Rosja
04.10.00, 23 lat
04.10.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Francja
16.06.00, 23 lat
16.06.00, 23 lat
Nasty Surkova vs. Sophie Muntean - Wzajemne mecze
06.11.17 | Klasyf. | Sophie Muntean | Nasty Surkova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
Nasty Surkova form & Sophie Muntean form
Nasty Surkova - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Marie Mettraux | 2-6, 6-0, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.10.19 Klasyf. | vs. Warona Mdlulwa | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Taylor Cataldi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Kseniya Yersh | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.09.19 Klasyf. | vs. Arina Petrova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Milana Maslenkova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
09.09.19 Klasyf. | vs. Vladislava Petrovskaia | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Batumi - twarda | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 5-7, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Moscow - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Polina Bakhmutkina | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.05.19 Klasyf. | vs. Elena Milovanovic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Teona Urushadze | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Hanna Sokal | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Elina Nepliy | 6-3, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Kazan - ceglana | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Dana Shakirova | 3-6, 3-4, - Nasty Surkova - krecz | szczegóły meczu | |
Kazan - ceglana | ||||
28.07.18 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Bursa | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
24.02.18 2. runda klasyf. | vs. Julie Ball | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
18.02.18 2. runda klasyf. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.02.18 1. runda klasyf. | vs. Alisa Grachova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
11.02.18 2. runda klasyf. | vs. Youmi Zhuoma | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.02.18 1. runda klasyf. | vs. Shoval Fanani | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
15.11.17 1. runda | vs. Suzan Lamens | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
06.11.17 Klasyf. | vs. Sophie Muntean | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.11.17 2. runda klasyf. | vs. Taro Keens | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Yu Shan | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
25.09.17 1. runda klasyf. | vs. Paula Prehn | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.09.17 Klasyf. | vs. Polina Avdzhiyan | 2-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
19.09.17 1. runda | vs. Tayisiya Morderger | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
11.09.17 1. runda klasyf. | vs. Eunhye Lee | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
06.06.17 1. runda | vs. Katyarina Paulenka | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Polina Khotko | 6-4, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu |
Sophie Muntean - ostatnie mecze
W25 Sunderland - halowa | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Tayisiya Morderger | 0-4, - Sophie Muntean - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.01.19 1. runda klasyf. | vs. Mey Ayari | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.01.19 Klasyf. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.01.19 1. runda | vs. Mirjam Bjorklund | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
08.10.18 Klasyf. | vs. Ivana Topcic | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.10.18 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Khrustaleva | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
04.10.18 2. runda | vs. Ivana Topcic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.10.18 1. runda | vs. Lola Mireille Glantz | 3-6, 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
Clermont Ferrand - halowa | ||||
23.09.18 1. runda klasyf. | vs. Aleksandrina Naydenova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
10.09.18 Klasyf. | vs. Danielle Daley | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.09.18 1. runda klasyf. | vs. Ilaria Sposetti | 3-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
04.09.18 Klasyf. | vs. Vittoria Pastorino | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.09.18 1. runda | vs. Fiona Codino | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Haren - ceglana | ||||
29.08.18 1. runda | vs. Mina Hodzic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.08.18 Klasyf. | vs. Julia Payola | 5-7, 6-71 | szczegóły meczu | |
26.08.18 2. runda klasyf. | vs. Maria Virginia Bosch | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
El Espinar - twarda | ||||
28.07.18 1. runda klasyf. | vs. Irina Cantos Siemers | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Olomouc - ceglana | ||||
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Anita Wagner | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Contrexeville - ceglana | ||||
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Victoria Muntean | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
12.03.18 2. runda klasyf. | vs. Anna Laguza | 2-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Aoi Ishino | 7-5, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
25.02.18 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Buczynska | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
18.02.18 2. runda klasyf. | vs. Irina Lapustina | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.02.18 1. runda klasyf. | vs. Sofia Madina | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
31.01.18 1. runda | vs. Catherine Chantraine | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
21.01.18 1. runda klasyf. | vs. Adele Diana Biba | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.01.18 Klasyf. | vs. Louise Lampla | 7-5, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
14.01.18 1. runda klasyf. | vs. Nefisa Berberovic | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
09.11.17 1. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.11.17 2. runda klasyf. | vs. Suzan Lamens | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu |