MECZ
09.06.18 | 1. runda klasyf. | Sofya Lansere | Adrienn Horvath | 6-2, 6-2 | Hodmezovasarhely | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Sofya Lansere | Adrienn Horvath | |
1. podanie % | 29/49 (59%) | 26/49 (53%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/29 (83%) | 12/26 (46%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/20 (50%) | 8/23 (35%) |
Zdobyte break-ball | 5/10 (50%) | 1/4 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/49 (59%) | 15/49 (31%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/98 (64%) | 35/98 (36%) |
Double foul | 2 | 7 |
Asy | 5 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Sofya Lansere | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Adrienn Horvath | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
2-0 | Adrienn Horvath | |
2-1 | Adrienn Horvath | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sofya Lansere | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Adrienn Horvath | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sofya Lansere | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Adrienn Horvath | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Sofya Lansere | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Adrienn Horvath | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
1-1 | Adrienn Horvath | |
2-1 | Adrienn Horvath | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
3-1 | Adrienn Horvath | |
0-0, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
3-2 | Adrienn Horvath | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sofya Lansere | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Adrienn Horvath | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Wegry
24.12.00, 23 lat
24.12.00, 23 lat
Sofya Lansere vs. Adrienn Horvath - Wzajemne mecze
09.06.18 | 1. runda klasyf. | Sofya Lansere | Adrienn Horvath | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Hodmezovasarhely | ceglana |
Sofya Lansere form & Adrienn Horvath form
Sofya Lansere - ostatnie mecze
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Dalma Galfi | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
30.12.23 Klasyf. | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.12.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
04.11.23 Finał | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Półfinał | vs. Renata Jamrichova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.11.23 Ćwierćfinał | vs. Dalma Galfi | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.11.23 2. runda | vs. Anastasia Kulikova | Anastasia Kulikova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
21.10.23 Półfinał | vs. Yue Yuan | 0-2, - Sofya Lansere - krecz | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Lanlana Tararudee | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.10.23 1. runda | vs. Sohyun Park | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. En Shuo Liang | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Elise Mertens | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Ya-Yi Yang | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Kyoto - halowa | ||||
24.09.23 Finał | vs. Hiroko Kuwata | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.09.23 Półfinał | vs. Mayuka Aikawa | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Chia Yi Tsao | 6-2, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Lisa-Marie Rioux | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Yi Tsen Cho | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Osaka - twarda | ||||
09.09.23 1. runda klasyf. | vs. Arianne Hartono | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Tokyo - twarda | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Ankita Raina | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Nagi Hanatani | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Yui Chikaraishi | 6-72, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Lia Karatancheva | 1-6, 0-1, - Sofya Lansere - krecz | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Hechingen - ceglana | ||||
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Adrienn Horvath - ostatnie mecze
W15 Antalya - twarda | ||||
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Bursa | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
19.11.19 Klasyf. | vs. Doga Turkmen | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.11.19 2. runda klasyf. | vs. Mirabelle Njoze | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Emily Seibold | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.10.19 Klasyf. | vs. Maria Sara Popa | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Karin Maria Handiakova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.10.19 2. runda klasyf. | vs. Reka Farbas | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
14.10.19 2. runda klasyf. | vs. Lisa Matviyenko | 6-73, 6-76 | szczegóły meczu | |
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Laura Mair | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Kaposvar - ceglana | ||||
23.09.19 2. runda klasyf. | vs. Emiliana Arango | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Kristina Tina Godec | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Szekesfehervar - ceglana | ||||
10.09.19 Klasyf. | vs. Laura Svatikova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Reka Kata Matko | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Baja - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Mariam Dalakishvili | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Budapest - ceglana | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Izabela Gabriela Novac | 5-7, 6-4, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.03.19 1. runda klasyf. | vs. Klara Ondrejcekova | 1-6, 6-1, 5-10 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
06.12.18 Klasyf. | vs. Mariam Dalakishvili | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.12.18 2. runda klasyf. | vs. Zi Yi Wang | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.12.18 1. runda klasyf. | vs. Andrijana Stoilkovic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
26.11.18 Klasyf. | vs. Stephanie Judith Visscher | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.11.18 2. runda klasyf. | vs. Mariya Poduraeva | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.11.18 1. runda klasyf. | vs. Zinovia Vaneva | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
20.11.18 Klasyf. | vs. Anita Wagner | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.11.18 2. runda klasyf. | vs. Laure Line Glaude | 6-2, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
16.10.18 1. runda | vs. Jessie Aney | 6-2, 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
09.10.18 Klasyf. | vs. Adriana Senkarova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.10.18 1. runda klasyf. | vs. Arina Solomatina | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
30.09.18 1. runda klasyf. | vs. Sarina Kang | - Adrienn Horvath - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar - ceglana | ||||
05.09.18 1. runda | vs. Anastasia Vdovenco | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
21.08.18 1. runda | vs. Natalia Vajdova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |