INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
So-Ra Lee vs. Yuanyi Yu - Wzajemne mecze
20.04.15 | 1. runda klasyf. | So-Ra Lee | Yuanyi Yu | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Shenzhen | twarda |
So-Ra Lee form & Yuanyi Yu form
So-Ra Lee - ostatnie mecze
W15 Yeongwol - twarda | ||||
07.09.22 1. runda | vs. Gio Jang | 6-3, 3-2, - So-Ra Lee - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
03.09.22 Półfinał | vs. Sunam Jeong | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.09.22 Ćwierćfinał | vs. Dami Lee | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.09.22 2. runda | vs. Talia Gibson | 4-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
31.08.22 1. runda | vs. Ha Yoon Son | 7-67, 2-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
09.06.22 2. runda | vs. Mayuka Aikawa | 0-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.06.22 1. runda | vs. Gyeong Seo Lee | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Navi - twarda | ||||
29.12.21 1. runda | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.12.21 2. runda klasyf. | vs. Niditra Rajmohan | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.12.21 Klasyf. | vs. Jagmeet Kaur Grewal | 7-62, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.12.21 1. runda klasyf. | vs. Anusha Kondaveeti | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Pune - twarda | ||||
21.12.21 1. runda | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.12.21 Klasyf. | vs. Ishwari Matere | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.12.21 1. runda klasyf. | vs. Sai Dedeepya Yeddula | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Bengaluru - twarda | ||||
03.12.21 Ćwierćfinał | vs. Sowjanya Bavisetti | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.12.21 2. runda | vs. Zlata Yankovskaya | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.11.21 1. runda | vs. Ramya Natarajan | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
17.11.21 1. runda | vs. Zhuoxuan Bai | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.11.21 1. runda | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-3, 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
03.11.21 1. runda | vs. Anna Ulyashchenko | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.10.21 2. runda | vs. Eudice Wong Chong | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.10.21 1. runda | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.04.21 2. runda klasyf. | vs. Rozalie Dohnalova | 5-7, 6-4, 9-11 | szczegóły meczu | |
18.04.21 1. runda klasyf. | vs. Shachf Lieberman | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.04.21 2. runda | vs. Vlada Koval | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.04.21 1. runda | vs. Romy Koelzer | 2-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.04.21 Klasyf. | vs. Lucie Petruzelova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.04.21 2. runda klasyf. | vs. Diletta Cherubini | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Victoria Mikhaylova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.04.21 Klasyf. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Yuanyi Yu - ostatnie mecze
Guiyang - halowa | ||||
29.08.16 2. runda klasyf. | vs. Yidi Yang | 6-2, 4-6, 2-5, - Yuanyi Yu - krecz | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
10.07.16 1. runda | vs. Aiko Yoshitomi | 0-6, 0-5, - Yuanyi Yu - krecz | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
05.07.16 1. runda | vs. Yeong Won Jeong | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
28.06.16 2. runda | vs. Ji-Hee Choi | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.06.16 1. runda | vs. Aki Yamasoto | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Anning - ceglana | ||||
15.06.16 1. runda | vs. Hanyu Guo | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Anning - ceglana | ||||
06.06.16 1. runda | vs. Shuo Feng | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tianjin - twarda | ||||
23.05.16 1. runda klasyf. | vs. Haochen Tang | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Zhengzhou - twarda | ||||
16.05.16 1. runda klasyf. | vs. Zi Yi Wang | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.05.16 2. runda klasyf. | vs. Xinyu Jiang | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
Nanning - twarda | ||||
18.04.16 1. runda klasyf. | vs. Kwan Yau Ng | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.04.16 2. runda klasyf. | vs. Haochen Tang | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Shenzhen - twarda | ||||
11.04.16 1. runda klasyf. | vs. Yue Yuan | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kashiwa - twarda | ||||
04.04.16 1. runda klasyf. | vs. Lisa-Marie Rioux | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Kofu - twarda | ||||
28.03.16 1. runda klasyf. | vs. Akiko Omae | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Quanzhou - twarda | ||||
21.03.16 1. runda klasyf. | vs. Mana Ayukawa | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Nanjing - twarda | ||||
15.03.16 1. runda | vs. Qiu Yu Ye | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nanjing - twarda | ||||
09.03.16 1. runda | vs. Xinyu Gao | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Nanjing - twarda | ||||
01.03.16 1. runda | vs. Ao Gai | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
21.12.15 1. runda | vs. Yixuan Li | 6-74, 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
21.12.15 2. runda | vs. Chihiro Muramatsu | 2-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
14.12.15 1. runda | vs. Haruka Kaji | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
07.12.15 1. runda | vs. Pei-Chi Lee | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bangkok - twarda | ||||
26.10.15 1. runda | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 3-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bangkok - twarda | ||||
19.10.15 1. runda | vs. Jessy Rompies | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tianjin - twarda | ||||
10.10.15 1. runda klasyf. | vs. Jia Qi Kang | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Zhuhai - twarda | ||||
28.09.15 2. runda klasyf. | vs. Yuenu Li | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.09.15 Klasyf. | vs. Qiu Yu Ye | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
07.09.15 1. runda | vs. Ana Bianca Mihaila | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.09.15 Ćwierćfinał | vs. Kamonwan Buayam | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu |