INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
So-Ra Lee vs. Dabin Kim - Wzajemne mecze
08.09.18 | Półfinał | So-Ra Lee | Dabin Kim | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | Yeongwol | twarda |
18.05.18 | Ćwierćfinał | So-Ra Lee | Dabin Kim | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Incheon | twarda |
24.03.18 | Półfinał | So-Ra Lee | Dabin Kim | 7-60, 6-72, 6-3 | szczegóły meczu | Nishi Tama | twarda |
25.05.16 | 1. runda | So-Ra Lee | Dabin Kim | 1-6, 7-5, 7-62 | szczegóły meczu | Incheon | twarda |
27.04.15 | 2. runda klasyf. | So-Ra Lee | Dabin Kim | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Nanning | twarda |
21.05.12 | 2. runda klasyf. | So-Ra Lee | Dabin Kim | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | Changwon | twarda |
So-Ra Lee form & Dabin Kim form
So-Ra Lee - ostatnie mecze
W15 Yeongwol - twarda | ||||
07.09.22 1. runda | vs. Gio Jang | 6-3, 3-2, - So-Ra Lee - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
03.09.22 Półfinał | vs. Sunam Jeong | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.09.22 Ćwierćfinał | vs. Dami Lee | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.09.22 2. runda | vs. Talia Gibson | 4-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
31.08.22 1. runda | vs. Ha Yoon Son | 7-67, 2-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
09.06.22 2. runda | vs. Mayuka Aikawa | 0-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.06.22 1. runda | vs. Gyeong Seo Lee | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Navi - twarda | ||||
29.12.21 1. runda | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.12.21 Klasyf. | vs. Jagmeet Kaur Grewal | 7-62, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.12.21 2. runda klasyf. | vs. Niditra Rajmohan | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.12.21 1. runda klasyf. | vs. Anusha Kondaveeti | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Pune - twarda | ||||
21.12.21 1. runda | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.12.21 Klasyf. | vs. Ishwari Matere | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.12.21 1. runda klasyf. | vs. Sai Dedeepya Yeddula | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Bengaluru - twarda | ||||
03.12.21 Ćwierćfinał | vs. Sowjanya Bavisetti | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.12.21 2. runda | vs. Zlata Yankovskaya | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.11.21 1. runda | vs. Ramya Natarajan | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
17.11.21 1. runda | vs. Zhuoxuan Bai | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.11.21 1. runda | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-3, 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
03.11.21 1. runda | vs. Anna Ulyashchenko | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.10.21 2. runda | vs. Eudice Wong Chong | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.10.21 1. runda | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.04.21 2. runda klasyf. | vs. Rozalie Dohnalova | 5-7, 6-4, 9-11 | szczegóły meczu | |
18.04.21 1. runda klasyf. | vs. Shachf Lieberman | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.04.21 2. runda | vs. Vlada Koval | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.04.21 1. runda | vs. Romy Koelzer | 2-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.04.21 Klasyf. | vs. Lucie Petruzelova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.04.21 2. runda klasyf. | vs. Diletta Cherubini | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Victoria Mikhaylova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.04.21 Klasyf. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Dabin Kim - ostatnie mecze
W50 Shenzhen - twarda | ||||
14.04.24 1. runda klasyf. | vs. Wushuang Zheng | 2-6, - Dabin Kim - krecz | szczegóły meczu | |
Billie Jean - twarda | ||||
13.04.24 Rubber 1 | vs. Lin Zhu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.04.24 Rubber 1 | vs. Mehetia Boosie | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Hinode - twarda | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Chihiro Muramatsu | 6-4, 2-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Yokohama - twarda | ||||
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Hayu Kinoshita | 6-77, 1-4, - Dabin Kim - krecz | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Irina Khromacheva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
10.09.23 Finał | vs. Dayeon Back | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.09.23 Półfinał | vs. Yujin Ahn | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Hikaru Sato | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Heerae Im | 4-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Subin Park | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Hikaru Sato | 6-4, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Daegu - twarda | ||||
11.06.23 Finał | vs. Sohyun Park | 6-2, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.06.23 Półfinał | vs. Destanee Aiava | 4-6, 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Priska Madelyn Nugroho | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Ikumi Yamazaki | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Changwon - twarda | ||||
02.06.23 2. runda | vs. Xinyu Jiang | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.06.23 Ćwierćfinał | vs. Yexin Ma | 6-0, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.05.23 1. runda | vs. Ji-Hee Choi | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Goyang - twarda | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.05.23 Klasyf. | vs. Hwiwon Wi | 3-6, 6-1, 12-10 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Soha Sadiq | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Sohyun Park | 4-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Da Hye Kim | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.05.23 Klasyf. | vs. Milan Krish | 5-2, Milan Krish - krecz | szczegóły meczu | |
Billie Jean - twarda | ||||
15.04.23 Rubber 1 | vs. Vaidehi Chaudhari | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.04.23 Rubber 1 | vs. Ominahon Valihanova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |