MECZ
26.08.19 | 1. runda klasyf. | Stella Kovacicova | Tina Cvetkovic | 6-3, 6-4 | W15 Vrnjacka | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Słowacja
16.01.01, 23 lat
16.01.01, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Stella Kovacicova vs. Tina Cvetkovic - Wzajemne mecze
26.08.19 | 1. runda klasyf. | Stella Kovacicova | Tina Cvetkovic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Vrnjacka | ceglana |
Stella Kovacicova form & Tina Cvetkovic form
Stella Kovacicova - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Nikola Breckova | 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
12.03.24 Klasyf. | vs. Iveta Dapkute | 6-4, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Herrington | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Lucrezia Musetti | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Lara Michel | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Lucia Tognoni | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Jasna Kaltak | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Mira Antonitsch | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
14.11.23 Klasyf. | vs. Anastasia Iamachkine | 3-6, 7-65, 8-10 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alyssa Reguer | 7-61, 6-73, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
17.10.23 Klasyf. | vs. Stefanie Auer | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Matilde Mariani | 6-1, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Claudia Gasparovic | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Slavikova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 3-5, - Stella Kovacicova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Warmbad - ceglana | ||||
21.05.23 2. runda klasyf. | vs. Polina Leykina | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Livia Keller | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Poertschach - ceglana | ||||
08.05.23 1. runda | vs. Lara Salden | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.05.23 Klasyf. | vs. Sarah Kanduth | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
21.11.22 Klasyf. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Grechkina | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Athina Pitta | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.22 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
03.11.22 2. runda | vs. Simona Ogescu | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.11.22 1. runda | vs. Xenia Bandurowska | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
27.06.22 2. runda klasyf. | vs. Jelena Kovac | 6-1, 3-6, 10-12 | szczegóły meczu |
Tina Cvetkovic - ostatnie mecze
W25 Vienna - ceglana | ||||
30.08.22 Klasyf. | vs. Maria Sara Popa | 6-4, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
29.08.22 2. runda klasyf. | vs. Adela Moravcova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Laura Radakovic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
25.08.22 2. runda | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.08.22 1. runda | vs. Elena Karner | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
18.08.22 2. runda | vs. Katerina Tsygourova | 6-2, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.08.22 1. runda | vs. Anna Lena Ebster | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
30.06.22 2. runda | vs. Camilla Rosatello | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.06.22 1. runda | vs. Anna Turati | 6-1, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
15.06.22 1. runda | vs. Paula Ormaechea | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.06.22 Klasyf. | vs. Lian Tran | 3-1, Lian Tran - krecz | szczegóły meczu | |
13.06.22 2. runda klasyf. | vs. Maria Sara Popa | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
W60 Poertschach - ceglana | ||||
06.06.22 Klasyf. | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Nagi Hanatani | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Annenheim - ceglana | ||||
31.05.22 Klasyf. | vs. Matilda Mutavdzic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.05.22 1. runda klasyf. | vs. Laura Pasterk | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Annenheim - ceglana | ||||
28.05.22 Półfinał | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.05.22 Ćwierćfinał | vs. Federica Rossi | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
26.05.22 2. runda | vs. Laura Mair | 6-4, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.05.22 1. runda | vs. Zdena Safarova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Warmbad - ceglana | ||||
19.05.22 2. runda | vs. Misaki Matsuda | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.05.22 1. runda | vs. Nina Plihal | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.05.22 Klasyf. | vs. Isabella Kruger | 6-3, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Laura Pasterk | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Anna Semenova | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Split - ceglana | ||||
04.05.22 1. runda | vs. Petra Marcinko | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Zagreb - ceglana | ||||
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Tena Lukas | 6-76, 6-72 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Anhzelika Isaeva | 3-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Zeynep Sonmez | 6-3, 3-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
14.02.22 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Zolotareva | 6-78, 5-7 | szczegóły meczu |