MECZ
11.09.18 | 1. runda | Su-Wei Hsieh | Polona Hercog | 4-6, 6-1, 6-3 | Hiroshima | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Su-Wei Hsieh | Polona Hercog | |
1. podanie % | 45/87 (52%) | 48/80 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 30/45 (67%) | 21/48 (44%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 17/42 (40%) | 16/32 (50%) |
Zdobyte break-ball | 8/14 (57%) | 5/14 (36%) |
Punkty zdobyte przez return | 43/80 (54%) | 40/87 (46%) |
Zdobyte punkty – razem | 90/167 (54%) | 77/167 (46%) |
Double foul | 9 | 4 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Polona Hercog | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Su-Wei Hsieh | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Polona Hercog | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Su-Wei Hsieh | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Polona Hercog | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Su-Wei Hsieh | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Polona Hercog | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Su-Wei Hsieh | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-5 | Polona Hercog | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Su-Wei Hsieh | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Polona Hercog | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Su-Wei Hsieh | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Polona Hercog | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Su-Wei Hsieh | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Polona Hercog | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Su-Wei Hsieh | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Polona Hercog | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
3 | ||
Su-Wei Hsieh | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Polona Hercog | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Su-Wei Hsieh | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Polona Hercog | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Su-Wei Hsieh | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Polona Hercog | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Su-Wei Hsieh | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Polona Hercog | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Su-Wei Hsieh | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Su-Wei Hsieh vs. Polona Hercog - Wzajemne mecze
01.01.19 | 1. runda | Su-Wei Hsieh | Polona Hercog | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Auckland | twarda |
11.09.18 | 1. runda | Su-Wei Hsieh | Polona Hercog | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Hiroshima | twarda |
11.04.18 | 1. runda | Polona Hercog | Su-Wei Hsieh | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | Lugano | ceglana |
09.01.16 | 2. runda klasyf. | Polona Hercog | Su-Wei Hsieh | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | Sydney | twarda |
15.09.15 | 1. runda | Su-Wei Hsieh | Polona Hercog | 6-1, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | Tokyo | twarda |
Su-Wei Hsieh form & Polona Hercog form
Su-Wei Hsieh - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Greetje Minnen | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Nao Hibino | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Kamilla Rakhimova | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Bondar | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
29.12.23 1. runda klasyf. | vs. Dayana Yastremska | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cincinnati - twarda | ||||
12.08.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Trevisan | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
29.06.23 Klasyf. | vs. Lucrezia Stefanini | 2-6, 7-63, 6-79 | szczegóły meczu | |
28.06.23 2. runda klasyf. | vs. Kayla Day | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Sachia Vickery | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Strasbourg - ceglana | ||||
22.05.23 1. runda | vs. Erin Routliffe | 6-72, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.05.23 Klasyf. | vs. Sophie Chang | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.05.23 1. runda klasyf. | vs. Jesika Maleckova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Courmayeur - halowa | ||||
25.10.21 1. runda | vs. Aliona Bolsova | 1-6, 7-62, 4-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
08.10.21 2. runda | vs. Jelena Ostapenko | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.10.21 1. runda | vs. Madison Brengle | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
Chicago - twarda | ||||
28.09.21 2. runda | vs. Ons Jabeur | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.09.21 1. runda | vs. Kim Clijsters | 6-3, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
02.09.21 2. runda | vs. Sara Sorribes Tormo | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.08.21 1. runda | vs. Claire Liu | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Chicago - twarda | ||||
25.08.21 2. runda | vs. Tereza Martincova | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.08.21 1. runda | vs. Venus Williams | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cincinnati - twarda | ||||
17.08.21 1. runda | vs. Cori Gauff | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.08.21 Klasyf. | vs. Lauren Davis | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.08.21 1. runda klasyf. | vs. Peyton Stearns | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
Concord - twarda | ||||
06.08.21 Ćwierćfinał | vs. Renata Zarazua | 3-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.08.21 2. runda | vs. Beatriz Haddad Maia | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.08.21 1. runda | vs. Ankita Raina | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
28.06.21 1. runda | vs. Iga Swiatek | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Birmingham - trawiasta | ||||
14.06.21 1. runda | vs. Marie Bouzkova | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
01.06.21 1. runda | vs. Qiang Wang | 6-2, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Polona Hercog - ostatnie mecze
W50 Trnava - halowa | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 2-4, - Polona Hercog - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Cristina Dinu | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.02.24 Finał | vs. Tena Lukas | 6-2, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Półfinał | vs. Ylena In-Albon | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Ćwierćfinał | vs. Gergana Topalova | 6-1, Gergana Topalova - krecz | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Carson Branstine | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
22.01.24 Finał | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.01.24 Półfinał | vs. Ela Nala Milic | 1-6, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.01.24 3. runda | vs. Tara Wurth | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.01.24 2. runda | vs. Jana Bojovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Manon Leonard | 6-75, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Varvara Lepchenko | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
02.12.23 Ćwierćfinał | vs. Julia Riera | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 2. runda | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda | vs. Carole Monnet | 6-4, 0-2, Carole Monnet - krecz | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Diane Parry | 7-67, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Mayar Sherif | 7-611, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.11.23 1. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Martina Colmegna | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu |