MECZ
09.06.18 | 1. runda klasyf. | So-Ra Lee | Zara Brankovic | 6-2, 6-2 | Singapore | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Australia
13.10.01, 22 lat
13.10.01, 22 lat
So-Ra Lee vs. Zara Brankovic - Wzajemne mecze
09.06.18 | 1. runda klasyf. | So-Ra Lee | Zara Brankovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Singapore | twarda |
So-Ra Lee form & Zara Brankovic form
So-Ra Lee - ostatnie mecze
W15 Yeongwol - twarda | ||||
07.09.22 1. runda | vs. Gio Jang | 6-3, 3-2, - So-Ra Lee - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
03.09.22 Półfinał | vs. Sunam Jeong | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.09.22 Ćwierćfinał | vs. Dami Lee | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.09.22 2. runda | vs. Talia Gibson | 4-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
31.08.22 1. runda | vs. Ha Yoon Son | 7-67, 2-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
09.06.22 2. runda | vs. Mayuka Aikawa | 0-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.06.22 1. runda | vs. Gyeong Seo Lee | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Navi - twarda | ||||
29.12.21 1. runda | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.12.21 2. runda klasyf. | vs. Niditra Rajmohan | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.12.21 Klasyf. | vs. Jagmeet Kaur Grewal | 7-62, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.12.21 1. runda klasyf. | vs. Anusha Kondaveeti | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Pune - twarda | ||||
21.12.21 1. runda | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.12.21 Klasyf. | vs. Ishwari Matere | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.12.21 1. runda klasyf. | vs. Sai Dedeepya Yeddula | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Bengaluru - twarda | ||||
03.12.21 Ćwierćfinał | vs. Sowjanya Bavisetti | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.12.21 2. runda | vs. Zlata Yankovskaya | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.11.21 1. runda | vs. Ramya Natarajan | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
17.11.21 1. runda | vs. Zhuoxuan Bai | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.11.21 1. runda | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-3, 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
03.11.21 1. runda | vs. Anna Ulyashchenko | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.10.21 2. runda | vs. Eudice Wong Chong | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.10.21 1. runda | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.04.21 2. runda klasyf. | vs. Rozalie Dohnalova | 5-7, 6-4, 9-11 | szczegóły meczu | |
18.04.21 1. runda klasyf. | vs. Shachf Lieberman | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.04.21 2. runda | vs. Vlada Koval | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.04.21 1. runda | vs. Romy Koelzer | 2-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.04.21 Klasyf. | vs. Lucie Petruzelova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.04.21 2. runda klasyf. | vs. Diletta Cherubini | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Victoria Mikhaylova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.04.21 Klasyf. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Zara Brankovic - ostatnie mecze
W60 Sydney - twarda | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Elena Micic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Canberra - ceglana | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Ashlee Narker | 1-4, - Zara Brankovic - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Canberra - ceglana | ||||
15.03.23 1. runda | vs. En Shuo Liang | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.23 Klasyf. | vs. Lisa Mays | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Nessa Pratt | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Burnie - twarda | ||||
30.01.23 Klasyf. | vs. Eri Hozumi | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.01.23 1. runda klasyf. | vs. Darcy Parke | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Traralgon - twarda | ||||
23.11.22 1. runda | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-4, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Traralgon - twarda | ||||
16.11.22 1. runda | vs. Vivian Yang | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.22 Klasyf. | vs. Sienna Leeson | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Nina Krecklenberg | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Sarah Mildren | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Sydney - twarda | ||||
31.10.22 Klasyf. | vs. Lisa Mays | 3-6, 6-3, 3-10 | szczegóły meczu | |
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Lara Walker | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
12.10.22 1. runda | vs. Lizette Cabrera | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
05.10.22 1. runda | vs. Laquisa Khan | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.10.22 Klasyf. | vs. Kanako Osafune | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.10.22 1. runda klasyf. | vs. Zedneiyar Martilly Meafua-Uren | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Natalie Augustinova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prokuplje - ceglana | ||||
19.06.22 1. runda klasyf. | vs. Iva Sepa | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.10.21 2. runda klasyf. | vs. Fangran Tian | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Kateryna Diatlova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
26.08.20 1. runda | vs. Valentina Ivanov | 6-3, Valentina Ivanov - krecz | szczegóły meczu | |
13.07.20 1. runda | vs. Rebecca Jones | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.06.20 1. runda | vs. Taylah Lawless | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.06.20 1. runda | vs. Michaela Haet | 6-1, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Mildura - trawiasta | ||||
05.03.20 1. runda | vs. Abbie Myers | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
24.02.20 Klasyf. | vs. Marianna Zakarlyuk | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Kanako Morisaki | 7-65, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Natasha Camer-Pesci | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |