Niemcy
23.06.98, 25 lat
23.06.98, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Wielka Brytania
12.04.98, 25 lat
12.04.98, 25 lat
Sophia Intert vs. Emily Morton - Wzajemne mecze
20.01.20 | Klasyf. | Sophia Intert | Emily Morton | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Sophia Intert form & Emily Morton form
Sophia Intert - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
14.02.21 1. runda klasyf. | vs. Arianna Nepomuceno | 1-1, - Sophia Intert - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.09.20 Klasyf. | vs. Polina Gubina | 1-2, - Sophia Intert - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.09.20 1. runda | vs. Demi Tran | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
23.08.20 1. runda klasyf. | vs. Vivian Wolff | 1-4, - Sophia Intert - krecz | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
25.08.20 1. runda | vs. Lena Ruppert | 0-6, 0-1, - Sophia Intert - krecz | szczegóły meczu | |
20.08.20 1. runda | vs. Anna Klasen | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.08.20 1. runda | vs. Quirine Lemoine | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.08.20 1. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.08.20 1. runda | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-3, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.08.20 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.08.20 1. runda | vs. Fanny Stollar | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.08.20 1. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.08.20 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.08.20 1. runda | vs. Oana Georgeta Simion | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.08.20 1. runda | vs. Andreea Rosca | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.08.20 1. runda | vs. Tayisiya Morderger | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.08.20 1. runda | vs. Marina Melnikova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.03.20 Klasyf. | vs. Victoria Mikhaylova | 6-4, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Katsiaryna Skachkova | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.01.20 1. runda | vs. Noa Liauw A Fong | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.01.20 Klasyf. | vs. Emily Morton | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
19.11.19 Klasyf. | vs. Celia Cervino Ruiz | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Elina Nepliy | 7-64, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Zlatarova | 6-1, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Izabela Gabriela Novac | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Natalia Schwarcova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
15.10.19 1. runda | vs. Anna Ureke | 3-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
06.10.19 Klasyf. | vs. Daria Solovyeva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
30.09.19 Klasyf. | vs. Silvia Saccani | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Knokke - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Aminata Sall | 6-3, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu |
Emily Morton - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
06.08.20 1. runda | vs. Naomi Broady | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.08.20 1. runda | vs. Abigail Amos | 1-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
04.08.20 1. runda | vs. Eliz Maloney | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.08.20 1. runda | vs. Nadia Rawson | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.08.20 1. runda | vs. Camille Verden Anderson | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.08.20 1. runda | vs. Danielle Daley | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.07.20 1. runda | vs. Freya Christie | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.07.20 1. runda | vs. Sonay Kartal | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.07.20 1. runda | vs. Emily Appleton | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.07.20 1. runda | vs. Danielle Daley | 6-3, 3-2, Danielle Daley - krecz | szczegóły meczu | |
11.07.20 1. runda | vs. Amelia Fortescue | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.07.20 1. runda | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.07.20 1. runda | vs. Sarah Beth Grey | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.07.20 1. runda | vs. Danielle Daley | 5-7, 7-5, 11-9 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Glasgow - halowa | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Arianne Hartono | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.01.20 Klasyf. | vs. Corina Mader | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Yuka Hosoki | 2-6, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.01.20 Klasyf. | vs. Sophia Intert | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.01.20 Klasyf. | vs. Diana Chehoudi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Oslo - halowa | ||||
22.10.19 1. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 0-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
21.10.19 Klasyf. | vs. Anoushka Wooller | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Anna Sofia Haseth | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cantanhede - dywanowa | ||||
21.05.19 Klasyf. | vs. Amandine Cazeaux | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Barbara Castro | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Obidos - dywanowa | ||||
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Emily Webley-Smith | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
08.04.19 Klasyf. | vs. Mallaurie Noel | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Fiona Codino | 6-2, 0-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Bolton - halowa | ||||
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Samantha Murray | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Wirral - halowa | ||||
28.10.18 1. runda klasyf. | vs. Iva Primorac | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu |