MECZ
09.05.17 | 1. runda | Su Jeong Jang | Erika Sema | 4-6, 7-5, 6-1 | Fukuoka | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
Su Jeong Jang | Erika Sema | |
1. podanie % | 55/88 (63%) | 82/107 (77%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 41/55 (75%) | 46/82 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 17/33 (52%) | 13/25 (52%) |
Zdobyte break-ball | 5/13 (38%) | 3/8 (38%) |
Punkty zdobyte przez return | 48/107 (45%) | 30/88 (34%) |
Zdobyte punkty – razem | 106/195 (54%) | 89/195 (46%) |
Double foul | 2 | 4 |
Asy | 9 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Su Jeong Jang vs. Erika Sema - Wzajemne mecze
29.04.19 | 1. runda klasyf. | Erika Sema | Su Jeong Jang | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | W80 Gifu | twarda |
09.05.17 | 1. runda | Su Jeong Jang | Erika Sema | 4-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | Fukuoka | dywanowa |
09.09.13 | 2. runda | Erika Sema | Su Jeong Jang | 3-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | Incheon | twarda |
Su Jeong Jang form & Erika Sema form
Su Jeong Jang - ostatnie mecze
W50 Kofu - twarda | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Mananchaya Sawangkaew | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Lulu Sun | 1-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Noma Akugue Noha | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Yue Yuan | 4-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Aoi Ito | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Yue Yuan | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Arianne Hartono | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Sydney - twarda | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Destanee Aiava | 3-6, 7-65, 6-77 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Taylah Preston | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Talia Gibson | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Playford - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Seone Mendez | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Emina Bektas | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Sofia Kenin | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Osaka - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Mai Hontama | 5-7, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Tokyo - twarda | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Carol Zhao | 3-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
25.08.23 2. runda klasyf. | vs. Mccartney Kessler | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Lucie Havlickova | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
W100 Landisville - twarda | ||||
12.08.23 Półfinał | vs. Madison Brengle | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Renata Zarazua | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Allie Kiick | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Alana Smith | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
11.07.23 1. runda | vs. Rebecca Peterson | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
06.07.23 3. runda | vs. Cristina Dinu | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.07.23 2. runda | vs. Natalia Siedliska | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Coco Vandeweghe | 3-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
Gaiba - trawiasta | ||||
21.06.23 2. runda | vs. Yue Yuan | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.06.23 1. runda | vs. Camilla Rosatello | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda klasyf. | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
18.05.23 2. runda | vs. Alize Cornet | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Erika Sema - ostatnie mecze
W50 Kofu - twarda | ||||
27.03.24 Klasyf. | vs. Rutuja Bhosale | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Ya-Hsuan Lee | 0-6, 6-2, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Haruka Kaji | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Hikaru Sato | 6-2, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Bridget Mihulka | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Destanee Aiava | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Monique Barry | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jemma Carbis | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Daria Kudashova | 6-4, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Chia Yi Tsao | 7-63, 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Kamonwan Yodpetch | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Gold - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Maddison Inglis | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Hikaru Sato | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Brisbane - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Sakura Hosogi | 5-7, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Alana Parnaby | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
13.11.23 1. runda klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 6-4, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Ena Koike | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Destanee Aiava | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Mia Horvit | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Elena Micic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Nanao - dywanowa | ||||
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Yexin Ma | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.09.23 1. runda | vs. Michika Ozeki | 0-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.09.23 2. runda | vs. Erina Hayashi | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
22.09.23 Półfinał | vs. Talia Gibson | 6-4, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 Ćwierćfinał | vs. Naho Sato | 6-3, 1-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.09.23 2. runda | vs. Misaki Matsuda | 4-6, 4-2, Misaki Matsuda - krecz | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Ivana Popovic | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Tokyo - twarda | ||||
04.09.23 Klasyf. | vs. Makoto Ninomiya | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Rinko Matsuda | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu |