MECZ
05.02.18 | 1. runda | Sofya Lansere | Vendula Zovincova | 6-0, 6-2 | Trnava | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Sofya Lansere | Vendula Zovincova | |
1. podanie % | 26/48 (54%) | 35/56 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/26 (77%) | 20/35 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/22 (45%) | 3/21 (14%) |
Zdobyte break-ball | 6/8 (75%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/56 (59%) | 18/48 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/104 (61%) | 41/104 (39%) |
Double foul | 6 | 2 |
Asy | 5 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Vendula Zovincova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Sofya Lansere | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Vendula Zovincova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sofya Lansere | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Vendula Zovincova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Sofya Lansere | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Vendula Zovincova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Sofya Lansere | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
Sofya Lansere | 1-1 | |
Sofya Lansere | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Sofya Lansere | 2-2 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Sofya Lansere | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Sofya Lansere | 4-2 | |
0-0, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Sofya Lansere | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Sofya Lansere vs. Vendula Zovincova - Wzajemne mecze
05.02.18 | 1. runda | Sofya Lansere | Vendula Zovincova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | Trnava | halowa |
Sofya Lansere form & Vendula Zovincova form
Sofya Lansere - ostatnie mecze
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Dalma Galfi | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
30.12.23 Klasyf. | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.12.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
04.11.23 Finał | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Półfinał | vs. Renata Jamrichova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.11.23 Ćwierćfinał | vs. Dalma Galfi | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.11.23 2. runda | vs. Anastasia Kulikova | Anastasia Kulikova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
21.10.23 Półfinał | vs. Yue Yuan | 0-2, - Sofya Lansere - krecz | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Lanlana Tararudee | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.10.23 1. runda | vs. Sohyun Park | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. En Shuo Liang | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Elise Mertens | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Ya-Yi Yang | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Kyoto - halowa | ||||
24.09.23 Finał | vs. Hiroko Kuwata | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.09.23 Półfinał | vs. Mayuka Aikawa | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Chia Yi Tsao | 6-2, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Lisa-Marie Rioux | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Yi Tsen Cho | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Osaka - twarda | ||||
09.09.23 1. runda klasyf. | vs. Arianne Hartono | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Tokyo - twarda | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Ankita Raina | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Nagi Hanatani | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Yui Chikaraishi | 6-72, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Lia Karatancheva | 1-6, 0-1, - Sofya Lansere - krecz | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Hechingen - ceglana | ||||
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Vendula Zovincova - ostatnie mecze
Ricany - ceglana | ||||
02.09.18 Finał | vs. Julyette Steur | 6-3, 6-72, 7-60 | szczegóły meczu | |
01.09.18 Półfinał | vs. Aneta Laboutkova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.08.18 Ćwierćfinał | vs. Pernilla Mendesova | 5-7, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.08.18 2. runda | vs. Yuval Keren | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.08.18 1. runda | vs. Denisa Pospisilova | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
22.07.18 1. runda klasyf. | vs. Yuliya Lysa | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Trnava - halowa | ||||
05.02.18 1. runda | vs. Sofya Lansere | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Jablonec Nad - dywanowa | ||||
07.12.17 2. runda | vs. Alice Matteucci | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
06.12.17 1. runda | vs. Karolina Vlckova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Milovice - halowa | ||||
30.11.17 2. runda | vs. Lena Ruppert | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.11.17 1. runda | vs. Kristina Milenkovic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Zawada - dywanowa | ||||
15.11.17 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.11.17 Klasyf. | vs. Joanna Zawadzka | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ortisei - halowa | ||||
09.11.17 2. runda | vs. Lou Adler | 7-62, 7-62 | szczegóły meczu | |
09.11.17 Ćwierćfinał | vs. Federica Di Sarra | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.11.17 1. runda | vs. Alena Fomina | 6-74, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Petange - halowa | ||||
30.10.17 1. runda | vs. Sviatlana Pirazhenka | 6-2, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Brno - ceglana | ||||
29.09.17 Ćwierćfinał | vs. Johana Markova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.09.17 2. runda | vs. Barbara Kotelesova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.09.17 1. runda | vs. Ana Biskic | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
15.09.17 Ćwierćfinał | vs. Pernilla Mendesova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.09.17 2. runda | vs. Meritxell Perera Ros | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.09.17 1. runda | vs. Sophia Intert | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
07.09.17 2. runda | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 6-4, 6-70 | szczegóły meczu | |
06.09.17 1. runda | vs. Pernilla Mendesova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Ricany - ceglana | ||||
02.09.17 Ćwierćfinał | vs. Tereza Prochazkova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.08.17 2. runda | vs. Nikola Tomanova | 3-6, 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.08.17 1. runda | vs. Gabriela Pantuckova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Graz - ceglana | ||||
20.08.17 Finał | vs. Astra Sharma | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.08.17 Półfinał | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |