MECZ
30.04.19 | Klasyf. | Sofia Vaynberg | Anastasiya Kostromitina | 6-3, 6-1 | W15 Tbilisi | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Rosja
19.10.91, 32 lat
19.10.91, 32 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
20.03.02, 22 lat
20.03.02, 22 lat
Sofia Vaynberg vs. Anastasiya Kostromitina - Wzajemne mecze
30.04.19 | Klasyf. | Sofia Vaynberg | Anastasiya Kostromitina | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Tbilisi | twarda |
Sofia Vaynberg form & Anastasiya Kostromitina form
Sofia Vaynberg - ostatnie mecze
W25 Almaty - ceglana | ||||
29.08.22 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ust - twarda | ||||
11.08.22 2. runda | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.08.22 1. runda | vs. Setora Normurodova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Tbilisi - twarda | ||||
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Tamari Chalaganidze | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W25 Tbilisi - twarda | ||||
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Polina Iatcenko | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
17.01.22 1. runda klasyf. | vs. Alana Tuayeva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
24.11.21 1. runda | vs. Tatiana Prozorova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.11.21 Klasyf. | vs. Ksenia Kolesnikova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.11.21 1. runda klasyf. | vs. Alisa Yakimakho | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
11.10.21 1. runda klasyf. | vs. Anna Lytneva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Moscow - ceglana | ||||
19.07.21 1. runda klasyf. | vs. Victoria Mikhaylova | 4-6, 7-67, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - twarda | ||||
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Dana Shakirova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - halowa | ||||
09.03.21 Klasyf. | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.03.21 1. runda klasyf. | vs. Mariia Tkacheva | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Elena Korokozidi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - halowa | ||||
20.01.20 1. runda klasyf. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Chornomorsk - ceglana | ||||
30.09.19 2. runda klasyf. | vs. Anastasiya Skorupska | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Almaty - twarda | ||||
26.08.19 Klasyf. | vs. Constanze Stepan | 7-5, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Moscow - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Noel Saidenova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Kazionova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Parnu - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Lissi Kubre | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
01.05.19 1. runda | vs. Barbare Eristavi | 6-2, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.04.19 Klasyf. | vs. Anastasiya Kostromitina | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Alisa Yakimakho | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
16.04.19 Klasyf. | vs. Elena Malygina | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.04.19 1. runda klasyf. | vs. Angelina Folts | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tel - twarda | ||||
26.03.19 Klasyf. | vs. Eleni Mtsentlitze | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Emmy Yaron | 6-2, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
Batumi - twarda | ||||
18.09.18 1. runda | vs. Vasilisa Aponasenko | 1-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Evgeniya Burdina | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu |
Anastasiya Kostromitina - ostatnie mecze
W15 Tbilisi - twarda | ||||
30.04.19 Klasyf. | vs. Sofia Vaynberg | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Tamari Chalaganidze | 5-7, 6-2, 10-5 | szczegóły meczu | |
Telavi - ceglana | ||||
24.07.18 1. runda klasyf. | vs. Natalia Belova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Parnu - ceglana | ||||
15.07.18 1. runda klasyf. | vs. Ksenia Kolesnikova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
24.06.18 1. runda klasyf. | vs. Jessica Bertoldo | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
06.06.18 2. runda | vs. Fiona Codino | 3-6, 1-2, - Anastasiya Kostromitina - krecz | szczegóły meczu | |
05.06.18 1. runda | vs. Hili Kronzon | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.06.18 Klasyf. | vs. Aimee Tarun | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.06.18 1. runda klasyf. | vs. Tali Krasnopolski | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |