MECZ
04.06.18 | Klasyf. | Sofya Golubovskaya | Vitalia Stamat | 6-1, 6-3 | Namangan | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Sofya Golubovskaya | Vitalia Stamat | |
1. podanie % | 33/57 (58%) | 22/42 (52%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/33 (79%) | 13/22 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/24 (54%) | 8/20 (40%) |
Zdobyte break-ball | 4/5 (80%) | 0/7 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 21/42 (50%) | 18/57 (32%) |
Zdobyte punkty – razem | 60/99 (61%) | 39/99 (39%) |
Double foul | 2 | 4 |
Asy | 3 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Vitalia Stamat | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Sofya Golubovskaya | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
Sofya Golubovskaya | 2-0 | |
Sofya Golubovskaya | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Vitalia Stamat | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Sofya Golubovskaya | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Vitalia Stamat | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Vitalia Stamat | |
0-1 | Vitalia Stamat | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sofya Golubovskaya | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
Sofya Golubovskaya | 1-2 | |
Sofya Golubovskaya | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Vitalia Stamat | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
4-2 | Vitalia Stamat | |
0-0, 15-40 | ||
4-3 | Vitalia Stamat | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Sofya Golubovskaya | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Sofya Golubovskaya vs. Vitalia Stamat - Wzajemne mecze
04.06.18 | Klasyf. | Sofya Golubovskaya | Vitalia Stamat | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Namangan | twarda |
Sofya Golubovskaya form & Vitalia Stamat form
Sofya Golubovskaya - ostatnie mecze
W25 Minsk - ceglana | ||||
04.06.19 Klasyf. | vs. Vlada Koval | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Hanna Vinahradava | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Tyler - twarda | ||||
28.10.18 1. runda klasyf. | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Kazan - ceglana | ||||
31.07.18 1. runda | vs. Anastasia Sukhotina | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
09.07.18 Klasyf. | vs. Nicoleta Dascalu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.07.18 2. runda klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Pribylova | 6-75, 6-2, 7-610 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
04.07.18 1. runda | vs. Jelena Lukic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Torun - ceglana | ||||
29.06.18 Ćwierćfinał | vs. Ksenia Laskutova | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.06.18 2. runda | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.06.18 1. runda | vs. Chantal Skamlova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.06.18 Klasyf. | vs. Anastasiya Shoshyna | 2-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.06.18 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Kudryavtseva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Namangan - twarda | ||||
06.06.18 2. runda | vs. Anna Morgina | 7-5, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.06.18 1. runda | vs. Natasha Palha | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.06.18 Klasyf. | vs. Vitalia Stamat | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.06.18 1. runda klasyf. | vs. Sultonova Nilufar | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Andijan - twarda | ||||
27.05.18 Klasyf. | vs. Ilona Kremen | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.05.18 1. runda klasyf. | vs. Makhira Alimova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Dakar - twarda | ||||
14.11.17 1. runda | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Saint Petersburg - halowa | ||||
18.09.17 2. runda klasyf. | vs. Yana Sizikova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.09.17 1. runda klasyf. | vs. Maria Marfutina | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
22.08.17 1. runda | vs. Jana Bojovic | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
16.08.17 1. runda | vs. Sadafmoh Tolibova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
08.08.17 1. runda | vs. Iryna Shymanovich | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Savitaipale - ceglana | ||||
05.08.17 Ćwierćfinał | vs. Daria Kruzhkova | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.08.17 2. runda | vs. Piia Suomalainen | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.08.17 1. runda | vs. Julia Rosenquist | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Parnu - ceglana | ||||
27.07.17 Ćwierćfinał | vs. Polina Golubovskaya | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.07.17 2. runda | vs. Molly Helgesson | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu |
Vitalia Stamat - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
31.01.21 1. runda klasyf. | vs. Lisa-Marie Rioux | 2-6, 6-4, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.09.20 1. runda | vs. Caroline Vernet | 1-1, - Vitalia Stamat - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
07.09.20 1. runda klasyf. | vs. Nikol Ruseva | 4-6, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.02.20 2. runda | vs. Nina Potocnik | 3-6, 0-1, - Vitalia Stamat - krecz | szczegóły meczu | |
19.02.20 1. runda | vs. Melis Ayda Uyar | 6-2, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.02.20 Klasyf. | vs. Anna Martemyanova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Mina Hodzic | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Aino Alkio | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.02.20 2. runda klasyf. | vs. Linda Sevcikova | 3-6, 1-3, - Vitalia Stamat - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
31.01.20 Ćwierćfinał | vs. Rita Atik | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.01.20 2. runda | vs. Andjela Jocovic | 6-4, 4-6, 7-61 | szczegóły meczu | |
28.01.20 1. runda | vs. Nastja Kolar | 4-3, Nastja Kolar - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
22.01.20 1. runda | vs. Chantal Skamlova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
16.01.20 2. runda | vs. Anna Morgina | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.01.20 1. runda | vs. Irina Shchetinina | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
12.12.19 2. runda | vs. Nastja Kolar | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.12.19 1. runda | vs. Andra Maria Nitescu | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.12.19 Klasyf. | vs. Ritage Faizy | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.12.19 2. runda klasyf. | vs. Andriana Simovic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Gabriela Horackova | 7-69, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.12.19 Klasyf. | vs. Jelena Kovac | 6-2, 3-0, Jelena Kovac - krecz | szczegóły meczu | |
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Andra Maria Nitescu | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
27.11.19 1. runda | vs. Gabriela Horackova | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.11.19 Klasyf. | vs. Aaliya Ebrahim | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.11.19 2. runda klasyf. | vs. Alina Michalitsch | 4-6, 7-63, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.11.19 Klasyf. | vs. Nadine Keller | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Heydi Doldan | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.11.19 Ćwierćfinał | vs. Ana Bianca Mihaila | 1-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.11.19 2. runda | vs. Giorgia Pinto | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |