MECZ
21.03.13 | 2. runda | Sloane Stephens | Olga Govortsova | 0-6, 6-4, 6-4 | Miami | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Sloane Stephens | Olga Govortsova | |
1. podanie % | 53/75 (71%) | 51/88 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 37/53 (70%) | 36/51 (71%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/22 (45%) | 20/37 (54%) |
Zdobyte break-ball | 2/8 (25%) | 3/5 (60%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/88 (36%) | 28/75 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 79/163 (48%) | 84/163 (52%) |
Double foul | 2 | 4 |
Asy | 0 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Sloane Stephens vs. Olga Govortsova - Wzajemne mecze
03.09.20 | 2. runda | Sloane Stephens | Olga Govortsova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | New York | twarda |
24.02.16 | 2. runda | Sloane Stephens | Olga Govortsova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Acapulco | twarda |
21.03.13 | 2. runda | Sloane Stephens | Olga Govortsova | 0-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Miami | twarda |
Sloane Stephens form & Olga Govortsova form
Sloane Stephens - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
23.03.24 2. runda | vs. Sorana Cirstea | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Angelique Kerber | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
11.03.24 3. runda | vs. Daria Kasatkina | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.03.24 2. runda | vs. Sorana Cirstea | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.03.24 1. runda | vs. Mayar Sherif | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Anastasija Sevastova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Tereza Martincova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
20.02.24 2. runda | vs. Iga Swiatek | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda | vs. Clara Burel | 6-4, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
11.02.24 1. runda | vs. Sorana Cirstea | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
20.01.24 3. runda | vs. Anna Kalinskaya | 7-68, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Daria Kasatkina | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Olivia Gadecki | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Yue Yuan | 4-6, 6-3, 6-75 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
03.01.24 2. runda | vs. Elise Mertens | 6-2, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda | vs. Katerina Siniakova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
19.09.23 2. runda | vs. Emiliana Arango | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda | vs. Ann Li | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
13.09.23 2. runda | vs. Caroline Garcia | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Elise Mertens | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
28.08.23 1. runda | vs. Beatriz Haddad Maia | 2-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cleveland - twarda | ||||
24.08.23 Ćwierćfinał | vs. Sara Sorribes Tormo | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Mirra Andreeva | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda | vs. Lauren Davis | 1-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Cincinnati - twarda | ||||
17.08.23 3. runda | vs. Marketa Vondrousova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 2. runda | vs. Caroline Garcia | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.08.23 1. runda | vs. Elisabetta Cocciaretto | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Montreal - twarda | ||||
10.08.23 3. runda | vs. Elena Rybakina | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.08.23 2. runda | vs. Victoria Azarenka | Victoria Azarenka - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
07.08.23 1. runda | vs. Anhelina Kalinina | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu |
Olga Govortsova - ostatnie mecze
New York - twarda | ||||
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Valerie Glozman | 6-4, 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
22.05.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Pigossi | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Boca - ceglana | ||||
12.04.23 1. runda | vs. Louisa Chirico | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
16.05.22 1. runda klasyf. | vs. Cristina Bucsa | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Bonita - ceglana | ||||
03.05.22 1. runda | vs. Tatjana Maria | 4-6, 0-1, - Olga Govortsova - krecz | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
26.04.22 1. runda | vs. Tatjana Maria | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Charlottesville - ceglana | ||||
20.04.22 1. runda | vs. Kayla Day | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Palm - ceglana | ||||
13.04.22 1. runda | vs. Elvina Kalieva | 6-0, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
21.03.22 1. runda klasyf. | vs. Dalma Galfi | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
07.03.22 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Krunic | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Monterrey - twarda | ||||
26.02.22 1. runda klasyf. | vs. Diane Parry | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
19.02.22 1. runda klasyf. | vs. Seone Mendez | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - twarda | ||||
02.02.22 1. runda | vs. Emma Navarro | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
14.01.22 Klasyf. | vs. Martina Trevisan | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.01.22 2. runda klasyf. | vs. Daniela Seguel | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.01.22 1. runda klasyf. | vs. Lucrezia Stefanini | 7-5, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
04.01.22 Klasyf. | vs. Viktoria Hruncakova | 1-6, - Olga Govortsova - krecz | szczegóły meczu | |
03.01.22 1. runda klasyf. | vs. En Shuo Liang | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
05.10.21 Klasyf. | vs. Zarina Diyas | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.10.21 1. runda klasyf. | vs. Mayo Hibi | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Chicago - twarda | ||||
27.09.21 1. runda | vs. Andrea Petkovic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.09.21 Klasyf. | vs. Lizette Cabrera | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.09.21 1. runda klasyf. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
24.08.21 1. runda klasyf. | vs. Reese Brantmeier | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Belgrade - ceglana | ||||
26.07.21 1. runda | vs. Susan Bandecchi | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
Gdynia - ceglana | ||||
20.07.21 1. runda | vs. Tamara Korpatsch | 6-1, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
13.07.21 1. runda | vs. Anna Blinkova | 6-2, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
10.07.21 Finał | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.07.21 Półfinał | vs. Rebecca Peterson | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.07.21 Ćwierćfinał | vs. Mayar Sherif | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |