Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Chiny
19.08.98, 25 lat
19.08.98, 25 lat
So-Ra Lee vs. Qianxin Kong - Wzajemne mecze
06.11.17 | 1. runda klasyf. | So-Ra Lee | Qianxin Kong | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | Shenzhen | twarda |
So-Ra Lee form & Qianxin Kong form
So-Ra Lee - ostatnie mecze
W15 Yeongwol - twarda | ||||
07.09.22 1. runda | vs. Gio Jang | 6-3, 3-2, - So-Ra Lee - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
03.09.22 Półfinał | vs. Sunam Jeong | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.09.22 Ćwierćfinał | vs. Dami Lee | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.09.22 2. runda | vs. Talia Gibson | 4-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
31.08.22 1. runda | vs. Ha Yoon Son | 7-67, 2-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
09.06.22 2. runda | vs. Mayuka Aikawa | 0-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.06.22 1. runda | vs. Gyeong Seo Lee | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Navi - twarda | ||||
29.12.21 1. runda | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.12.21 2. runda klasyf. | vs. Niditra Rajmohan | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.12.21 Klasyf. | vs. Jagmeet Kaur Grewal | 7-62, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.12.21 1. runda klasyf. | vs. Anusha Kondaveeti | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Pune - twarda | ||||
21.12.21 1. runda | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.12.21 Klasyf. | vs. Ishwari Matere | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.12.21 1. runda klasyf. | vs. Sai Dedeepya Yeddula | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Bengaluru - twarda | ||||
03.12.21 Ćwierćfinał | vs. Sowjanya Bavisetti | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.12.21 2. runda | vs. Zlata Yankovskaya | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.11.21 1. runda | vs. Ramya Natarajan | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
17.11.21 1. runda | vs. Zhuoxuan Bai | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.11.21 1. runda | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-3, 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
03.11.21 1. runda | vs. Anna Ulyashchenko | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.10.21 2. runda | vs. Eudice Wong Chong | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.10.21 1. runda | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.04.21 2. runda klasyf. | vs. Rozalie Dohnalova | 5-7, 6-4, 9-11 | szczegóły meczu | |
18.04.21 1. runda klasyf. | vs. Shachf Lieberman | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.04.21 2. runda | vs. Vlada Koval | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.04.21 1. runda | vs. Romy Koelzer | 2-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.04.21 Klasyf. | vs. Lucie Petruzelova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.04.21 2. runda klasyf. | vs. Diletta Cherubini | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Victoria Mikhaylova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.04.21 Klasyf. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Qianxin Kong - ostatnie mecze
W15 Nanchang - ceglana | ||||
05.03.19 Klasyf. | vs. Qianqian Zhao | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.03.19 1. runda klasyf. | vs. Si Qi Liu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.01.19 Klasyf. | vs. Honoka Kobayashi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.01.19 1. runda klasyf. | vs. Micol Sanna | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.01.19 2. runda | vs. Vanda Lukacs | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.01.19 1. runda | vs. Micol Sanna | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Nanning - twarda | ||||
20.10.18 1. runda klasyf. | vs. Yixuan Li | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Anning - ceglana | ||||
25.09.18 1. runda | vs. Eun Se Jang | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Anning - ceglana | ||||
17.09.18 1. runda | vs. Chloe Isabella Tsang | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
19.08.18 1. runda klasyf. | vs. Eun Se Jang | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Guiyang - twarda | ||||
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Jiaying He | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Jakarta - twarda | ||||
15.07.18 1. runda klasyf. | vs. Snehal Mane | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
10.07.18 1. runda | vs. Lisa Mays | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.07.18 Klasyf. | vs. Mimi Levine | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Avika Sagwal | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Daegu - twarda | ||||
18.06.18 2. runda klasyf. | vs. Akari Inoue | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.06.18 1. runda klasyf. | vs. Sol Hee Sim | 3-6, 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
Gyeongsan - twarda | ||||
11.06.18 2. runda klasyf. | vs. Akari Inoue | 1-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.06.18 1. runda klasyf. | vs. Hyerin Nam | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sangju - halowa | ||||
05.06.18 Klasyf. | vs. Ju-Eun Kim | 6-4, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.06.18 2. runda klasyf. | vs. Holly Verner | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.06.18 1. runda klasyf. | vs. Soyeon Park | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
Luzhou - twarda | ||||
26.05.18 1. runda klasyf. | vs. Yidi Yang | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Changwon - twarda | ||||
21.05.18 2. runda klasyf. | vs. Dabin Kim | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.05.18 1. runda klasyf. | vs. Soojin Han | 6-3, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
Incheon - twarda | ||||
14.05.18 2. runda klasyf. | vs. Akiko Omae | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.05.18 1. runda klasyf. | vs. Hyejin Lee | 1-6, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
07.05.18 Klasyf. | vs. Dolavee Tumthong | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.05.18 2. runda klasyf. | vs. Bojana Marinkov | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
01.05.18 Klasyf. | vs. Shuyue Ma | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu |