INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Sonay Kartal vs. Enola Chiesa - Wzajemne mecze
12.11.19 | Klasyf. | Sonay Kartal | Enola Chiesa | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Heraklion | ceglana |
Sonay Kartal form & Enola Chiesa form
Sonay Kartal - ostatnie mecze
W75+H Porto - halowa | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 1-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 Klasyf. | vs. Dalayna Hewitt | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
14.01.24 Finał | vs. Manon Leonard | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.01.24 Półfinał | vs. Ranah Akua Stoiber | 6-0, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Barbora Palicova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Julia Middendorf | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Bronte Murgett | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Leolia Jeanjean | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Eden Silva | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Leiria - twarda | ||||
17.09.23 Finał | vs. Anastasia Zakharova | 7-65, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.09.23 Półfinał | vs. Amarni Banks | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Fangran Tian | 3-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Milla Sequeira | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
30.08.23 2. runda | vs. Luca Udvardy | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Lea Boskovic | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Madison Keys | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bad Homburg - trawiasta | ||||
26.06.23 1. runda | vs. Bianca Vanessa Andreescu | 2-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
W100 Ilkley - trawiasta | ||||
23.06.23 Półfinał | vs. Emma Navarro | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.06.23 Ćwierćfinał | vs. Aliona Bolsova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.06.23 2. runda | vs. Elsa Jacquemot | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.06.23 1. runda | vs. Simona Waltert | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Nottingham - trawiasta | ||||
12.06.23 1. runda | vs. Magdalena Frech | 3-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.06.23 Klasyf. | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.06.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Kenin | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
W100 Surbiton - trawiasta | ||||
08.06.23 2. runda | vs. Katie Boulter | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.06.23 1. runda | vs. Viktoria Hruncakova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
22.05.23 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Hruncakova | 6-2, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu |
Enola Chiesa - ostatnie mecze
W15 Le - ceglana | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Alice Tubello | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Merel Hoedt | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Helena Stevic | 7-5, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
22.02.24 1. runda | vs. Jennifer Ruggeri | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Viola Turini | 6-2, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Celine Simunyu | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Kseniia Piskareva | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Boyoung Jeong | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Ruth Roura Llaverias | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Ani Vangelova | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Adriana Reami | 4-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
08.11.23 2. runda | vs. Ariana Geerlings | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Martina Colmegna | 1-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Barbara Dessolis | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Chiara Fornasieri | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.23 1. runda klasyf. | vs. Chiara Talleri | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alessandra Teodosescu | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
17.09.23 Finał | vs. Mara Guth | 4-6, 0-2, - Enola Chiesa - krecz | szczegóły meczu | |
16.09.23 Półfinał | vs. Tea Lukic | 6-76, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Maja Radenkovic | 5-7, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Lavinia Morreale | 4-6, 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Fiano - ceglana | ||||
10.09.23 Finał | vs. Alexandra Shubladze | 7-65, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.09.23 Półfinał | vs. Denise Valente | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Abbagnato | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Beatrice Stagno | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu |