Austria
16.01.99, 25 lat
16.01.99, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Radina Rakic vs. Siqi Cao - Wzajemne mecze
10.09.18 | 1. runda klasyf. | Siqi Cao | Radina Rakic | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | Santa Margherita | ceglana |
Radina Rakic form & Siqi Cao form
Radina Rakic - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
09.05.22 2. runda klasyf. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Aggeliki Efthimiou | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Vienna - ceglana | ||||
29.08.21 1. runda klasyf. | vs. Martyna Kubka | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Verbier - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Anita Wagner | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Bojana Klincov | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
28.10.18 1. runda klasyf. | vs. Federica Rossi | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
21.10.18 1. runda klasyf. | vs. Dalila Spiteri | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
14.10.18 1. runda klasyf. | vs. Lea Boskovic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
07.10.18 1. runda klasyf. | vs. Eleni Kordolaimi | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
17.09.18 1. runda klasyf. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
10.09.18 1. runda klasyf. | vs. Siqi Cao | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Horb - ceglana | ||||
24.07.18 1. runda klasyf. | vs. Carolina Meligeni Alves | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Vienna - ceglana | ||||
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Silvia Njiric | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Aschaffenburg - ceglana | ||||
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Laura Gulbe | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Verbier - ceglana | ||||
24.06.18 Klasyf. | vs. Victoria Subev | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Klosters - ceglana | ||||
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Michele Temperli | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Essen - ceglana | ||||
10.06.18 1. runda klasyf. | vs. Carmen Schultheiss | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
02.06.18 1. runda klasyf. | vs. Tijana Svitlica | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kaposvar - ceglana | ||||
05.05.18 2. runda klasyf. | vs. Yasmeen Ghaoui | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
15.04.18 1. runda klasyf. | vs. Claudia Giovine | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
09.04.18 1. runda klasyf. | vs. Luna Meers | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
01.04.18 1. runda klasyf. | vs. Lena Ruppert | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
27.03.18 2. runda klasyf. | vs. Natalija Stevanovic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
19.03.18 1. runda klasyf. | vs. Jelena Simic | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
13.03.18 1. runda klasyf. | vs. Pemra Ozgen | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Badenweiler - ceglana | ||||
04.09.17 2. runda klasyf. | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Caslano - ceglana | ||||
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Valentina Giavazzi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Montreux - ceglana | ||||
14.08.17 1. runda klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Vienna - ceglana | ||||
08.08.17 1. runda | vs. Pia Konig | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Laetitia Pulchartova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu |
Siqi Cao - ostatnie mecze
W25 Hong - twarda | ||||
08.01.20 1. runda | vs. Mei Yamaguchi | 3-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.01.20 Klasyf. | vs. Sakura Hondo | 4-6, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | |
06.01.20 1. runda klasyf. | vs. Ho Ka Henrietta Wong | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Hong - twarda | ||||
30.12.19 1. runda klasyf. | vs. Funa Kozaki | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Xiaodi You | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nanning - twarda | ||||
21.10.19 2. runda klasyf. | vs. Ho Ching Wu | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.10.19 Klasyf. | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 6-1, 5-10 | szczegóły meczu | |
20.10.19 1. runda klasyf. | vs. Xiaochuan Nie | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Suzhou - twarda | ||||
14.10.19 1. runda klasyf. | vs. Ziyue Sun | 6-2, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Anning - ceglana | ||||
23.09.19 1. runda | vs. Yuqi Sheng | 3-6, 0-1, - Siqi Cao - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Anning - ceglana | ||||
18.09.19 2. runda | vs. Wushuang Zheng | 4-6, 2-4, - Siqi Cao - krecz | szczegóły meczu | |
17.09.19 1. runda | vs. Yuqi Sheng | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Anning - ceglana | ||||
14.09.19 Półfinał | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 7-64, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.09.19 Ćwierćfinał | vs. Yexin Ma | 6-73, 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
11.09.19 2. runda | vs. Mana Kawamura | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.09.19 1. runda | vs. Jiayun Zhu | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.09.19 Klasyf. | vs. Jia Yi Dong | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.09.19 2. runda klasyf. | vs. Mengxin Zhai | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Changsha - ceglana | ||||
04.09.19 2. runda | vs. Jia-Jing Lu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.09.19 1. runda | vs. Si Qi Liu | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Jinan - twarda | ||||
27.08.19 1. runda | vs. Mei Xu Wu | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
18.08.19 1. runda klasyf. | vs. Ziyi Yang | 6-2, 5-7, 9-11 | szczegóły meczu | |
W25 Huangshan - twarda | ||||
15.08.19 2. runda | vs. Lou Brouleau | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.08.19 1. runda | vs. Yuxuan Zhang | 4-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.08.19 Klasyf. | vs. Xuliu Sun | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Cong Ying Zhao | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Naiman - twarda | ||||
26.06.19 1. runda | vs. Hiroko Kuwata | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hengyang - twarda | ||||
12.06.19 1. runda | vs. Xiaodi You | 7-5, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Shenzhen - twarda | ||||
04.06.19 Klasyf. | vs. Qiu Yu Ye | 2-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |