Rosja
02.12.97, 26 lat
12313 $
02.12.97, 26 lat
12313 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
11.08.94, 29 lat
27814 $
11.08.94, 29 lat
27814 $
Anna Iakovleva vs. Sofia Dmitrieva - Wzajemne mecze
26.09.18 | 2. runda | Sofia Dmitrieva | Anna Iakovleva | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | Shymkent | ceglana |
Anna Iakovleva form & Sofia Dmitrieva form
Anna Iakovleva - ostatnie mecze
W15 Shymkent - halowa | ||||
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. Elena Malygina | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Sevil Yuldasheva | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
11.12.18 1. runda | vs. Julyette Steur | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
05.12.18 1. runda | vs. Julyette Steur | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
06.11.18 1. runda | vs. Galateia Mesochoritou | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
01.11.18 2. runda | vs. Angelina Zhuravleva | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.10.18 1. runda | vs. Elin Vilen | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
24.10.18 1. runda | vs. Julita Saner | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ofakim - twarda | ||||
17.10.18 1. runda | vs. Madeleine Kobelt | 7-60, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ashkelon - twarda | ||||
09.10.18 1. runda | vs. Lina Glushko | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
26.09.18 2. runda | vs. Sofia Dmitrieva | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.09.18 1. runda | vs. Sevil Yuldasheva | 5-7, 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
19.09.18 2. runda | vs. Ksenia Palkina | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.09.18 1. runda | vs. Anastazja Rosnowska | 6-2, 3-1, Anastazja Rosnowska - krecz | szczegóły meczu | |
Almaty - ceglana | ||||
11.09.18 1. runda | vs. Albina Khabibulina | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kazan - ceglana | ||||
06.08.18 1. runda | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.08.18 Klasyf. | vs. Elina Nepliy | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Darya Mukhina | 6-2, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
Savitaipale - ceglana | ||||
02.08.18 2. runda | vs. Axana Mareen | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.07.18 1. runda | vs. Weronika Jasmina Forys | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.07.18 1. runda klasyf. | vs. Liisa Vehvilainen | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
30.07.18 Klasyf. | vs. Ksenia Tarasova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Telavi - ceglana | ||||
26.07.18 2. runda | vs. Zoziya Kardava | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.07.18 1. runda | vs. Alena Nikishina | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.07.18 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Khrustaleva | 7-5, 6-7, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.07.18 Klasyf. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Astana - twarda | ||||
15.07.18 2. runda klasyf. | vs. Ipek Oz | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Yuliya Kim | 3-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Almaty - twarda | ||||
10.07.18 1. runda | vs. Anhzelika Isaeva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.07.18 Klasyf. | vs. Anastasia Bursa | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |
Sofia Dmitrieva - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Eva Garkusha | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
30.01.20 2. runda | vs. Annick Melgers | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.01.20 1. runda | vs. Zaneta Malinovic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
23.01.20 2. runda | vs. Lucie Wargnier | 7-65, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.01.20 1. runda | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
15.01.20 1. runda | vs. Lucie Wargnier | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
11.12.19 1. runda | vs. Anna Powaska | 3-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Oana Georgeta Simion | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
28.11.19 2. runda | vs. Marion Viertler | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.11.19 1. runda | vs. Susan Doldan | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.11.19 2. runda | vs. Valentina Ryser | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.11.19 1. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.11.19 Klasyf. | vs. Dinara Alloyarova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Andreea Scurtu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.11.19 1. runda | vs. Eunhye Lee | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
05.11.19 1. runda | vs. Sabina Zeynalova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.11.19 Klasyf. | vs. Maria Toma | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Julyette Steur | 3-6, 7-64, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Karolayne Da Rosa | 6-2, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.10.19 1. runda | vs. Ani Vangelova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
10.10.19 2. runda | vs. Ani Vangelova | 6-2, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Martina Biagianti | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Bucha - ceglana | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Kateryna Diatlova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nairobi - twarda | ||||
14.08.19 1. runda | vs. Angella Okutoyi | 2-6, - Sofia Dmitrieva - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Nairobi - twarda | ||||
09.08.19 Ćwierćfinał | vs. Lexie Stevens | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.08.19 2. runda | vs. Anfisa Danilchenko | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.08.19 1. runda | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sandelfjord - ceglana | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Lucie Petruzelova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Parnu - ceglana | ||||
18.07.19 1. runda | vs. Saara Orav | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu |