MECZ
31.10.19 | 2. runda | Sofya Lansere | Antonia Lottner | 6-4, 6-4 | W25 Petange | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Sofya Lansere | Antonia Lottner | |
1. podanie % | 32/63 (51%) | 61/70 (87%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/32 (78%) | 35/61 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/31 (45%) | 5/9 (56%) |
Zdobyte break-ball | 4/7 (57%) | 2/9 (22%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/70 (43%) | 24/63 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 69/133 (52%) | 64/133 (48%) |
Double foul | 1 | 1 |
Asy | 6 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Sofya Lansere | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
1-0 | Antonia Lottner | |
0-0, 15-15 | ||
Sofya Lansere | 1-1 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Antonia Lottner | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Sofya Lansere | 3-1 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Antonia Lottner | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Sofya Lansere | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Antonia Lottner | |
Sofya Lansere | 5-3 | |
5-4 | Antonia Lottner | |
0-0, 30-0 | ||
6-4 |
2 | ||
Sofya Lansere | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Antonia Lottner | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Sofya Lansere | 1-1 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Antonia Lottner | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Sofya Lansere | 2-2 | |
0-0, 0-15, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Antonia Lottner | |
0-0, 0-15, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Sofya Lansere | 3-3 | |
0-0 | ||
4-3 | Antonia Lottner | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sofya Lansere | 5-3 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
5-4 | Antonia Lottner | |
0-0, 30-0, 30-30, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Sofya Lansere vs. Antonia Lottner - Wzajemne mecze
31.10.19 | 2. runda | Sofya Lansere | Antonia Lottner | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | W25 Petange | halowa |
Sofya Lansere form & Antonia Lottner form
Sofya Lansere - ostatnie mecze
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Dalma Galfi | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
30.12.23 Klasyf. | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.12.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
04.11.23 Finał | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Półfinał | vs. Renata Jamrichova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.11.23 Ćwierćfinał | vs. Dalma Galfi | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.11.23 2. runda | vs. Anastasia Kulikova | Anastasia Kulikova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
21.10.23 Półfinał | vs. Yue Yuan | 0-2, - Sofya Lansere - krecz | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Lanlana Tararudee | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.10.23 1. runda | vs. Sohyun Park | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. En Shuo Liang | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Elise Mertens | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Ya-Yi Yang | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Kyoto - halowa | ||||
24.09.23 Finał | vs. Hiroko Kuwata | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.09.23 Półfinał | vs. Mayuka Aikawa | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Chia Yi Tsao | 6-2, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Lisa-Marie Rioux | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Yi Tsen Cho | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Osaka - twarda | ||||
09.09.23 1. runda klasyf. | vs. Arianne Hartono | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Tokyo - twarda | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Ankita Raina | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Nagi Hanatani | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Yui Chikaraishi | 6-72, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Lia Karatancheva | 1-6, 0-1, - Sofya Lansere - krecz | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Hechingen - ceglana | ||||
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Antonia Lottner - ostatnie mecze
Prague - twarda | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Zakharova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
18.07.22 1. runda | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
21.06.22 1. runda klasyf. | vs. Cristiana Ferrando | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
16.01.22 1. runda klasyf. | vs. Angelina Wirges | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
26.05.21 2. runda klasyf. | vs. Lara Arruabarrena | 7-65, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.05.21 1. runda klasyf. | vs. Anna Kalinskaya | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Stuttgart - ceglana | ||||
17.04.21 1. runda klasyf. | vs. Ulrikke Eikeri | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bellinzona - ceglana | ||||
07.04.21 2. runda | vs. Simona Waltert | 6-3, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
12.01.21 2. runda klasyf. | vs. Ysaline Bonaventure | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.01.21 1. runda klasyf. | vs. Elitsa Kostova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
23.09.20 1. runda klasyf. | vs. Daniela Seguel | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Lyon - halowa | ||||
02.03.20 1. runda | vs. Alize Cornet | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.03.20 Klasyf. | vs. Cristina Bucsa | 2-6, 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
29.02.20 1. runda klasyf. | vs. Lou Brouleau | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
21.01.20 1. runda | vs. Camila Giorgi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.01.20 Klasyf. | vs. Destanee Aiava | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.01.20 2. runda klasyf. | vs. Chihiro Muramatsu | 6-3, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.01.20 1. runda klasyf. | vs. Katarzyna Kawa | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - twarda | ||||
07.01.20 1. runda | vs. Kamilla Rakhimova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Petange - halowa | ||||
31.10.19 2. runda | vs. Sofya Lansere | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Valentina Ryser | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
24.10.19 2. runda | vs. Liudmila Samsonova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Tatiana Golovin | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Luxembourg - halowa | ||||
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Jelena Ostapenko | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Andrea Petkovic | 6-1, Andrea Petkovic - krecz | szczegóły meczu | |
15.10.19 1. runda | vs. Tamara Korpatsch | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.10.19 Klasyf. | vs. Renata Voracova | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.10.19 2. runda klasyf. | vs. Nina Stojanovic | 0-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.10.19 1. runda klasyf. | vs. Richel Hogenkamp | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
10.10.19 2. runda | vs. Oona Orpana | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |