MECZ
12.07.17 | 3. runda | Sofya Lansere | Maria Camila Osorio Serrano | 7-5, 6-1 | Wimbledon (juniors) | trawiasta |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Maria Camila Osorio Serrano | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Sofya Lansere | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Maria Camila Osorio Serrano | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Sofya Lansere | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Maria Camila Osorio Serrano | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Sofya Lansere | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Maria Camila Osorio Serrano | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sofya Lansere | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Maria Camila Osorio Serrano | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40, 30-40 | ||
Sofya Lansere | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Maria Camila Osorio Serrano | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sofya Lansere | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Maria Camila Osorio Serrano | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sofya Lansere | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-0 | Maria Camila Osorio Serrano | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
Sofya Lansere | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40 | ||
4-0 | Maria Camila Osorio Serrano | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-40 | ||
Sofya Lansere | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Maria Camila Osorio Serrano | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Sofya Lansere vs. Maria Camila Osorio Serrano - Wzajemne mecze
12.07.17 | 3. runda | Sofya Lansere | Maria Camila Osorio Serrano | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | Wimbledon (juniors) | trawiasta |
Sofya Lansere form & Maria Camila Osorio Serrano form
Sofya Lansere - ostatnie mecze
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Dalma Galfi | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
30.12.23 Klasyf. | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.12.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
04.11.23 Finał | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Półfinał | vs. Renata Jamrichova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.11.23 Ćwierćfinał | vs. Dalma Galfi | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.11.23 2. runda | vs. Anastasia Kulikova | Anastasia Kulikova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
21.10.23 Półfinał | vs. Yue Yuan | 0-2, - Sofya Lansere - krecz | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Lanlana Tararudee | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.10.23 1. runda | vs. Sohyun Park | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. En Shuo Liang | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Elise Mertens | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Ya-Yi Yang | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Kyoto - halowa | ||||
24.09.23 Finał | vs. Hiroko Kuwata | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.09.23 Półfinał | vs. Mayuka Aikawa | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Chia Yi Tsao | 6-2, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Lisa-Marie Rioux | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Yi Tsen Cho | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Osaka - twarda | ||||
09.09.23 1. runda klasyf. | vs. Arianne Hartono | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Tokyo - twarda | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Ankita Raina | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Nagi Hanatani | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Yui Chikaraishi | 6-72, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Lia Karatancheva | 1-6, 0-1, - Sofya Lansere - krecz | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Hechingen - ceglana | ||||
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Maria Camila Osorio Serrano - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
18.03.24 Klasyf. | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mccartney Kessler | 6-3, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Bernarda Pera | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Laura Pigossi | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
28.02.24 2. runda | vs. Anhelina Kalinina | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda | vs. Alize Cornet | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Karolina Pliskova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 1. runda | vs. Viktoriya Tomova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Tatjana Maria | 5-7, 7-64, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
08.01.24 1. runda | vs. Anna Schmiedlova | 6-1, 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.01.24 Klasyf. | vs. Hao-Ching Chan | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jodie Anna Burrage | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
11.11.23 | vs. Nao Hibino | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Rubber 1 | vs. Mai Hontama | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Marie Bouzkova | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 2. runda | vs. Sara Sorribes Tormo | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda | vs. Yexin Ma | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Zhengzhou - twarda | ||||
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Vera Zvonareva | 6-1, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
18.09.23 1. runda | vs. Magdalena Frech | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
13.09.23 2. runda | vs. Maria Sakkari | 3-6, 2-2, - Maria Camila Osorio Serrano - krecz | szczegóły meczu | |
11.09.23 1. runda | vs. Magdalena Frech | 6-3, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.09.23 Klasyf. | vs. Kayla Day | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jamie Loeb | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Ons Jabeur | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
Chicago - twarda | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Storm Hunter | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cincinnati - twarda | ||||
13.08.23 Klasyf. | vs. Jasmine Paolini | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.08.23 1. runda klasyf. | vs. Katie Boulter | 4-6, 7-65, 1-0, Katie Boulter - krecz | szczegóły meczu | |
Hamburg - ceglana | ||||
25.07.23 2. runda | vs. Martina Trevisan | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.07.23 1. runda | vs. Kamilla Rakhimova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Mayar Sherif | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |