INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Sofia Kvatsabaia vs. Julia Stamatova - Wzajemne mecze
17.02.14 | 1. runda | Sofia Kvatsabaia | Julia Stamatova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
03.02.14 | 1. runda | Sofia Kvatsabaia | Julia Stamatova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
14.02.11 | 1. runda klasyf. | Sofia Kvatsabaia | Julia Stamatova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Mallorca | ceglana |
Sofia Kvatsabaia form & Julia Stamatova form
Sofia Kvatsabaia - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
28.10.16 Ćwierćfinał | vs. Ulyana Ayzatulina | 7-66, 2-2, - Sofia Kvatsabaia - krecz | szczegóły meczu | |
27.10.16 2. runda | vs. Denise-Antonela Stoica | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.10.16 1. runda | vs. Andrina Peer | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
21.10.16 Ćwierćfinał | vs. Dana Kremer | 6-3, 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
20.10.16 2. runda | vs. Tea Faber | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.10.16 1. runda | vs. Vanesa Pappa | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bucha - ceglana | ||||
14.09.16 2. runda | vs. Viktoria Kamenskaya | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.09.16 1. runda | vs. Vladislava Kutuzova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Telavi - ceglana | ||||
08.09.16 2. runda | vs. Dayana Yastremska | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.09.16 1. runda | vs. Anastasia Frolova | 6-3, 6-74, 6-3 | szczegóły meczu | |
Batumi - ceglana | ||||
01.09.16 Ćwierćfinał | vs. Olga Puchkova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.08.16 2. runda | vs. Valeriya Pogrebnyak | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.08.16 1. runda | vs. Alena Fomina | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bursa - ceglana | ||||
12.07.16 1. runda | vs. Nastja Kolar | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
05.07.16 1. runda | vs. Georgina Garcia-Perez | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.07.16 Klasyf. | vs. Martina Di Giuseppe | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.07.16 2. runda klasyf. | vs. Adrienn Nagy | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Torun - ceglana | ||||
30.06.16 2. runda | vs. Tadeja Majeric | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.06.16 1. runda | vs. Darya Chernetsova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Braunschweig - ceglana | ||||
15.06.16 1. runda | vs. Tena Lukas | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.06.16 Klasyf. | vs. Kimberley Zimmermann | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Szczawno Zdroj - ceglana | ||||
02.06.16 Ćwierćfinał | vs. Helene Scholsen | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.06.16 2. runda | vs. Emilie Francati | 7-65, 7-64 | szczegóły meczu | |
31.05.16 1. runda | vs. Miriam Kolodziejova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Caserta - ceglana | ||||
16.05.16 1. runda klasyf. | vs. Anna Maria Battista | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.05.16 Klasyf. | vs. Nicoleta Dascalu | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
13.05.16 Ćwierćfinał | vs. Olesya Pervushina | 5-7, 6-72 | szczegóły meczu | |
12.05.16 2. runda | vs. Camilla Scala | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.05.16 1. runda | vs. Julia Kimmelmann | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
05.05.16 2. runda | vs. Maria Mateas | 1-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu |
Julia Stamatova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.04.24 1. runda | vs. Defne Cirpanli | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.04.24 1. runda | vs. Alisa Baranovska | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.04.24 1. runda | vs. Bianca Bulat | 3-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Alexandra Iordache | 6-6, - Julia Stamatova - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
23.01.24 Klasyf. | vs. Kayo Nishimura | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Marie Vogt | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
16.01.24 Klasyf. | vs. Hwiwon Wi | 6-4, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Ema Kovacevic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.12.23 1. runda | vs. Milana Safiullina | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Rada Zolotareva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Jana Stojanova | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
20.11.23 Klasyf. | vs. Alina Charaeva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 1-6, 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Anastasiia Firman | 6-3, 6-72, 5-7 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Mara Guth | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Annika Maria Glaser | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
12.10.23 Ćwierćfinał | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
08.10.23 Finał | vs. Tamara Curovic | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.10.23 Półfinał | vs. Emma Slavikova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Stefania Bojica | 6-2, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Laura Svatikova | 7-62, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Francesca Gandolfi | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Julie Struplova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Ksenia Laskutova | 7-62, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Tamara Curovic | 6-3, 2-0, Tamara Curovic - krecz | szczegóły meczu |