twarda
25.09.19
2. runda
vs. Nadiya Kichenok/Abigail Spears4-6, 6-2, 11-13 porażkaszczegóły meczu
USA New York - twarda
02.09.19
3. runda
vs. Lyudmyla Kichenok/Jelena Ostapenko4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
31.08.19
2. runda
vs. Magda Linette/Iga Swiatek6-4, 7-64 zwycięstwoszczegóły meczu
30.08.19
1. runda
vs. Lauren Davis/Maria Sanchez6-4, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
USA Cincinnati - twarda
15.08.19
Ćwierćfinał
vs. Lucie Hradecka/Andreja Klepac- porażkaszczegóły meczu
14.08.19
2. runda
vs. Anett Kontaveit/Maria Sakkari6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
United Kingdom London - trawiasta
14.07.19
Finał
vs. Gabriela Dabrowski/Yifan Xu6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
12.07.19
Półfinał
vs. Timea Babos/Kristina Mladenovic7-65, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
10.07.19
Ćwierćfinał
vs. Elise Mertens/Aryna Sabalenka6-4, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
09.07.19
3. runda
vs. Irina-Camelia Begu/Monica Niculescu6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu

Gabriela Dabrowski/Yifan Xu - ostatnie mecze

China Shenzhen - halowa
31.10.19
vs. Su-Wei Hsieh/Barbora Strycova2-6, 6-4, 11-9 zwycięstwoszczegóły meczu
29.10.19
vs. Samantha Stosur/Shuai Zhang6-4, 4-6, 5-10 porażkaszczegóły meczu
27.10.19
vs. Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
China Beijing - twarda
02.10.19
Ćwierćfinał
vs. Karolina Pliskova/Kristyna Pliskova5-7, 3-6 porażkaszczegóły meczu
30.09.19
2. runda
vs. Darija Jurak/Maria-Jose Martinez Sanchez6-3, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
China Wuhan - twarda
24.09.19
2. runda
vs. Makoto Ninomiya/Zhaoxuan Yang6-77, 5-7 porażkaszczegóły meczu
USA New York - twarda
04.09.19
Ćwierćfinał
vs. Viktoria Kuzmova/Aliaksandra Sasnovich6-2, 3-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
01.09.19
3. runda
vs. Anna-Lena Friedsam/Laura Siegemund6-3, 0-6, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
31.08.19
2. runda
vs. Kristie Ahn/Christina Mchale4-6, 6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
30.08.19
1. runda
vs. Lidziya Marozava/Katarina Srebotnik7-5, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
USA Cincinnati - twarda
14.08.19
2. runda
vs. Caty McNally/Alison Riske7-65, 4-6, 15-17 porażkaszczegóły meczu
Canada Toronto - twarda
10.08.19
Półfinał
vs. Anna-Lena Groenefeld/Demi Schuurs0-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
09.08.19
Ćwierćfinał
vs. Timea Babos/Anett Kontaveit6-70, 7-65, 10-3 zwycięstwoszczegóły meczu
07.08.19
2. runda
vs. Miyu Kato/Sabrina Santamaria7-5, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
United Kingdom London - trawiasta
14.07.19
Finał
vs. Su-Wei Hsieh/Barbora Strycova2-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
12.07.19
Półfinał
vs. Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova6-1, 3-6, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
10.07.19
Ćwierćfinał
vs. Danielle Rose Collins/Bethanie Mattek-Sands6-1, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
08.07.19
3. runda
vs. Ying-Ying Duan/Saisai Zheng7-5, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
05.07.19
2. runda
vs. Kateryna Kozlova/Arina Rodionova6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
03.07.19
1. runda
vs. Ons Jabeur/Fanny Stollar6-1, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
United Kingdom Eastbourne - trawiasta
23.06.19
1. runda
vs. Simona Halep/Raluca Olaru6-75, 5-7 porażkaszczegóły meczu
United Kingdom Birmingham - trawiasta
17.06.19
1. runda
vs. Qiang Wang/Dayana Yastremska4-6, 6-74 porażkaszczegóły meczu
United Kingdom Nottingham - trawiasta
14.06.19
Ćwierćfinał
vs. Ellen Perez/Arina Rodionova3-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
13.06.19
1. runda
vs. Caroline Garcia/Shuai Zhang6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
France Paris - ceglana
04.06.19
Ćwierćfinał
vs. Ying-Ying Duan/Saisai Zheng2-6, 7-5, 5-7 porażkaszczegóły meczu
03.06.19
3. runda
vs. Fiona Ferro/Diane Parry6-1, 7-65 zwycięstwoszczegóły meczu
01.06.19
2. runda
vs. Xinyun Han/Yafan Wang6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
30.05.19
1. runda
vs. Irina Maria Bara/Dalila Jakupovic6-1, 1-6, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Germany Nurnberg - ceglana
25.05.19
Finał
vs. Sharon Fichman/Nicole Melichar4-6, 7-65, 10-5 zwycięstwoszczegóły meczu
24.05.19
Półfinał
vs. Raquel Atawo/Katarina Srebotnik6-1, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
<