MECZ
06.11.17 | 1. runda klasyf. | Sofia Ragona | Greta Medeghini | 6-3, 6-2 | Ortisei | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Włochy
05.02.98, 26 lat
05.02.98, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Włochy
04.07.01, 22 lat
04.07.01, 22 lat
Sofia Ragona vs. Greta Medeghini - Wzajemne mecze
06.11.17 | 1. runda klasyf. | Sofia Ragona | Greta Medeghini | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Ortisei | halowa |
Sofia Ragona form & Greta Medeghini form
Sofia Ragona - ostatnie mecze
Biella - ceglana | ||||
30.07.18 Klasyf. | vs. Sabrina Rittberger | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.07.18 2. runda klasyf. | vs. Sofia Mariotto | 1-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.07.18 1. runda klasyf. | vs. Matilda Gelao | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Torino - ceglana | ||||
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bergamo - ceglana | ||||
10.02.18 1. runda klasyf. | vs. Cristina Elena Tiglea | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
29.01.18 Klasyf. | vs. Nagisa Morimoto | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
21.01.18 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Trashchenko | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
15.01.18 1. runda klasyf. | vs. Vinciane Remy | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cordenons - ceglana | ||||
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Anne Schaefer | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Ortisei - halowa | ||||
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Greta Medeghini | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.11.17 Klasyf. | vs. Franziska Koenig | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Trieste - ceglana | ||||
04.09.17 Klasyf. | vs. Laura Masic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.09.17 1. runda klasyf. | vs. Anastassia Pantelic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
31.07.17 Klasyf. | vs. Catherine Shulman | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
24.07.17 Klasyf. | vs. Ziyu Wang | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
17.07.17 2. runda klasyf. | vs. Snehal Mane | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Torino - ceglana | ||||
10.07.17 2. runda klasyf. | vs. Federica Arcidiacono | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bergamo - ceglana | ||||
13.02.17 1. runda klasyf. | vs. Verena Meliss | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Ortisei - halowa | ||||
05.12.16 1. runda klasyf. | vs. Giorgia Pinto | 6-1, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Torino - ceglana | ||||
04.07.16 2. runda klasyf. | vs. Alberta Brianti | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Torino - ceglana | ||||
06.07.15 2. runda klasyf. | vs. Francesca Palmigiano | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
30.03.15 Klasyf. | vs. Laura Heinrichs | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.03.15 2. runda klasyf. | vs. Tamara Milosevic | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
23.03.15 2. runda klasyf. | vs. Ipek Oz | 7-5, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.03.15 1. runda klasyf. | vs. Andrina Peer | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Torino - ceglana | ||||
07.07.14 1. runda klasyf. | vs. Federica Arcidiacono | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tinajo - twarda | ||||
10.02.14 Klasyf. | vs. Ksenija Sharifova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Tinajo - twarda | ||||
03.02.14 1. runda klasyf. | vs. Laura Roig Tortajada | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Greta Medeghini - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Giuliana Bestetti | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Charlotte Van Zonneveld | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Katarina Kuzmova | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Lucia Tognoni | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Jennifer Dourado Zimermman | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Diana Yakovleva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Shuchi Chen | 6-4, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Elisa Andrea Camerano | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Sarafina Olivia Hansen | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anjali Kotecha | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Andrea Roots | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Jelena Ristic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Diana Yakovleva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.07.23 1. runda klasyf. | vs. Mariia Bergen | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.07.23 2. runda klasyf. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Chahd Berriri | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Lilly Rose Tengbe | 1-6, 6-3, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Bucharest - ceglana | ||||
20.06.23 Klasyf. | vs. Sabina Dadaciu | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Andreea Stefania Dinca | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Olivia Bergler | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.05.23 Klasyf. | vs. Giulia Tedesco | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.05.23 2. runda klasyf. | vs. Lucy Dawson | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.04.23 1. runda | vs. Pauline Courcoux | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.04.23 2. runda klasyf. | vs. Jiaqi Wang | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Isha Budwal | 6-3, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Victoria Mikhaylova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.03.23 Klasyf. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |