INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Yana Sizikova vs. Sri Peddi Reddy - Wzajemne mecze
15.09.14 | Półfinał | Sri Peddi Reddy | Yana Sizikova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
Yana Sizikova form & Sri Peddi Reddy form
Yana Sizikova - ostatnie mecze
Valencia - ceglana | ||||
05.06.22 Klasyf. | vs. Katarina Zavatska | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.06.22 1. runda klasyf. | vs. Daniela Seguel | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
23.01.22 1. runda klasyf. | vs. Julia Middendorf | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
18.01.22 Klasyf. | vs. Anastasia Detiuc | 6-2, 6-72, 6-10 | szczegóły meczu | |
17.01.22 2. runda klasyf. | vs. Klara Ondrejcekova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.01.22 1. runda klasyf. | vs. Amanda Carreras | 1-6, 6-3, 12-10 | szczegóły meczu | |
Nur-Sultan - halowa | ||||
25.09.21 1. runda klasyf. | vs. Lucia Bronzetti | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
31.08.21 Klasyf. | vs. Alexandra Bozovic | 6-1, 2-6, 12-14 | szczegóły meczu | |
30.08.21 2. runda klasyf. | vs. Sina Herrmann | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.08.21 1. runda klasyf. | vs. Nelly Knezkova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Saint-Malo - ceglana | ||||
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-4, 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
03.04.21 1. runda klasyf. | vs. Harmony Tan | 1-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Abu Dhabi - twarda | ||||
05.01.21 1. runda klasyf. | vs. Anna Bondar | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - halowa | ||||
21.01.20 Klasyf. | vs. Maria Manilova | 6-4, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
20.01.20 1. runda klasyf. | vs. Maria Mikhaylova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Taipei - dywanowa | ||||
11.11.19 Klasyf. | vs. Emily Webley-Smith | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Riley | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 St. - halowa | ||||
05.11.19 Klasyf. | vs. Cristiana Ferrando | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.11.19 1. runda klasyf. | vs. Angelica Moratelli | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Theo Gravouil | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Tashkent - twarda | ||||
21.09.19 1. runda klasyf. | vs. Tereza Martincova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Changsha - ceglana | ||||
05.09.19 2. runda | vs. Natalija Stevanovic | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.09.19 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Jinan - twarda | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Chang Liu | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Hechingen - ceglana | ||||
08.08.19 2. runda | vs. Laura-Ioana Paar | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.08.19 1. runda | vs. Anna Gabric | 6-0, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
27.06.19 2. runda | vs. Harmony Tan | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.06.19 1. runda | vs. Daria Mishina | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
20.06.19 2. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 2-6, 1-4, - Yana Sizikova - krecz | szczegóły meczu | |
19.06.19 1. runda | vs. Adithya Karunaratne | 7-69, 3-6, 7-63 | szczegóły meczu |
Sri Peddi Reddy - ostatnie mecze
W25 Perth - twarda | ||||
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Mai Minokoshi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Angelina Subotic | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
W25 Jodhpur - twarda | ||||
19.02.20 1. runda | vs. Rutuja Bhosale | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.02.20 Klasyf. | vs. Prerna Bhambri | 6-4, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Renee Singh | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Linda Cagnazzo | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.01.20 Klasyf. | vs. Miriam Kolodziejova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Tara Katarina Milic | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
27.11.19 1. runda | vs. Aya El Sayed | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Dinara Alloyarova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Dinara Alloyarova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lagos - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Lexie Stevens | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.10.19 Klasyf. | vs. Sabath Ibrahim | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Lagos - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Sandra Samir | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.10.19 Klasyf. | vs. Osariemen Airhunmwunde | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Pretoria - twarda | ||||
03.10.19 2. runda | vs. Caroline Romeo | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.10.19 1. runda | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Johannesburg - twarda | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Stephanie Kent | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Lexie Stevens | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
20.08.19 Klasyf. | vs. Joana Eidukonyte | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
31.10.18 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.10.18 Klasyf. | vs. Jane Stewart | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
23.10.18 1. runda | vs. Denisa Hindova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
17.10.18 1. runda | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
10.09.18 1. runda klasyf. | vs. Emmanuelle Girard | 7-62, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
06.09.18 2. runda | vs. Victoria Muntean | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.09.18 1. runda | vs. Mayssa Tebourbi | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.09.18 Klasyf. | vs. Hanine Boudjadi | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Jakarta - twarda | ||||
15.07.18 Klasyf. | vs. Jiakang Li | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Avika Sagwal | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |