MECZ
14.01.17 | Klasyf. | Stefanie Voegele | Lina Gjorcheska | 4-6, 6-3, 6-2 | Melbourne | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Stefanie Voegele | Lina Gjorcheska | |
1. podanie % | 51/82 (62%) | 64/101 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 33/51 (65%) | 47/64 (73%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 19/31 (61%) | 8/37 (22%) |
Zdobyte break-ball | 5/14 (36%) | 3/9 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 46/101 (46%) | 30/82 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 98/183 (54%) | 85/183 (46%) |
Double foul | 1 | 0 |
Asy | 1 | 10 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Stefanie Voegele | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Stefanie Voegele | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Stefanie Voegele | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-3 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Stefanie Voegele | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-4 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Stefanie Voegele | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-5 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Stefanie Voegele | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Stefanie Voegele | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Stefanie Voegele | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Stefanie Voegele | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Stefanie Voegele | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Stefanie Voegele | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Stefanie Voegele | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Stefanie Voegele | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Stefanie Voegele | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Stefanie Voegele vs. Lina Gjorcheska - Wzajemne mecze
14.01.17 | Klasyf. | Stefanie Voegele | Lina Gjorcheska | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Melbourne | twarda |
Stefanie Voegele form & Lina Gjorcheska form
Stefanie Voegele - ostatnie mecze
W25 Santa - ceglana | ||||
20.09.22 1. runda | vs. Denise Valente | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
Portoroz - twarda | ||||
12.09.22 Klasyf. | vs. Jodie Anna Burrage | 4-6, 6-4, 6-71 | szczegóły meczu | |
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Mariam Bolkvadze | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
06.09.22 1. runda | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
23.08.22 1. runda klasyf. | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-6, 7-61, 6-78 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
31.08.22 1. runda | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 3-6, 1-3 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
11.08.22 2. runda | vs. Anna Klasen | 2-6, 6-2, 6-72 | szczegóły meczu | |
10.08.22 1. runda | vs. Stella Wiesemann | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Hechingen - ceglana | ||||
02.08.22 1. runda | vs. Elena Malygina | 3-6, 7-66, 6-73 | szczegóły meczu | |
Hamburg - ceglana | ||||
16.07.22 1. runda klasyf. | vs. Sabine Lisicki | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
Contrexeville - ceglana | ||||
05.07.22 1. runda | vs. Anna Blinkova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
28.06.22 1. runda | vs. Grace Min | 6-2, 6-77, 1-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
21.06.22 1. runda klasyf. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Berlin - trawiasta | ||||
12.06.22 Klasyf. | vs. Leolia Jeanjean | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
11.06.22 1. runda klasyf. | vs. Xinyun Han | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Poertschach - ceglana | ||||
10.06.22 Półfinał | vs. Laura Siegemund | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.06.22 Ćwierćfinał | vs. Sinja Kraus | 7-66, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.06.22 2. runda | vs. Lea Boskovic | 6-75, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.06.22 1. runda | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Brescia - ceglana | ||||
02.06.22 2. runda | vs. Angela Fita Boluda | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.05.22 1. runda | vs. Lisa Pigato | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
16.05.22 1. runda klasyf. | vs. Julia Grabher | 6-4, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Grado - ceglana | ||||
25.05.22 1. runda | vs. Daniela Vismane | 3-6, - Stefanie Voegele - krecz | szczegóły meczu | |
Karlsruhe - ceglana | ||||
10.05.22 1. runda | vs. Lin Zhu | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Wiesbaden - ceglana | ||||
03.05.22 1. runda | vs. Oksana Selekhmeteva | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Stuttgart - ceglana | ||||
17.04.22 Klasyf. | vs. Chloe Paquet | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.04.22 1. runda klasyf. | vs. Carole Monnet | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
04.04.22 1. runda | vs. Sara Errani | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
24.03.22 2. runda | vs. Lucia Bronzetti | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.03.22 Klasyf. | vs. Magdalena Frech | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu |
Lina Gjorcheska - ostatnie mecze
W35 Alaminos - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Deborah Chiesa | 6-2, 0-6, 0-3, - Lina Gjorcheska - krecz | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 5-7, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
17.03.24 Finał | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Nuria Brancaccio | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Ksenia Zaytseva | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Matilde Paoletti | 6-3, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Maria Siopacha | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Alexandra Eala | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Urszula Radwanska | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
10.02.24 Ćwierćfinał | vs. Tara Wurth | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Katarzyna Kawa | 5-7, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Mia Ristic | 6-75, 6-74 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
11.11.23 Półfinał | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-78, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Cristina Dinu | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Anna Gabric | 2-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Sinja Kraus | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Alexandra Cadantu | 6-74, 6-1, 2-0, Alexandra Cadantu - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
01.10.23 Finał | vs. Antonia Ruzic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.09.23 Półfinał | vs. Dominika Salkova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lois Boisson | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
28.09.23 3. runda | vs. Mia Ristic | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.09.23 2. runda | vs. Reka-Luca Jani | 6-75, 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
16.09.23 Półfinał | vs. Iva Primorac | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Sada Nahimana | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.09.23 3. runda | vs. Rina Saigo | 6-73, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |