MECZ
13.01.17 | Ćwierćfinał | Sofya Zhuk | Viktoria Hruncakova | 4-6, 6-4, 6-1 | Daytona Beach | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Sofya Zhuk | Viktoria Hruncakova | |
1. podanie % | 62/102 (61%) | 47/88 (53%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 40/62 (65%) | 34/47 (72%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 19/40 (48%) | 16/41 (39%) |
Zdobyte break-ball | 5/17 (29%) | 3/9 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 38/88 (43%) | 43/102 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 97/190 (51%) | 93/190 (49%) |
Double foul | 4 | 3 |
Asy | 1 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Sofya Zhuk vs. Viktoria Hruncakova - Wzajemne mecze
13.01.17 | Ćwierćfinał | Sofya Zhuk | Viktoria Hruncakova | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Daytona Beach | ceglana |
14.09.16 | 1. runda | Viktoria Hruncakova | Sofya Zhuk | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Lubbock | twarda |
10.07.15 | Półfinał | Sofya Zhuk | Viktoria Hruncakova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Wimbledon (juniors) | trawiasta |
Sofya Zhuk form & Viktoria Hruncakova form
Sofya Zhuk - ostatnie mecze
London - trawiasta | ||||
25.06.19 1. runda klasyf. | vs. Varvara Lepchenko | 6-72, 6-2, 0-6 | szczegóły meczu | |
Birmingham - trawiasta | ||||
15.06.19 1. runda klasyf. | vs. Kristyna Pliskova | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
26.05.19 1. runda | vs. Laura Siegemund | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.05.19 Klasyf. | vs. Greetje Minnen | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.05.19 2. runda klasyf. | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.05.19 1. runda klasyf. | vs. Arantxa Rus | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Saint - ceglana | ||||
17.05.19 Ćwierćfinał | vs. Anna Kalinskaya | 6-3, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.05.19 2. runda | vs. Marie Benoit | 6-4, 3-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
14.05.19 1. runda | vs. Amandine Hesse | 4-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Bonita - ceglana | ||||
08.05.19 1. runda | vs. Usue Maitane Arconada | 6-1, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W80 Dothan - ceglana | ||||
19.04.19 Ćwierćfinał | vs. Lauren Davis | 0-3, - Sofya Zhuk - krecz | szczegóły meczu | |
18.04.19 2. runda | vs. Deniz Khazaniuk | 7-66, 6-73, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.04.19 1. runda | vs. Madison Brengle | 6-74, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
06.04.19 1. runda klasyf. | vs. Chloe Paquet | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
30.03.19 1. runda klasyf. | vs. Nadiya Kichenok | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
13.03.19 2. runda | vs. Veronika Kudermetova | 4-6, 6-0, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.03.19 1. runda | vs. Alize Cornet | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Acapulco - twarda | ||||
24.02.19 Klasyf. | vs. Varvara Flink | 6-4, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.02.19 1. runda klasyf. | vs. Reka-Luca Jani | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Newport Beach - twarda | ||||
23.01.19 2. runda | vs. Katherine Sebov | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.19 2. runda klasyf. | vs. Christina Mchale | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.01.19 1. runda klasyf. | vs. Jana Fett | 5-7, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
28.12.18 1. runda klasyf. | vs. Andrea Petkovic | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Houston - twarda | ||||
17.11.18 Półfinał | vs. Lauren Davis | 6-3, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.11.18 Ćwierćfinał | vs. Heather Watson | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.11.18 2. runda | vs. Dalma Galfi | 4-2, Dalma Galfi - krecz | szczegóły meczu | |
12.11.18 1. runda | vs. Grace Min | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Las Vegas - twarda | ||||
07.11.18 1. runda | vs. Giuliana Olmos | 7-64, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Macon - twarda | ||||
23.10.18 1. runda | vs. Ulrikke Eikeri | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - halowa | ||||
14.10.18 2. runda klasyf. | vs. Irina Khromacheva | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Viktoria Hruncakova - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Polina Iatcenko | 3-6, 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-0, 7-65 | szczegóły meczu | |
W75 Maribor - halowa | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Ekaterina Maklakova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
17.03.24 Finał | vs. Robin Anderson | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Linda Klimovicova | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Urszula Radwanska | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Melania Delai | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Magali Kempen | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Yufei Ren | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Helsinki - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Linda Klimovicova | 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Heather Watson | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Valentina Ryser | 6-4, 6-77, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Emma Wilson | 5-7, 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sinja Kraus | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sijia Wei | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
31.12.23 Klasyf. | vs. Lulu Sun | 6-71, 6-74 | szczegóły meczu | |
30.12.23 1. runda klasyf. | vs. Bethanie Mattek-Sands | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Isabella Shinikova | 6-75, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Dalila Jakupovic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
11.11.23 | vs. Julia Riera | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.11.23 | vs. Nadia Podoroska | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Jessica Pegula | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
25.09.23 1. runda | vs. Anna Blinkova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.09.23 Klasyf. | vs. Xiaodi You | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jing-Jing Lu | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
21.09.23 Ćwierćfinał | vs. Xiyu Wang | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 2. runda | vs. Yue Yuan | 7-65, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu |