MECZ
05.01.15 | 1. runda | Sloane Stephens | Silvia Soler-Espinosa | 6-3, 6-1 | Auckland | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Sloane Stephens | Silvia Soler-Espinosa | |
1. podanie % | 25/41 (61%) | 31/53 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/25 (88%) | 20/31 (65%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/16 (69%) | 6/22 (27%) |
Zdobyte break-ball | 4/7 (57%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/53 (51%) | 8/41 (20%) |
Zdobyte punkty – razem | 60/94 (64%) | 34/94 (36%) |
Double foul | 0 | 2 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Sloane Stephens vs. Silvia Soler-Espinosa - Wzajemne mecze
06.05.18 | 1. runda | Sloane Stephens | Silvia Soler-Espinosa | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Madrid | ceglana |
05.01.15 | 1. runda | Sloane Stephens | Silvia Soler-Espinosa | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Auckland | twarda |
16.09.14 | 1. runda | Silvia Soler-Espinosa | Sloane Stephens | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | Guangzhou | twarda |
17.01.12 | 1. runda | Sloane Stephens | Silvia Soler-Espinosa | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Melbourne | twarda |
Sloane Stephens form & Silvia Soler-Espinosa form
Sloane Stephens - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
23.03.24 2. runda | vs. Sorana Cirstea | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Angelique Kerber | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
11.03.24 3. runda | vs. Daria Kasatkina | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.03.24 2. runda | vs. Sorana Cirstea | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.03.24 1. runda | vs. Mayar Sherif | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Anastasija Sevastova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Tereza Martincova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
20.02.24 2. runda | vs. Iga Swiatek | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda | vs. Clara Burel | 6-4, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
11.02.24 1. runda | vs. Sorana Cirstea | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
20.01.24 3. runda | vs. Anna Kalinskaya | 7-68, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Daria Kasatkina | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Olivia Gadecki | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Yue Yuan | 4-6, 6-3, 6-75 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
03.01.24 2. runda | vs. Elise Mertens | 6-2, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda | vs. Katerina Siniakova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
19.09.23 2. runda | vs. Emiliana Arango | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda | vs. Ann Li | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
13.09.23 2. runda | vs. Caroline Garcia | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Elise Mertens | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
28.08.23 1. runda | vs. Beatriz Haddad Maia | 2-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cleveland - twarda | ||||
24.08.23 Ćwierćfinał | vs. Sara Sorribes Tormo | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Mirra Andreeva | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda | vs. Lauren Davis | 1-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Cincinnati - twarda | ||||
17.08.23 3. runda | vs. Marketa Vondrousova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 2. runda | vs. Caroline Garcia | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.08.23 1. runda | vs. Elisabetta Cocciaretto | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Montreal - twarda | ||||
10.08.23 3. runda | vs. Elena Rybakina | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.08.23 2. runda | vs. Victoria Azarenka | Victoria Azarenka - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
07.08.23 1. runda | vs. Anhelina Kalinina | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu |
Silvia Soler-Espinosa - ostatnie mecze
Charleston - ceglana | ||||
30.03.19 1. runda klasyf. | vs. Nicole Melichar | 7-64, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Fed Cup - halowa | ||||
10.02.19 | vs. Kurumi Nara | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Launceston - twarda | ||||
29.01.19 1. runda | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Burnie - twarda | ||||
25.01.19 Ćwierćfinał | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.01.19 2. runda | vs. Arina Rodionova | 7-5, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.01.19 1. runda | vs. Jaimee Fourlis | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.19 1. runda klasyf. | vs. Olga Govortsova | 6-2, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
01.01.19 1. runda | vs. Mona Barthel | 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
31.12.18 Klasyf. | vs. Danielle Lao | 3-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.12.18 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Panova | 2-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.12.18 1. runda klasyf. | vs. Jil Teichmann | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
06.11.18 1. runda | vs. Katarina Zavatska | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
04.11.18 Klasyf. | vs. Audrey Albie | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Lina Gjorcheska | 6-1, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
Moscow - halowa | ||||
15.10.18 Klasyf. | vs. Natalia Vikhlyantseva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.10.18 2. runda klasyf. | vs. Ana Bogdan | 2-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Anna Zaja | 4-6, 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
17.09.18 Klasyf. | vs. Mona Barthel | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.09.18 1. runda klasyf. | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hiroshima - twarda | ||||
10.09.18 Klasyf. | vs. Arina Rodionova | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.09.18 2. runda klasyf. | vs. Anna Zaja | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.09.18 1. runda klasyf. | vs. Danka Kovinic | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
23.08.18 2. runda klasyf. | vs. Mona Barthel | 6-4, 6-76, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.08.18 1. runda klasyf. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
30.08.18 Ćwierćfinał | vs. Iga Swiatek | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.18 2. runda | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.08.18 1. runda | vs. Panna Udvardy | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Gstaad - ceglana | ||||
17.07.18 1. runda | vs. Alize Cornet | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.07.18 Klasyf. | vs. Barbara Haas | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Chloe Paquet | 4-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu |