INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
So-Ra Lee vs. Eunhye Lee - Wzajemne mecze
08.05.18 | Klasyf. | So-Ra Lee | Eunhye Lee | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Goyang | twarda |
So-Ra Lee form & Eunhye Lee form
So-Ra Lee - ostatnie mecze
W15 Yeongwol - twarda | ||||
07.09.22 1. runda | vs. Gio Jang | 6-3, 3-2, - So-Ra Lee - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
03.09.22 Półfinał | vs. Sunam Jeong | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.09.22 Ćwierćfinał | vs. Dami Lee | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.09.22 2. runda | vs. Talia Gibson | 4-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
31.08.22 1. runda | vs. Ha Yoon Son | 7-67, 2-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
09.06.22 2. runda | vs. Mayuka Aikawa | 0-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.06.22 1. runda | vs. Gyeong Seo Lee | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Navi - twarda | ||||
29.12.21 1. runda | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.12.21 Klasyf. | vs. Jagmeet Kaur Grewal | 7-62, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.12.21 2. runda klasyf. | vs. Niditra Rajmohan | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.12.21 1. runda klasyf. | vs. Anusha Kondaveeti | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Pune - twarda | ||||
21.12.21 1. runda | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.12.21 Klasyf. | vs. Ishwari Matere | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.12.21 1. runda klasyf. | vs. Sai Dedeepya Yeddula | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Bengaluru - twarda | ||||
03.12.21 Ćwierćfinał | vs. Sowjanya Bavisetti | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.12.21 2. runda | vs. Zlata Yankovskaya | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.11.21 1. runda | vs. Ramya Natarajan | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
17.11.21 1. runda | vs. Zhuoxuan Bai | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.11.21 1. runda | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-3, 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
03.11.21 1. runda | vs. Anna Ulyashchenko | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.10.21 2. runda | vs. Eudice Wong Chong | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.10.21 1. runda | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.04.21 2. runda klasyf. | vs. Rozalie Dohnalova | 5-7, 6-4, 9-11 | szczegóły meczu | |
18.04.21 1. runda klasyf. | vs. Shachf Lieberman | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.04.21 2. runda | vs. Vlada Koval | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.04.21 1. runda | vs. Romy Koelzer | 2-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.04.21 Klasyf. | vs. Lucie Petruzelova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.04.21 2. runda klasyf. | vs. Diletta Cherubini | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Victoria Mikhaylova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.04.21 Klasyf. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Eunhye Lee - ostatnie mecze
W15 Karaganda - halowa | ||||
17.03.24 Finał | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-1, 3-0, Yaroslava Bartashevich - krecz | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Eva Garkusha | 6-4, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Sabrina Olimjanova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Daria Zelinskaya | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Danaiya Amangazhiyeva | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.03.24 2. runda | vs. Albina Kakenova | Albina Kakenova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.02.24 Finał | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.02.24 Półfinał | vs. Laura Samsonova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.02.24 Ćwierćfinał | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Daria Frayman | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Katy Dunne | 6-1, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.01.24 Klasyf. | vs. Malene Helgo | 6-72, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Julia Ronney | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.12.23 2. runda | vs. Basak Eraydin | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.12.23 1. runda | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Natalija Senic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Zumra Balkan | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Duru Kuscu | 6-0, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Makinohara - dywanowa | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Sara Saito | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Anri Nagata | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.10.23 Klasyf. | vs. Nagomi Higashitani | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Riko Hiroshima | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Nanao - dywanowa | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Erina Hayashi | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Sunam Jeong | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Gio Jang | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Da Ye Kim | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |