INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anastasiya Saitova vs. Sri Peddi Reddy - Wzajemne mecze
14.09.16 | 1. runda | Sri Peddi Reddy | Anastasiya Saitova | 6-75, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
Anastasiya Saitova form & Sri Peddi Reddy form
Anastasiya Saitova - ostatnie mecze
Sharm El - twarda | ||||
20.09.16 1. runda | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 6-4, 3-6, 0-3, - Anastasiya Saitova - krecz | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
14.09.16 1. runda | vs. Sri Peddi Reddy | 7-65, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
08.09.16 2. runda | vs. Akilah James | 7-5, 6-71, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.09.16 1. runda | vs. Soha Sadiq | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
03.08.16 1. runda | vs. Fanny Ostlund | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.08.16 Klasyf. | vs. Minami Akiyama | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
28.07.16 2. runda | vs. Natalie Kallmunzerova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.07.16 1. runda | vs. Shivika Burman | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
21.07.16 2. runda | vs. Victoria Muntean | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.07.16 1. runda | vs. Dan Ni Wang | 7-66, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
18.04.16 Klasyf. | vs. Ribana Roth | 6-71, 0-2, - Anastasiya Saitova - krecz | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
14.04.16 2. runda | vs. Julia Lohoff | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.04.16 1. runda | vs. Alexandra Walters | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.04.16 Klasyf. | vs. Sofia Dmitrieva | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
04.04.16 Klasyf. | vs. Dalila Spiteri | 4-6, - Anastasiya Saitova - krecz | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
30.03.16 1. runda | vs. Tamara Curovic | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
22.03.16 1. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.03.16 1. runda klasyf. | vs. Dagmara Baskova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.03.16 Klasyf. | vs. Taisia Polyarush | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
14.03.16 2. runda klasyf. | vs. Oleksandra Andrieieva | 1-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Trnava - halowa | ||||
08.02.16 2. runda klasyf. | vs. Paulina Czarnik | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.02.16 1. runda klasyf. | vs. Anamarija Stevanovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Astana - halowa | ||||
18.01.16 1. runda | vs. Albina Khabibulina | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.01.16 Klasyf. | vs. Yuliya Kim | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
Ortisei - halowa | ||||
07.12.15 1. runda klasyf. | vs. Anna Turco | 3-6, 0-3, - Anastasiya Saitova - krecz | szczegóły meczu | |
Helsinki - halowa | ||||
16.11.15 Klasyf. | vs. Andrea Raaholdt | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
26.10.15 1. runda | vs. Lisa Whybourn | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
19.10.15 1. runda | vs. Freya Christie | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
21.09.15 2. runda | vs. Alexandra Riley | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.09.15 Ćwierćfinał | vs. Ana Bianca Mihaila | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Sri Peddi Reddy - ostatnie mecze
W25 Perth - twarda | ||||
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Mai Minokoshi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Angelina Subotic | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
W25 Jodhpur - twarda | ||||
19.02.20 1. runda | vs. Rutuja Bhosale | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.02.20 Klasyf. | vs. Prerna Bhambri | 6-4, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Renee Singh | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Linda Cagnazzo | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.01.20 Klasyf. | vs. Miriam Kolodziejova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Tara Katarina Milic | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
27.11.19 1. runda | vs. Aya El Sayed | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Dinara Alloyarova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Dinara Alloyarova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lagos - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Lexie Stevens | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.10.19 Klasyf. | vs. Sabath Ibrahim | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Lagos - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Sandra Samir | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.10.19 Klasyf. | vs. Osariemen Airhunmwunde | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Pretoria - twarda | ||||
03.10.19 2. runda | vs. Caroline Romeo | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.10.19 1. runda | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Johannesburg - twarda | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Stephanie Kent | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Lexie Stevens | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
20.08.19 Klasyf. | vs. Joana Eidukonyte | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
31.10.18 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.10.18 Klasyf. | vs. Jane Stewart | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
23.10.18 1. runda | vs. Denisa Hindova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
17.10.18 1. runda | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
10.09.18 1. runda klasyf. | vs. Emmanuelle Girard | 7-62, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
06.09.18 2. runda | vs. Victoria Muntean | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.09.18 1. runda | vs. Mayssa Tebourbi | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.09.18 Klasyf. | vs. Hanine Boudjadi | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Jakarta - twarda | ||||
15.07.18 Klasyf. | vs. Jiakang Li | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Avika Sagwal | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |