MECZ
05.09.18 | 1. runda | Sunam Jeong | Dainhee Kim | 6-1, 6-1 | Yeongwol | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Sunam Jeong | Dainhee Kim | |
1. podanie % | 27/45 (60%) | 23/43 (53%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/27 (70%) | 13/23 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/18 (67%) | 4/20 (20%) |
Zdobyte break-ball | 5/6 (83%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/43 (60%) | 14/45 (31%) |
Zdobyte punkty – razem | 57/88 (65%) | 31/88 (35%) |
Double foul | 2 | 6 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Dainhee Kim | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sunam Jeong | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Dainhee Kim | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Sunam Jeong | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Dainhee Kim | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
5-0 | Dainhee Kim | |
5-1 | Dainhee Kim | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Sunam Jeong | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Dainhee Kim | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sunam Jeong | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Dainhee Kim | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
4-0 | Dainhee Kim | |
0-0, 30-40 | ||
4-1 | Dainhee Kim | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sunam Jeong | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Korea
24.07.04, 19 lat
24.07.04, 19 lat
Sunam Jeong vs. Dainhee Kim - Wzajemne mecze
05.09.18 | 1. runda | Sunam Jeong | Dainhee Kim | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Yeongwol | twarda |
Sunam Jeong form & Dainhee Kim form
Sunam Jeong - ostatnie mecze
W15 Yeongwol - twarda | ||||
09.09.23 Półfinał | vs. Dayeon Back | 1-6, 1-4, - Sunam Jeong - krecz | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Eunhye Lee | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Ho Ching Wu | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Rinon Okuwaki | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Cherry Kim | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Nana Kawagishi | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Daegu - twarda | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Fangzhou Liu | 6-73, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Changwon - twarda | ||||
02.06.23 2. runda | vs. Ya-Hsuan Lee | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.05.23 1. runda | vs. Da Hye Kim | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Goyang - twarda | ||||
22.05.23 Klasyf. | vs. Xinxin Yao | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Gio Jang | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Mayuka Aikawa | 6-0, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Jakarta - twarda | ||||
28.03.23 Klasyf. | vs. Xinyu Jiang | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Ikumi Yamazaki | 6-1, 4-6, 10-2 | szczegóły meczu | |
W25 Jakarta - twarda | ||||
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Mananchaya Sawangkaew | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Cylova Zuleyka Hukmasabiyya | 1-6, 6-2, 10-2 | szczegóły meczu | |
W15 Jakarta - twarda | ||||
15.03.23 1. runda | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.03.23 Klasyf. | vs. Laquisa Khan | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Justmin Da Costa | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
06.09.22 1. runda | vs. Dabin Kim | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
04.09.22 Finał | vs. Clara Vlasselaer | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.09.22 Półfinał | vs. So-Ra Lee | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.09.22 Ćwierćfinał | vs. Junri Namigata | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.09.22 2. runda | vs. Dayeon Back | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.08.22 1. runda | vs. Ramu Ueda | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
07.06.22 1. runda | vs. Ya-Hsuan Lee | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Navi - twarda | ||||
22.12.19 Finał | vs. Barbara Haas | 6-4, 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
21.12.19 Półfinał | vs. Olga Doroshina | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.12.19 Ćwierćfinał | vs. Peangtarn Plipuech | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.12.19 2. runda | vs. Ulrikke Eikeri | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu |
Dainhee Kim - ostatnie mecze
W15 Yeongwol - twarda | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ryeong Gyeong Park | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Daegu - twarda | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. I-Hsuan Cho | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Changwon - twarda | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Soha Sadiq | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.12.22 1. runda klasyf. | vs. Sara Mikaca | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.12.22 2. runda klasyf. | vs. Liisa Varul | 4-6, 6-4, 9-11 | szczegóły meczu | |
11.12.22 1. runda klasyf. | vs. Nina Rudiukova | 6-2, 6-72, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
05.12.22 2. runda klasyf. | vs. Anastasiya Apalikhina | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
06.09.22 Klasyf. | vs. Seojin Oh | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.09.22 2. runda klasyf. | vs. Ai Yamaguchi | 4-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Eun Se Jang | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
28.08.22 2. runda klasyf. | vs. Eunji Lee (2001) | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Goyang - twarda | ||||
22.08.22 Klasyf. | vs. Eunchae Kim | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Gio Jang | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
07.06.22 1. runda | vs. Ji-Hee Choi | 6-1, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Changwon - twarda | ||||
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Soo Ha Jang | 1-6, 7-67, 10-8 | szczegóły meczu | |
29.05.22 2. runda klasyf. | vs. Ha Yeong Ryu | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
01.09.19 2. runda klasyf. | vs. Su Yeon Chun | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Hyeran Yun | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
05.09.18 1. runda | vs. Sunam Jeong | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.09.18 Klasyf. | vs. Chae Hyun Sim | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.09.18 2. runda klasyf. | vs. Hyeran Yun | 2-6, 2-2, Hyeran Yun - krecz | szczegóły meczu | |
02.09.18 1. runda klasyf. | vs. Ji Soo Lee | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
20.08.18 2. runda klasyf. | vs. Dabin Oh | - Dainhee Kim - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
13.08.18 2. runda klasyf. | vs. Jaeeun Lee | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |