MECZ
21.10.19 | Klasyf. | Stephanie Judith Visscher | Ekaterina Yashina | 6-3, 6-2 | W25 Istanbul | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Stephanie Judith Visscher | Ekaterina Yashina | |
1. podanie % | 38/72 (53%) | 31/49 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 29/38 (76%) | 20/31 (65%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 19/34 (56%) | 7/18 (39%) |
Zdobyte break-ball | 3/7 (43%) | 0/6 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 22/49 (45%) | 24/72 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 70/121 (58%) | 51/121 (42%) |
Double foul | 5 | 3 |
Asy | 7 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Ekaterina Yashina | |
0-0, 15-15, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Stephanie Judith Visscher | 1-0 | |
0-0, 0-15 | ||
1-1 | Ekaterina Yashina | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
Stephanie Judith Visscher | 2-1 | |
0-0 | ||
2-2 | Ekaterina Yashina | |
Stephanie Judith Visscher | 3-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Ekaterina Yashina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Stephanie Judith Visscher | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Ekaterina Yashina | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
Stephanie Judith Visscher | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, A-40 | ||
1-0 | Ekaterina Yashina | |
0-0, 15-0 | ||
Stephanie Judith Visscher | 2-0 | |
0-0 | ||
2-1 | Ekaterina Yashina | |
Stephanie Judith Visscher | 3-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Ekaterina Yashina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Stephanie Judith Visscher | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Ekaterina Yashina | |
0-0, 0-15, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Stephanie Judith Visscher vs. Ekaterina Yashina - Wzajemne mecze
10.02.21 | 1. runda | Ekaterina Yashina | Stephanie Judith Visscher | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Villena | twarda |
21.10.19 | Klasyf. | Stephanie Judith Visscher | Ekaterina Yashina | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Istanbul | halowa |
Stephanie Judith Visscher form & Ekaterina Yashina form
Stephanie Judith Visscher - ostatnie mecze
W35 Solarino - dywanowa | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Amarni Banks | 0-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Yu-Yun Li | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Viola Santapaola | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Jessica Pieri | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 Klasyf. | vs. Jessica Pieri | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Allegra Fiorani | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Tereza Valentova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Kayo Nishimura | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Yu Shan | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Selina Dal | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Solymar Colling | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Arcadia - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Hanna Chang | 6-3, 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.12.23 Ćwierćfinał | vs. Daria Khomutsianskaya | 1-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.12.23 2. runda | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.12.23 1. runda | vs. Coumba Ben Mamadou Niangadou | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
12.12.23 Klasyf. | vs. Aruzhan Sagandikova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Hannah Mikha | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Robin Anderson | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Ana Filipa Santos | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Katie Swan | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Andre Lukosiute | 7-5, 4-6, 14-12 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. Valentina Ryser | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Mariya Kostyuk | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Harmony Tan | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Daria Lopatetskaya | 7-5, 4-6, 4-0, Daria Lopatetskaya - krecz | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Aryana Bartlett | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.10.23 2. runda klasyf. | vs. Valentina Losciale | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Zaragoza - ceglana | ||||
06.09.23 2. runda | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Ekaterina Yashina - ostatnie mecze
W75 Croissy - halowa | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Emily Appleton | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Severine Deppner | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Indore - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Ankita Raina | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Michika Ozeki | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Saumya Vig | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Riya Uboveja | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Nagpur - ceglana | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Soha Sadiq | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Thasaporn Naklo | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Gurugram - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Alexandra Eala | 6-71, 7-64, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Diva Bhatia | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Sowjanya Bavisetti | 6-0, 6-74, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Aanya Choubey | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
22.01.24 Klasyf. | vs. Saki Imamura | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
08.01.24 Klasyf. | vs. Mei Yamaguchi | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Maklakova | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Aoi Ito | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Viera Deeperm | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Navi - twarda | ||||
29.12.23 Ćwierćfinał | vs. Misaki Matsuda | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.12.23 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.12.23 1. runda | vs. Harsshali Mandavkar | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Solapur - twarda | ||||
19.12.23 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Peangtarn Plipuech | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 Klasyf. | vs. Elena Pridankina | 2-1, Elena Pridankina - krecz | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Coumba Ben Mamadou Niangadou | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Ahmedabad - twarda | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Sejal Gopal Bhutada | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu |