Korea
02.06.94, 29 lat
02.06.94, 29 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Korea
13.02.94, 30 lat
11143 $
13.02.94, 30 lat
11143 $
Dabin Oh vs. Hyojung Yea - Wzajemne mecze
04.09.17 | Klasyf. | Dabin Oh | Hyojung Yea | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Yeongwol | twarda |
Dabin Oh form & Hyojung Yea form
Dabin Oh - ostatnie mecze
W25 Incheon - twarda | ||||
06.06.22 Klasyf. | vs. Han Hyeongju | 6-1, 6-72, 8-10 | szczegóły meczu | |
05.06.22 2. runda klasyf. | vs. Hyeyeong Lim | 1-6, 6-2, 10-4 | szczegóły meczu | |
W25 Changwon - twarda | ||||
29.05.22 2. runda klasyf. | vs. Eunji Oh | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Amber Marshall | 6-76, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Man Ying Maggie Ng | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.08.19 Klasyf. | vs. Jiho Shin | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Sihyeong Cho | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Ryeong Gyeong Park | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Gimcheon - twarda | ||||
18.06.19 Klasyf. | vs. Jiho Shin | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Mi Jin Kim | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Gimcheon - twarda | ||||
13.06.19 2. runda | vs. So-Ra Lee | 3-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.06.19 1. runda | vs. Hyeseo Shin | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.06.19 Klasyf. | vs. Haine Ogata | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Chihiro Takayama | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Yidi Yang | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Goyang - twarda | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Chieh-Yu Hsu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Changwon - twarda | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Hanna Chang | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.05.19 Klasyf. | vs. Ayumi Koshiishi | 3-6, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Dami Lee | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
05.09.18 1. runda | vs. Ha Yeong Ryu | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
29.08.18 1. runda | vs. Dabin Kim | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
23.08.18 2. runda | vs. Yujin Ahn | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.08.18 Klasyf. | vs. Jeongyun Lee | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.08.18 1. runda | vs. Ah Song | 5-3, Ah Song - krecz | szczegóły meczu | |
20.08.18 2. runda klasyf. | vs. Dainhee Kim | Dainhee Kim - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
19.08.18 1. runda klasyf. | vs. Soyeon Park | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
12.08.18 1. runda klasyf. | vs. Mijeong Park | 2-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
Daegu - twarda | ||||
18.06.18 2. runda klasyf. | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.06.18 1. runda klasyf. | vs. Hyojin Kong | 7-65, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Gyeongsan - twarda | ||||
11.06.18 2. runda klasyf. | vs. I-Hsuan Cho | 6-2, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Hyojung Yea - ostatnie mecze
W15 Gimcheon - twarda | ||||
20.06.19 2. runda | vs. Shiori Fukuda | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.06.19 1. runda | vs. Yeong Won Jeong | 6-3, 4-2, Yeong Won Jeong - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Gimcheon - twarda | ||||
13.06.19 2. runda | vs. Daria Mishina | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.06.19 1. runda | vs. Satsuki Koike | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.06.19 Klasyf. | vs. Sihyeong Cho | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Mijeong Park | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Daegu - twarda | ||||
04.06.19 Klasyf. | vs. Chanel Simmonds | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Ayaka Okuno | 4-6, 6-2, 10-5 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
06.09.18 2. runda | vs. Dayeon Back | 0-6, 2-4, - Hyojung Yea - krecz | szczegóły meczu | |
04.09.18 1. runda | vs. Eunji Lim | 4-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
30.08.18 2. runda | vs. Dabin Kim | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.08.18 1. runda | vs. Da Ye Kim | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
23.08.18 2. runda | vs. Sohyun Park | 5-7, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.08.18 1. runda | vs. Ayaka Okuno | 6-4, 2-0, Ayaka Okuno - krecz | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
16.08.18 2. runda | vs. Se-Hyun Kim | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.08.18 1. runda | vs. Heejin Han | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Daegu - twarda | ||||
19.06.18 Klasyf. | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.06.18 2. runda klasyf. | vs. Chihiro Takayama | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.06.18 1. runda klasyf. | vs. Jeongyun Lee | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Gyeongsan - twarda | ||||
15.06.18 Ćwierćfinał | vs. Hanna Chang | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.06.18 2. runda | vs. Se-Hyun Kim | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.06.18 1. runda | vs. Sung-Hee Han | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.06.18 Klasyf. | vs. Cherry Kim | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.06.18 2. runda klasyf. | vs. Yuqi Sheng | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.06.18 1. runda klasyf. | vs. Subin Park | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sangju - halowa | ||||
06.06.18 1. runda | vs. Ayaka Okuno | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.06.18 Klasyf. | vs. Mi Seong Sim | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.06.18 2. runda klasyf. | vs. Chihiro Takayama | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.06.18 1. runda klasyf. | vs. Eun Se Jang | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Changwon - twarda | ||||
22.05.18 Klasyf. | vs. Dabin Kim | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |