INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ena Kajevic vs. Steffi Distelmans - Wzajemne mecze
29.09.14 | 1. runda | Ena Kajevic | Steffi Distelmans | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Antalya | twarda |
Ena Kajevic form & Steffi Distelmans form
Ena Kajevic - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Francesca Dell'Edera | - | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Shubladze | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Lian Tran | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Sophia Derivan | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Chiara Girelli | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
30.08.21 1. runda klasyf. | vs. Laura Mair | 6-3, 3-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Cordenons - ceglana | ||||
27.07.21 Klasyf. | vs. Chiara Bordo | 6-4, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
26.07.21 1. runda klasyf. | vs. Chiara Girelli | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Amarante - twarda | ||||
22.07.21 2. runda | vs. Ingrid Martins | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.07.21 1. runda | vs. Joana Baptista | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Almada - twarda | ||||
11.07.21 1. runda klasyf. | vs. Judith Perello Saavedra | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.05.21 2. runda klasyf. | vs. Maria Sara Popa | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.12.20 2. runda klasyf. | vs. Ralitsa Alexandrova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.12.20 1. runda klasyf. | vs. Liubov Demidova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.12.20 2. runda klasyf. | vs. Ioana Zvonaru | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Melody Hefti | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
25.10.20 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 6-72, 7-67, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Zagreb - ceglana | ||||
14.09.20 Klasyf. | vs. Vanda Lukacs | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Klara Vukicevic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
02.03.20 2. runda klasyf. | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.03.20 1. runda klasyf. | vs. Jiangxue Han | 6-4, 1-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.02.20 1. runda klasyf. | vs. Anna Chekanskaya | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
18.12.19 1. runda | vs. Arlinda Rushiti | 1-6, 7-68, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.12.19 Klasyf. | vs. Lara Panfilov | 2-6, 6-4, 12-10 | szczegóły meczu | |
17.12.19 2. runda klasyf. | vs. Petra Csabi | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.12.19 1. runda klasyf. | vs. Corina Mader | 6-1, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
15.12.19 1. runda | vs. Petia Arshinkova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.12.19 2. runda | vs. Misaki Matsuda | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.12.19 Klasyf. | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu |
Steffi Distelmans - ostatnie mecze
Stuttgart Stammheim - halowa | ||||
16.01.17 1. runda klasyf. | vs. Ilona Kremen | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Heraklion - twarda | ||||
21.11.16 1. runda | vs. Emilie Francati | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - twarda | ||||
18.11.16 Ćwierćfinał | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.11.16 2. runda | vs. Ioana Gaspar | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.11.16 1. runda | vs. Emilie Francati | 6-75, 6-3, 7-60 | szczegóły meczu | |
Heraklion - twarda | ||||
09.11.16 2. runda | vs. Anastasia Vdovenco | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.11.16 1. runda | vs. Akiko Okuda | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Heraklion - twarda | ||||
01.11.16 1. runda | vs. Sara Cakarevic | 6-3, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.10.16 2. runda klasyf. | vs. Jennifer Wacker | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.10.16 Klasyf. | vs. Martyna Habrych | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
18.10.16 1. runda | vs. Vendula Zovincova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
10.10.16 Klasyf. | vs. Laura Heinrichs | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.10.16 2. runda klasyf. | vs. Kristina Tina Godec | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Schoonhoven - ceglana | ||||
31.08.16 1. runda | vs. Deborah Kerfs | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - ceglana | ||||
24.08.16 1. runda | vs. Sviatlana Pirazhenka | 6-2, 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Oldenzaal - ceglana | ||||
16.08.16 1. runda | vs. Deborah Kerfs | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Koksijde - ceglana | ||||
08.08.16 1. runda | vs. Kimberley Zimmermann | 6-79, 1-6 | szczegóły meczu | |
Rebecq - ceglana | ||||
02.08.16 1. runda | vs. Klaartje Liebens | 1-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
Maaseik - ceglana | ||||
26.07.16 1. runda | vs. Justine Ozga | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Aschaffenburg - ceglana | ||||
11.07.16 1. runda klasyf. | vs. Kristin Vivien Rehse | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Versmold - ceglana | ||||
04.07.16 1. runda klasyf. | vs. Vivian Heisen | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Denain - ceglana | ||||
27.06.16 1. runda klasyf. | vs. Marie Villet | 2-6, 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.06.16 Klasyf. | vs. Mathilde Devits | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Nieuwpoort - ceglana | ||||
24.06.16 Ćwierćfinał | vs. Quirine Lemoine | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.06.16 2. runda | vs. Luna Meers | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.06.16 1. runda | vs. Natalia Siedliska | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Heraklion - twarda | ||||
12.04.16 1. runda | vs. Vlada Ekshibarova | 6-2, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.04.16 2. runda klasyf. | vs. Laura Sainsbury | 6-3, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.04.16 Klasyf. | vs. Sarah Lee | 4-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Heraklion - twarda | ||||
07.04.16 2. runda | vs. Deborah Chiesa | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu |