MECZ
08.09.19 | 1. runda klasyf. | Stefana Lazar | Anda Ghinga | 6-0, 6-2 | W15 Focsani | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Rumunia
11.02.02, 22 lat
11.02.02, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rumunia
04.04.02, 22 lat
04.04.02, 22 lat
Stefana Lazar vs. Anda Ghinga - Wzajemne mecze
08.09.19 | 1. runda klasyf. | Stefana Lazar | Anda Ghinga | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Focsani | ceglana |
Stefana Lazar form & Anda Ghinga form
Stefana Lazar - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Chrystal Lopez | 6-4, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Madelief Hageman | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.02.24 2. runda klasyf. | vs. Defne Aslanbas | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Nina Alibalic | 6-2, 2-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Chrystal Lopez | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.12.23 1. runda | vs. Denislava Glushkova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.12.23 Klasyf. | vs. Irmak Budak | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.12.23 2. runda klasyf. | vs. Inka Wawrzkiewicz | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.12.23 Klasyf. | vs. Jana Stojanova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Elena Gemovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Maide Damla Oezay | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.12.23 Klasyf. | vs. Katherine Barnes | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Karolina Mrazikova | 5-7, 6-2, 10-5 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Mirjana Jovanovic | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Ekaterina Ivanova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Meryem Alexandra Guener | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Mija Ljubic | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Erika Bosaia | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.11.23 Klasyf. | vs. Luisa Hrda | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Meryem Alexandra Guener | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.11.23 Klasyf. | vs. Erika Bosaia | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Katalina Petrova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Damaschin (2006) | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Adela Polakovicova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Buzau - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Denisa Elena Plesa | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-4, 5-7, 4-10 | szczegóły meczu | |
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Azarko | 2-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Theodora Stancescu | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu |
Anda Ghinga - ostatnie mecze
W25 Arad - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Andreea Rosca | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Focsani - ceglana | ||||
08.09.19 1. runda klasyf. | vs. Stefana Lazar | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Arina Petrova | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tampere - halowa | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Martina Minetti | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
28.05.19 Klasyf. | vs. Eline Audenaert | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Rafailia Nikoletta Fulop | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Elina Nepliy | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Martina Pradova | 6-3, 1-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Kristyna Bedrnova | 0-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
10.11.18 1. runda klasyf. | vs. Moni Potrc | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
05.11.18 Klasyf. | vs. Lena Greiner | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.11.18 2. runda klasyf. | vs. Maria Marnellou | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Leonora Radocaj | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
28.10.18 2. runda klasyf. | vs. Agata Bachanek | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Frydek Mistek - ceglana | ||||
09.09.18 1. runda klasyf. | vs. Petra Kucerova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar - ceglana | ||||
02.09.18 2. runda klasyf. | vs. Ingrid Vojcinakova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
08.08.18 1. runda | vs. Alexandra Maria Staiculescu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Savitaipale - ceglana | ||||
30.07.18 Klasyf. | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tampere - ceglana | ||||
24.07.18 1. runda | vs. Maria Toma | 2-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.07.18 Klasyf. | vs. Maria Fernanda Morales | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.07.18 1. runda klasyf. | vs. Alexsandra Zhazhelo | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Focsani - ceglana | ||||
01.07.18 2. runda klasyf. | vs. Cristina Moroi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Cornelia Maria Olteanu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Curtea De - ceglana | ||||
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Theodora Iosub | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
07.08.17 1. runda klasyf. | vs. Andjela Reljic | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu |