So-Ra Lee vs. Pamela Montez 10.06.2018

So-Ra Lee vs. Pamela Montez 10.06.2018 - Singapore - porównanie

MECZ

10.06.18Klasyf.So-Ra Lee Pamela Montez 6-2, 6-3 Singapore Singapore twarda

STATYSTYKA MECZU

So-Ra LeePamela Montez
1. podanie %42/66 (64%)25/44 (57%)
Punkty zdobyte z 1. podania28/42 (67%)10/25 (40%)
Punkty zdobyte z 2. podania11/24 (46%)11/19 (58%)
Zdobyte break-ball5/9 (56%)2/6 (33%)
Punkty zdobyte przez return23/44 (52%)27/66 (41%)
Zdobyte punkty – razem62/110 (56%)48/110 (44%)
Double foul02
Asy50

STATYSTYKA MECZU

6-3

So-Ra Lee
Korea
22.07.94, 24 lat




486
65
96628 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
USA
01.01.91, 27 lat




600
43

Pamela Montez
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

So-Ra Lee vs. Pamela Montez - Wzajemne mecze

10.06.18Klasyf.So-Ra LeePamela Montez6-2, 6-3 szczegóły meczuSingapore Singapore twarda

So-Ra Lee - ostatnie mecze

China Shenzhen - twarda
04.11.18
1. runda klasyf.
vs. Hiroko Kuwata7-64, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
04.11.18
2. runda klasyf.
vs. Xiaodi You6-73, 1-6 porażkaszczegóły meczu
China Liuzhou - twarda
30.10.18
1. runda
vs. Leylah Annie Fernandez3-6, 7-5, 5-7 porażkaszczegóły meczu
China Nanning - twarda
21.10.18
2. runda klasyf.
vs. Chengyiyi Yuan5-7, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Republic of Korea Seoul - twarda
15.09.18
1. runda klasyf.
vs. Dejana Radanovic6-2, 2-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Republic of Korea Yeongwol - twarda
09.09.18
Finał
vs. Sunam Jeong2-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
08.09.18
Półfinał
vs. Dabin Kim7-5, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
07.09.18
Ćwierćfinał
vs. Dayeon Back6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
06.09.18
2. runda
vs. Tamara Barad Itzhaki6-4, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
05.09.18
1. runda
vs. Seunghyun Lee6-1, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Republic of Korea Daegu - twarda
20.06.18
1. runda
vs. Misaki Doi1-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Singapore Singapore - twarda
12.06.18
1. runda
vs. Hiroko Kuwata2-6, 6-74 porażkaszczegóły meczu
10.06.18
Klasyf.
vs. Pamela Montez6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
09.06.18
1. runda klasyf.
vs. Zara Brankovic6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Republic of Korea Changwon - twarda
25.05.18
Ćwierćfinał
vs. Ya-Hsuan Lee4-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
24.05.18
2. runda
vs. Alina Silich6-0, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
23.05.18
1. runda
vs. Maia Lumsden6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
22.05.18
Klasyf.
vs. Yuqi Sheng6-1, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
21.05.18
2. runda klasyf.
vs. Mijeong Park6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
20.05.18
1. runda klasyf.
vs. Funa Kozaki6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Republic of Korea Incheon - twarda
19.05.18
Półfinał
vs. Na-Lae Han0-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
18.05.18
Ćwierćfinał
vs. Dabin Kim6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
17.05.18
2. runda
vs. Nina Stojanovic6-3, 3-6, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
15.05.18
1. runda
vs. So Hee Jung3-6, 6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Republic of Korea Goyang - twarda
11.05.18
Ćwierćfinał
vs. Ji-Hee Choi3-6, 6-2, 1-6 porażkaszczegóły meczu
10.05.18
2. runda
vs. Peangtarn Plipuech7-5, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
09.05.18
1. runda
vs. Ayumi Koshiishi7-62, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
08.05.18
Klasyf.
vs. Eunhye Lee (2000)6-4, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
07.05.18
2. runda klasyf.
vs. Sung Hee Kim7-5, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Japan Gifu - twarda
30.04.18
Klasyf.
vs. Kyoka Okamura5-7, 6-1, 2-6 porażkaszczegóły meczu

Pamela Montez - ostatnie mecze

USA Norman - twarda
15.11.18
2. runda
vs. Miharu Imanishi2-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
14.11.18
1. runda
vs. Camila Romero6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
13.11.18
Klasyf.
vs. Emily Fanning6-0, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
12.11.18
2. runda klasyf.
vs. Amy Zhu6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
USA Lawrence - halowa
04.11.18
2. runda klasyf.
vs. Louise Kwong6-75, 3-6 porażkaszczegóły meczu
03.11.18
1. runda klasyf.
vs. Janet Koch6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Canada Toronto - halowa
31.10.18
2. runda
vs. Sherazad Reix6-0, 3-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
29.10.18
Klasyf.
vs. Nadja Gilchrist2-6, 6-1, 2-6 porażkaszczegóły meczu
29.10.18
1. runda
vs. Amra Sadikovic4-6, 6-4, 2-0, Amra Sadikovic - kreczzwycięstwoszczegóły meczu
28.10.18
2. runda klasyf.
vs. Elena Bovina6-3, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
27.10.18
1. runda klasyf.
vs. Jessica Ho6-4, 3-6, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Canada Saguenay - halowa
22.10.18
Klasyf.
vs. Daria Lopatetskaya6-73, 3-6 porażkaszczegóły meczu
21.10.18
2. runda klasyf.
vs. Lorraine M. Guillermo6-1, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
20.10.18
1. runda klasyf.
vs. Alycia Parks6-1, 7-63 zwycięstwoszczegóły meczu
USA Stockton - twarda
02.10.18
2. runda klasyf.
vs. Amra Sadikovic6-75, 2-6 porażkaszczegóły meczu
01.10.18
1. runda klasyf.
vs. Emily Arbuthnott7-5, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
USA Templeton - twarda
24.09.18
2. runda klasyf.
vs. Quinn Gleason1-6, 6-3, 0-6 porażkaszczegóły meczu
23.09.18
1. runda klasyf.
vs. Paula Cristina Goncalves6-4, 5-7, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
USA Lubbock - twarda
17.09.18
2. runda klasyf.
vs. Anna Danilina2-6, 6-4, 4-6 porażkaszczegóły meczu
16.09.18
1. runda klasyf.
vs. Chelsea Kung6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
El Salvador Santa Tecla - twarda
11.08.18
Finał
vs. Vladica Babic6-76, 4-6 porażkaszczegóły meczu
10.08.18
Półfinał
vs. Anastasia Shaulskaya6-0, 3-6, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
09.08.18
Ćwierćfinał
vs. Nastja Kolar3-6, 7-5, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
08.08.18
2. runda
vs. Daniela Obando Daniela Obando - nieobecny(a)/(i) zwycięstwoszczegóły meczu
06.08.18
1. runda
vs. Nina Gulbransen Nina Gulbransen - nieobecny(a)/(i) zwycięstwoszczegóły meczu
USA Evansville - twarda
28.07.18
Półfinał
vs. Connie Ma2-6, 6-1, 3-6 porażkaszczegóły meczu
27.07.18
Ćwierćfinał
vs. Francesca Fusinato6-72, 6-3, 7-64 zwycięstwoszczegóły meczu
26.07.18
2. runda
vs. Csilla Fodor6-0, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
25.07.18
1. runda
vs. Kolie Allen6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
USA Berkeley - twarda
18.07.18
1. runda
vs. Chanel Simmonds1-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
<