Polska
25.08.92, 31 lat
25.08.92, 31 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Czechy
21.07.98, 25 lat
21.07.98, 25 lat
Agata Bachanek vs. Sonja Krtenova - Wzajemne mecze
29.10.18 | Klasyf. | Sonja Krtenova | Agata Bachanek | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | Heraklion | ceglana |
Agata Bachanek form & Sonja Krtenova form
Agata Bachanek - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
29.05.19 1. runda | vs. Fanny Ostlund | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Duca | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Yarden Akler | 6-73, 6-2, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.04.19 Klasyf. | vs. Ines Ibbou | 3-6, 6-0, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.04.19 1. runda | vs. Franziska Kommer | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
24.04.19 Klasyf. | vs. Mihaela Lorena Marculescu | 6-3, 3-0, Mihaela Lorena Marculescu - krecz | szczegóły meczu | |
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Michelle De Groot | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Marie Mettraux | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
07.11.18 1. runda | vs. Mira Antonitsch | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.11.18 Klasyf. | vs. Ramona Mataruga | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.11.18 2. runda klasyf. | vs. Tina Vlajic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Petric | 6-4, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
29.10.18 Klasyf. | vs. Sonja Krtenova | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.10.18 2. runda klasyf. | vs. Anda Ghinga | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Maria-Aspasia Kotsiou | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Warsaw - ceglana | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 7-63, 4-6 | szczegóły meczu | |
Torun - ceglana | ||||
25.06.18 2. runda klasyf. | vs. Joana Eidukonyte | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.06.18 1. runda klasyf. | vs. Paulina Mattik | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Torun - ceglana | ||||
30.06.14 1. runda klasyf. | vs. Aneta Miksovska | 6-2, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.06.14 2. runda klasyf. | vs. Maria Sakkari | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Olecko - ceglana | ||||
25.05.09 1. runda | vs. Klaudia Gawlik | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Olecko - ceglana | ||||
26.05.08 1. runda | vs. Julia Jagodzinska | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.05.08 2. runda | vs. Karolina Kosinska | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Sonja Krtenova - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Anna Borovinskaya | 6-4, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.03.22 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Duca | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Daria Monakhova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.10.21 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 6-3, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Jablonec - ceglana | ||||
13.09.21 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Detiuc | 6-2, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Adela Moravcova | 7-5, Adela Moravcova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Veronika Erjavec | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
29.08.21 1. runda klasyf. | vs. Lena Papadakis | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Maileen Nuudi | 6-3, 3-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Xenia Bandurowska | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.03.21 Klasyf. | vs. Dorka Drahota Szabo | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.03.21 2. runda klasyf. | vs. Anja Wildgruber | 1-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Beloslava Veleva | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
15.11.20 1. runda klasyf. | vs. Shavit Kimchi | 6-4, 2-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.11.20 Klasyf. | vs. Irene Lavino | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
09.11.20 2. runda klasyf. | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
08.11.20 1. runda klasyf. | vs. Anna Markvartova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
01.11.20 1. runda klasyf. | vs. Anja Wildgruber | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
25.10.20 1. runda klasyf. | vs. Irina Dshandshgava | 4-6, 6-0, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Milovice - halowa | ||||
25.11.19 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Pospelova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Brno - ceglana | ||||
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Ani Amiraghyan | 6-4, 1-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
10.09.19 1. runda | vs. Nika Radisic | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Joanna Zawadzka | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Lena Lutzeier | Lena Lutzeier - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Jablonec Nad - dywanowa | ||||
03.12.18 1. runda klasyf. | vs. Natalie Augustinova | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Milovice - halowa | ||||
28.11.18 1. runda | vs. Petra Krejsova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Ania Hertel | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
31.10.18 2. runda | vs. Maya Tahan | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |