Rosja
18.04.01, 22 lat
18.04.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
19.10.91, 32 lat
19.10.91, 32 lat
Elizaveta Gurianova vs. Sofia Vaynberg - Wzajemne mecze
04.08.18 | 1. runda klasyf. | Sofia Vaynberg | Elizaveta Gurianova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Kazan | ceglana |
Elizaveta Gurianova form & Sofia Vaynberg form
Elizaveta Gurianova - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Laalitya Kalluri | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Annika Barth | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Valeria Braslavskaya | 6-4, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Christine Gouws | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Laura Galdano | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sofia Jane Thorne | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Caroline Brack | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lauryn Jacobs | 6-2, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Melissa Boyden | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Ustiniya Lekomtseva | 3-6, 6-4, 1-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Olga Danilova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Emiliia Kats | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.11.23 1. runda klasyf. | vs. Juliette Trunet | 6-2, 3-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
15.08.23 Klasyf. | vs. Karina Jumazhanova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Shakhzoda Asimova | 6-3, 3-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Danaiya Amangazhiyeva | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
30.01.23 2. runda klasyf. | vs. Sara Milanese | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tbilisi - twarda | ||||
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tbilisi - twarda | ||||
23.05.22 1. runda klasyf. | vs. Barbare Eristavi | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.02.22 2. runda klasyf. | vs. Giulia Tedesco | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Daria Domova | 2-6, 7-64, 10-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
07.02.22 2. runda klasyf. | vs. Rutuja Bhosale | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
01.02.22 Klasyf. | vs. Polina Kudermetova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
31.05.21 1. runda klasyf. | vs. Emma Kette | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Emma Kette | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - halowa | ||||
20.01.20 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Pospelova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Penza - twarda | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Noel Saidenova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kazan - ceglana | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Sofia Vaynberg | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kazan - ceglana | ||||
28.07.18 1. runda klasyf. | vs. Sabina Shaydullina | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Kazan - halowa | ||||
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Sukhotina | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Sofia Vaynberg - ostatnie mecze
W25 Almaty - ceglana | ||||
29.08.22 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ust - twarda | ||||
11.08.22 2. runda | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.08.22 1. runda | vs. Setora Normurodova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Tbilisi - twarda | ||||
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Tamari Chalaganidze | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W25 Tbilisi - twarda | ||||
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Polina Iatcenko | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
17.01.22 1. runda klasyf. | vs. Alana Tuayeva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
24.11.21 1. runda | vs. Tatiana Prozorova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.11.21 Klasyf. | vs. Ksenia Kolesnikova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.11.21 1. runda klasyf. | vs. Alisa Yakimakho | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
11.10.21 1. runda klasyf. | vs. Anna Lytneva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Moscow - ceglana | ||||
19.07.21 1. runda klasyf. | vs. Victoria Mikhaylova | 4-6, 7-67, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - twarda | ||||
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Dana Shakirova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - halowa | ||||
09.03.21 Klasyf. | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.03.21 1. runda klasyf. | vs. Mariia Tkacheva | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Elena Korokozidi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - halowa | ||||
20.01.20 1. runda klasyf. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Chornomorsk - ceglana | ||||
30.09.19 2. runda klasyf. | vs. Anastasiya Skorupska | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Almaty - twarda | ||||
26.08.19 Klasyf. | vs. Constanze Stepan | 7-5, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Moscow - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Noel Saidenova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Kazionova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Parnu - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Lissi Kubre | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
01.05.19 1. runda | vs. Barbare Eristavi | 6-2, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.04.19 Klasyf. | vs. Anastasiya Kostromitina | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Alisa Yakimakho | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
16.04.19 Klasyf. | vs. Elena Malygina | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.04.19 1. runda klasyf. | vs. Angelina Folts | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tel - twarda | ||||
26.03.19 Klasyf. | vs. Eleni Mtsentlitze | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Emmy Yaron | 6-2, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
Batumi - twarda | ||||
18.09.18 1. runda | vs. Vasilisa Aponasenko | 1-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Evgeniya Burdina | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu |